2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınnnnnn hamişlerr bakıyorumda yine erkek anneleri artmış hay maşallah

yok be guzelimmmm digunca oyrencem bennnn
saka bi yana son 6gunum! Insallah gosterir kendini...
ruyamda kirmizi kirmiziii elmalar gordum oylesine anneme anlatiyordum annem kizin olucak dediiiii
hayirlisiyla bi kesinlesse

Hahaha senn kafanda kiz oldugunu kesinlestirdin bile :))) insallah sagliklisi gonlune gore olurrr canimm

Hahaha senn kafanda kiz oldugunu kesinlestirdin bile :))) insallah sagliklisi gonlune gore olurrr canimm
Amin cnm..hepimizin bebisi saglikli ve mutlu bebis olur Ins.
benim gonlumdeki kiz ya erkek degil cnm sadece bebeeeekkkk
sadece dk kiz ya erkek diyo insan kendini ona alistiriyo ya bana da dk.dan baska hersey kiz dedigi icin sanki inanmis gibiyim
Allahim gonlumuzdekinden cok enn hayirli evladi nasip etsin diyorummm..

günaydınnn kuzu analarııııı... sağlıklı bi gün geçirelim inşallah hepimizz...

Insallah canimmmm hepimiz e.sevgili pitircik anneleri hamileler in duasi kabul olurmus banada dua edin kanamam 1 aydır devam ediyo hayirlisiyla geçsin artik.benimkine de dr kiz gibi demişti en son. .saglikli gebelik geçirelim hepimiz insallah

günaydın,
bugun ebebek sitesinde sebamed ürünleri indirimde, ben aldım bir kaç banyo ürünü.. en iyisi sebamed diyolrar diğerleri kimyasal şeyler varmış ve kokuluymus..
ilgilenenlere duyurulur..

nevresim dünyasında 1 alana 1 bedava bebek nevresimleri vardı.alıp almamakta tereddüt ettim bende...erken mi acaba diyeee:44::44:

Ben fazlasıyla ekşi yedim ve oğlum olacak, o yüzden bu tatlı-ekşi konusu kafanı hiç kurcalamasın :) Biraz daha sabret, günlerinin tadını çıkar, zaten zaman o kadar çabuk geçiyor ki, gün gelicek doktorun cinsiyeti söyleyecek sana

Hepimize cok cok teşekkür ederim. Ben en cok kızım olsun istiyorum ama erkek hissediyorum bakalım evet zaman su gibi akıp geçiyor sanırım 3 haftaya az cok öğreniriz bizde. Teşekkürler güzel anneler Rabbim sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip eder inşallah. Gecmiş yazılarınızı okudum da yani az cok okumaya çalıştım :) ne mümkün hepsini okumak :) bir arkadasınızın bebeğinin kalbi Durmuş cok üzüldüm ama farketmemesi cok ilgimi cekti kontrole çıkmış ve kabi Durmuş orada oyle birşeyi yasamak ne kötü birsey olsa gerek Rabbim bana e size boyle seyler yaşatmasın inşallah

şimdiye kadar yazdığım çok şey olmadı yazdıklarıma da cevap almasam da sizi hergün takip ediyorum bilesiniz bu yazın en güzel anneleri taaa içiimden sevgi dolu güzel,sağlıklı bir gün diliyorum hepinize...

canım merhaba sanada sağlıklı mutlu güzel günler diliyorum senin yazdıklarına kim cevap vermedi söyle bakalım

canım merhaba sanada sağlıklı mutlu güzel günler diliyorum senin yazdıklarına kim cevap vermedi söyle bakalım

sağolsın canım böyle ufak şeyleri dert etmem sadece böyle yazdığım da cevap veren biri olur diye müziplik kattım kendimce burda ki herkes tıpkı benim gibi heycan içerisinde Rabbime hepimiz için dua ediyorum sağlıklı hamilelik dönemi geçirelim ve yavrularımıza inş. sağ sağlim kavuşalım.AMİNNNNN

anladım canım evet hepimiz çok heyecanlı ve mutluyuz Allah herkese nasip etsin bu duyguyu yaşamayı.Sizin bebişinizde hayırlı uğurlu sağ salim doğsun inşallah

sevgili haamişlerrr şu bebek alışverişlerine ne zaman başlıcazz benim kızçem geliyorrrdaaa :)) 13+4 olduk
canım senin bebişinn cinsiyeti belli olmuş sen başla bence alış verişe ben kendimi zor tutuyorum vallaha bir öğrenseydik cinsiyeti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…