2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım aşermekten ziyade erken dönemlerde şöyle bi tahmin yürütebilirsin ben oğlumda kız bunda erkek hissetmiştim ama tam tersi oldu hissetme olayı herkezde tutmayabiliyor bende ilk günden bu yana koku hassasiyeti mide bulantısı vardı 15.haftadayım bulantı kusmam hala geçmedi ama ilk günlerden beri göğüslerim irileşti sertleşti ağrıda oluyo arada.. belim hemen kalınlaşmaya başladı kalçadan kilo aldım bide tüylerim azaldı bacağım kaşım vs. çok çıkmıyor idrarımın rengi ilk günden beri bulanık ve hiç böyle olmamıştı ama asit gibi kokulu herkezde olan bi durum değil ama kalça ağrısı çekiyorum ilk aylardan beri buda kız belirtisiymiş benimkiler böyle şekerim allah gönlüne göre versin benimkine 4 boyutlu ultrasonda %90 kız dedi ama 2 hafta sonra netleşecek işte

Belirtilerin bana cok benziyor :)) benimde ilk günden itibaren bulantı ve koku hassasiyeti var. Göğüslerim zaten senin gibi ilk günden beri şiş hep. Ama kalça ağrısı nedir bilemedim ben. Benimde bugun cok ilginçtir ki ayağa kalkınca makatmı ağrıyor hayatımda ilk defa oluyor boyle birsey

İnsanbul napıyorsun canım özledim seni denk gelmiyoruz artık 15 de gidicesin aay merakla bekliyorum
Bende 8 mart gidiyorum bafraya bakalım o doktorda aynı şeyleri diycekmi burdakinin cihazı eski yaa kesinleşsin istiyorum
Büyük bir ihtimal erkek dedi ama pek güvenemiyorum cihazlardan dolayı ben bişe almam zaten 6 ayda başlarımda annemler alabilir
Onlar bişeyler almaya başlamadan ögrenmek iyi olucak doktorum cok yogundu bide kac saat yine bekledik ameliyatları hic bitmiyor sanki tek doktor o develet hastanesinde gecen 5 saat bekledim bu gittigimde 2 bucuk saat bekledik cok dikkatli bakmadı icime sinmedi acıkcası soru işareti kalıyor insanda donlarımı toplamama müsade etmedi hemen diger hastayı aldı dışarda toparlandım :)

canımmm bende sana özel mesaj atmıştım şimdi.
sen kesinleştireceksin ne güzel. hem bafradan bişeylerde bakarsın vaktiniz olursa.
bende 15 inde gittiğimde bakıcam artık ama yol mahfetti geçenki kontrolde. gezecek halim olmadı.
inşallah ikimiz,nde kesinleşirde artık kurtuluruz.
sen ne zaman gidiyorsun memlekete.
ben temmuzda tayin çıkacak diye erkenden evi toplayıp geri kalanı eşime bırakıp gidicem malesef.

cinsiyet anketinde 76 tane cevap var, tabloda en fazla yirmi kişinin bebeğinin cinsiyeti yazıyor... bu anket güvenilir değil galiba yada çoğu kişinin bebeğinin cinsiyeti tabloya yazılmamış....

bu ara cinsiyet olayına takmış durumdayım ve rüyamda karman çorman bebeğimin cinsiyetiyle ilgili imgeler görmekten bıktım.... :KK55::KK55::KK12::KK12::KK22::KK36::KK36:

cinsiyet anketinde 76 tane cevap var, tabloda en fazla yirmi kişinin bebeğinin cinsiyeti yazıyor... bu anket güvenilir değil galiba yada çoğu kişinin bebeğinin cinsiyeti tabloya yazılmamış....

bu ara cinsiyet olayına takmış durumdayım ve rüyamda karman çorman bebeğimin cinsiyetiyle ilgili imgeler görmekten bıktım.... :KK55::KK55::KK12::KK12::KK22::KK36::KK36:

anketin açık olmasını dile getirmiştim ben aslında.
ozaman kim neye oy vermiş görünüyo.
bende şaşırıyorum.yazan 5-10 kişi ama ankete oy veren çok sayıda kişi :KK30:

ben hep erkek görüyorum rüyamda. mavi kundağa sarmışım :KK16:

açık anket gibi bir seçenek varsa yapımalı bencede daha güvenilir olur en azından ...

