2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

rica ederim canım niye yalan söyleyim benim gönlümde yatan da erkek ama hayırlısı olsun tabi Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı evlatlar versin

Peki ben senin yerine inşallah senin de oğlun olur diyebilirim :) Tabi işin şakası hayırlısı neyse o olsun.. Amin..

daldım çıkamadım siteden.... Allahım neden gösterdin bana bunu :))) meraktan çıldırıcam eve gidip hemen ultrason fotolarına bakmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:))))

hahahhah sakin ol canım sakin relaxxx bakınca yaz buraya bende merak ettim

yok canım olur mu, birimizin endişesi bile bizi üzer zaten.
ama inşallah düşündüğümüz gibi değildir. doktorunla paylaş mutlaka.
ben 15 martta gidicem

paylaşcam cnm saolasın. 1 martta gidicem az kaldı yazarım buraya mutlaka.
telaşe memuru gibiyim her gittiğimde acayip şeyler soruyorum kadın alıştı artık bana

kesinlikle doğru karar... eğer riskli bir gebelik yoksa bence beklemenin anlamı yok. son aylarda gezmek bile istemiycez belki, belki erken gelecek bebek, apar topar alınacağına yavaş yavaş en güzeli

Ankara da olan arkadaşlar alışverişinizi nereden yapacaksınız ? Cevap yazarsanız çok sevinirim....

canım ben henüz karar vermedim ya sanırım hepsini farklı farklı yerlerden alırım diye düşünüyorum aslında outlet mağazalar varya oralarda ucuz olabilir Etlik forum acity falan

Ankara da olan arkadaşlar alışverişinizi nereden yapacaksınız ? Cevap yazarsanız çok sevinirim....

aa bu arada nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama tavsiye edeceğim çok beyendiğim bir mağaza var onu söyleyim size birlik mah.de zekids mağazası var umarım reklama girmez bunu yazmam tavsiye ediyorum sadece

canım ben henüz karar vermedim ya sanırım hepsini farklı farklı yerlerden alırım diye düşünüyorum aslında outlet mağazalar varya oralarda ucuz olabilir Etlik forum acity falan

bende acity ye bakacağım ama onun yanında açılan babymall var henüz gitmedim ama arkadaşlarım çok öneriyor.

aa bu arada nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama tavsiye edeceğim çok beyendiğim bir mağaza var onu söyleyim size birlik mah.de zekids mağazası var umarım reklama girmez bunu yazmam tavsiye ediyorum sadece

ben beypazarında oturuyorum.... mağazaya gitmek isterim. benim kii tam bi alışveriş olacak ama bebek odası beşik ve diğer tüm ihtiyaçları hepsini bulabilirmiyim bu mağaza da?

aynen canim hic birsey istemiyor...

ben beypazarında oturuyorum.... mağazaya gitmek isterim. benim kii tam bi alışveriş olacak ama bebek odası beşik ve diğer tüm ihtiyaçları hepsini bulabilirmiyim bu mağaza da?
yok canım bu mağazada sadece kıyafet var bebek odası mobilya falan için sitelere gidin bence hem uygun hem çeşit bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…