2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı olsun ayça .
benimkinide söyler heralde gitsem seninle aynıydı günlerimiz
ama iki hafta sonra ancak giderim :KK43:
13 haftalıkken gitmiştim erkeğe benziyor demişti

ozaman erkektir canım :))
hayırlı olsun:))
benim dr.um geçen sefer gittiğimizde not almış erkek olabilir diye ama bana sölememişti
evet erkek dedi :)) yüzde 100 :KK49:

Eneee degismesin yaaa banada kiz dedi havalara uctum da bi dahaki kont de donmez insallh

ben ilkini hiç hatırlamıyorum nezaman hissetiğimi..unutmuşum hemen :)
ama bunu hissetmiyorum bu aralarda çok hastalandım başım çok ağrıyor endişeleniyorum doğrusu bişi mi oldu diye.
İnşAllah bişey olmamıştır.kayınvalidem demiştiki kızda kasılma tekme atıyor gibi oluyormuş erkek ise balık gibi yüzer kayar dedi :)

Baş ağrisi normal kan basincinin artmasından kaynaklidir normal cnm bende kayinvalidene katiliyorum eğer bu tespit doğruysa benim ikinci erkek ilk hissettiğinde balik gibiydi kizimda vurma atma şeklindeydi... Bakalim belirsizlik kotu bisey ya....

Zaten bu cesaretli tavri benim moralini bozdu. Şimdide kendinden çok emin konuşmasi acikcasi beni tatmin etmedi oyuzden dediğin gibi bekliycem mecbur...

tatlım sana kız dedi sonra oğlana döndü diyemi üzülüyorsun sen?
olsun hayırlısı olsun ..
benim 2. de oğlan ama problem değil benim için :KK34:
dr.unuda fazla kafaya takma nihayetinde onlarda insan tek hatası okadar erken zaman da sölemek olmuş hem de kız demiş :KK1:
kız okadar erken belli olmaz genelde çünkü :))
bide sen yine şanlısın benim akraba 9. ayda öğrendi oğlu olcağını :))
çocuk doğdu oğlan üstünde lila hastane çıkışı :))

ben ilkini hiç hatırlamıyorum nezaman hissetiğimi..unutmuşum hemen :)
ama bunu hissetmiyorum bu aralarda çok hastalandım başım çok ağrıyor endişeleniyorum doğrusu bişi mi oldu diye.
İnşAllah bişey olmamıştır.kayınvalidem demiştiki kızda kasılma tekme atıyor gibi oluyormuş erkek ise balık gibi yüzer kayar dedi :)

teşekkür ederim kızlar :)) kız beklememe rağmen oğlan değince dr.um çok sevindim
şimdi sağlıklı olsun tek derdim bu :))
2 oğlan anası oluyorum :KK1:
1 ay sonra 4 boyutlu ultrasona gireceğim nasip olursa :KK49:

tatlım sana kız dedi sonra oğlana döndü diyemi üzülüyorsun sen?
olsun hayırlısı olsun ..
benim 2. de oğlan ama problem değil benim için :KK34:
dr.unuda fazla kafaya takma nihayetinde onlarda insan tek hatası okadar erken zaman da sölemek olmuş hem de kız demiş :KK1:
kız okadar erken belli olmaz genelde çünkü :))
bide sen yine şanlısın benim akraba 9. ayda öğrendi oğlu olcağını :))
çocuk doğdu oğlan üstünde lila hastane çıkışı :))
Olur mu hiç oğlan kiz hic farketmez saglikli olsun da önemlisi o ama ben simdi Dr dan emin olamadigima üzülüyorum... Bi kiz bi erkek ??? Hangisi ?? Erkek demesine de itimadim kalmadi burada Dr silinti 4 boyutta yok en yakin diyarbakirmiş oda 4 saat yani anlayacagin imkanlara üzülüyorum:KK43: ama Allah büyük 27 de kesin 4 boyutlu da cikar bakalim hayirlisi....