ne güzel en azından sadece tek cinsiyet görüyorsun rüyanda :) ben bigün kız başka gün erkek görüyorum... doktor randevu tarihimizde gelmedi gitti... iyice psikopata bağladım:)))) hergün yeni bir test öğrenip yapıyorum :))))

canımmm bende sana özel mesaj atmıştım şimdi.
sen kesinleştireceksin ne güzel. hem bafradan bişeylerde bakarsın vaktiniz olursa.
bende 15 inde gittiğimde bakıcam artık ama yol mahfetti geçenki kontrolde. gezecek halim olmadı.
inşallah ikimiz,nde kesinleşirde artık kurtuluruz.
sen ne zaman gidiyorsun memlekete.
ben temmuzda tayin çıkacak diye erkenden evi toplayıp geri kalanı eşime bırakıp gidicem malesef.

Evet mesafe bizimde uzak 2 kez daha gidicem bafraya sonra memlekete gidicem 2 ay kaldı mayısın başında yolla cıkıyoruz
Allah kısmet ederse alışveriş konusuna gelince memlekette almaya başlarım annemle birlikde bafrada alışveriş merkezi yok burda da yok gecen bafraya gittigimizde doktordan cıktık samsuna gittik sinamayı özledimiştik bütün gün alışveriş merkezinde kaldık akşamda arabımıza bindik geldik iyi gelmişti ama bu sefer samsuna gitmiycez daha cok yorucu oluyor bizim icin
Sende cok iyi düşünmüşsün canım cocuk yok nasılsa karnında cok bügmeden yavaşdan toparlanmaya başla herşeyi son dakka yapma
Bell agrısından duramazsın sonra yavaştan kullanmadıklarını toparla senin durumun bu sene cok zor olucak hem dogum hem tayin işi
Sizin kesinde bizim süpriz olabilir eger bizimde cıkarsa geri gelmek zorunda kalabilirim eşyalarımızı toparlamak icin ama burda gibiyiz bana öyle geliyor birde evden eve nakliyat yaptırın daha rahat edersin sen hangi ayda gidiceksin ankaraya tahminen benim gibi azmı kaldı seninde?

Amin cnm..hepimizin bebisi saglikli ve mutlu bebis olur Ins.
benim gonlumdeki kiz ya erkek degil cnm sadece bebeeeekkkk:KK52::KK52::KK52::KK52:
sadece dk kiz ya erkek diyo insan kendini ona alistiriyo ya bana da dk.dan baska hersey kiz dedigi icin sanki inanmis gibiyim:KK52:
Allahim gonlumuzdekinden cok enn hayirli evladi nasip etsin diyorummm..

Canım bAnada öyle yaptılar herşey kıza işaretti Çin takvimi nub teorisi kese solumda kalbi 6.hFta 160atıyordu yediklerim içtiklerin...vs:)))nasıl şartlandırıldıysam ismini bile gördüm rüyamda öyle seviyordum:))sonuç kıpır kıpır bi erkek 16.haftamda öğrendim göstermedi şimdiye kadar :)))evladın kızı erkeği yokta çok şartlanmamak lazım galiba:))))))

Bencede açık olmalı ama cinsiyeti ögrenen ayçaya özelden hem burdan yazsın listemiz varya ilk sayfada orayada yazıyor ayca
19 erkek olmuş ve 5 kızı orası daha dogru burda her önüne gelen anketi oynuyor o liste daha iyi bence bir tek ayça yazıyor çünkü kendisininkinide yazmış erkek diye cinsiyeti belli olan arkadaşlar ayçaya özelden mesaj yazın lütfen listeye erkek yaz kız diye belirtsin ordan bakmak daha zevkli oluyor

tünaydın kızlar... bebişlerinizin de keyfi yerindedir inşallah..
gerçi buldular pamuk gibi yeri tabi kayiflidirler :KK24:

kızın sağlık sıhhatle gelsin inşallah :KK16:
bence başlayabilirsin sen.
ben nerdeyse her gün internetten bakıyorum içim gidiyo ama alamıyorum.
şuanda da butikbebede harika şeyler var. ama ben hala beklemedeyim :KK31:
Eki Görüntüle 996923 Eki Görüntüle 996924

Ben bunlara bayıldım :))

İlk tablomuzda kayıtlı olupda cinsiyetini ögrenen arkadaşlara duyrulur
lütfen ayçaya özelden mesaj yazın kız yada erkek oldugunu belirtin toplamuza eklesin herkes kiminki belli daha net görür
Cünkü cok fazla anketi oylayan var ve kimler oylamış görünmüyor şuan 19 erkek ve 5 kızımız olmuş orası daha gercekci acık ve net

tünaydın kızlar... bebişlerinizin de keyfi yerindedir inşallah..
gerçi buldular pamuk gibi yeri tabi kayiflidirler :KK24:

kızın sağlık sıhhatle gelsin inşallah :KK16:
bence başlayabilirsin sen.
ben nerdeyse her gün internetten bakıyorum içim gidiyo ama alamıyorum.
şuanda da butikbebede harika şeyler var. ama ben hala beklemedeyim :KK31:
Eki Görüntüle 996923 Eki Görüntüle 996924

bende butikbebeden bebişimin ilk kıyafetlerini aldım artık bekleyemıycem dedim cinsiyet karışık renk aldım :KK9::KK9:ama bunları görmemiştimm,çok şekerler...:21::21:

ürün olarak neler aldınız acaba?

şampuan aldım, beyaz sabun, vucud losyonu ve bebek yagı aldım..
banyo köpüğü v.s gibi şeyleri almadım gerek duymadım ama pişik için çok yakınlarımdan tavsiye sudocrem aldım
sadece pişik için değil her yaş için her yere kullanılan bir krem..

şampuan aldım, beyaz sabun, vucud losyonu ve bebek yagı aldım..
banyo köpüğü v.s gibi şeyleri almadım gerek duymadım ama pişik için çok yakınlarımdan tavsiye sudocrem aldım
sadece pişik için değil her yaş için her yere kullanılan bir krem..

oo sen bayağı hazırlığını yapmışsın

yani ne desem yalan olur şimdi içimde boyle nası anlatsam hani suyu çok içersinde midende arada bi lıkırtı gibi bişi olurya onun gibi bi hissiyat oluyo göbek deliğimin altında.

bakıyorum gazmı die :KK1: değilse aha diyorum hissettim. bazende sanırım bebek diyorum gaz olduğunu anlıyorum açıkcası garip bi durum o an ne hissetmek istiyorsam kimseye söylemeden içimden seviniyorum :KK16:

Off aynen yaa bir an once tekme atsalar da biz de tam hissetsek gonul rahatligiyla bu bebek desek...

açık anket gibi bir seçenek varsa yapımalı bencede daha güvenilir olur en azından ...

ne güzel en azından sadece tek cinsiyet görüyorsun rüyanda :) ben bigün kız başka gün erkek görüyorum... doktor randevu tarihimizde gelmedi gitti... iyice psikopata bağladım:)))) hergün yeni bir test öğrenip yapıyorum :))))

Bencede açık olmalı ama cinsiyeti ögrenen ayçaya özelden hem burdan yazsın listemiz varya ilk sayfada orayada yazıyor ayca
19 erkek olmuş ve 5 kızı orası daha dogru burda her önüne gelen anketi oynuyor o liste daha iyi bence bir tek ayça yazıyor çünkü kendisininkinide yazmış erkek diye cinsiyeti belli olan arkadaşlar ayçaya özelden mesaj yazın lütfen listeye erkek yaz kız diye belirtsin ordan bakmak daha zevkli oluyor

evet açık anket seçeneği var. bende yemek yarışması anketlerinde gördüm.
ayçaya soralım bakalım yapabiliyorsak daha net olur :KK6:

X