Olur mu hiç oğlan kiz hic farketmez saglikli olsun da önemlisi o ama ben simdi Dr dan emin olamadigima üzülüyorum... Bi kiz bi erkek ??? Hangisi ?? Erkek demesine de itimadim kalmadi burada Dr silinti 4 boyutta yok en yakin diyarbakirmiş oda 4 saat yani anlayacagin imkanlara üzülüyorum:KK43: ama Allah büyük 27 de kesin 4 boyutlu da cikar bakalim hayirlisi....

anlıyorum cnm ..
evt 27 sinde kesinlesir :)
bende o aralarda girerim herhalde 4 boyutluya :))
yarın arayıp ramdevu alacağım :))

teşekkür ederim kızlar :)) kız beklememe rağmen oğlan değince dr.um çok sevindim
şimdi sağlıklı olsun tek derdim bu :))
2 oğlan anası oluyorum :KK1:
1 ay sonra 4 boyutlu ultrasona gireceğim nasip olursa :KK49:

Cnm bi oğlan anası da beni eklermisin dün %100oğlan dedi Dr malı meydanda yawrumun çok güzel bi duyguymuş kız çok istememe rağmen onun hareketlerini görünce içim bi tuhaf oldu resmen keyif yapıyor içerde:)))Allah kucaklarımıza sağlıklı Almayıda nasip etsin inş:)))

günaydın güzel annelerrr gününnüz güzel geçsin inşalllaahh sağlıklı bol kıpırtılııı :KK16:

günaydın canımm hissediyor musun kıpırtıları? ya ben bişeyler hissediyorum sanıyordum ama 2 gündür kesildi gibi psikolojik mi bilmiyorum ama bi yandan da korkuyorum.. zaten çok kuvvetli şeyler değildi ama içimi rahatlatıyordu :KK43:

günaydın canımm hissediyor musun kıpırtıları? ya ben bişeyler hissediyorum sanıyordum ama 2 gündür kesildi gibi psikolojik mi bilmiyorum ama bi yandan da korkuyorum.. zaten çok kuvvetli şeyler değildi ama içimi rahatlatıyordu :KK43:

yani ne desem yalan olur şimdi içimde boyle nası anlatsam hani suyu çok içersinde midende arada bi lıkırtı gibi bişi olurya onun gibi bi hissiyat oluyo göbek deliğimin altında.

bakıyorum gazmı die :KK1: değilse aha diyorum hissettim. bazende sanırım bebek diyorum gaz olduğunu anlıyorum açıkcası garip bi durum o an ne hissetmek istiyorsam kimseye söylemeden içimden seviniyorum :KK16:

Merhaba kızlar ben Ekim annesiyim. Ama meraklı bir anneyim. Cinsiyetini erkek gibi hissediyorum ama Çevremdeki herkeste erkek diyor ama ben en cok kızım olsun istiyorum tabi sağlıklı olmasından sonra. Aşerdiğim tek sey tatlı şeyler. Siz tecrübelisiniz kız anneleri neler aşerdiniz? Biliyorum her bedende farklı oluyor ama işte birşeyler duymak istiyorum ben sanırım

Canım aşermekten ziyade erken dönemlerde şöyle bi tahmin yürütebilirsin ben oğlumda kız bunda erkek hissetmiştim ama tam tersi oldu hissetme olayı herkezde tutmayabiliyor bende ilk günden bu yana koku hassasiyeti mide bulantısı vardı 15.haftadayım bulantı kusmam hala geçmedi ama ilk günlerden beri göğüslerim irileşti sertleşti ağrıda oluyo arada.. belim hemen kalınlaşmaya başladı kalçadan kilo aldım bide tüylerim azaldı bacağım kaşım vs. çok çıkmıyor idrarımın rengi ilk günden beri bulanık ve hiç böyle olmamıştı ama asit gibi kokulu herkezde olan bi durum değil ama kalça ağrısı çekiyorum ilk aylardan beri buda kız belirtisiymiş benimkiler böyle şekerim allah gönlüne göre versin benimkine 4 boyutlu ultrasonda %90 kız dedi ama 2 hafta sonra netleşecek işte

günaydın,
bugun ebebek sitesinde sebamed ürünleri indirimde, ben aldım bir kaç banyo ürünü.. en iyisi sebamed diyolrar diğerleri kimyasal şeyler varmış ve kokuluymus..
ilgilenenlere duyurulur..

X