2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Genital çıkıntıyı gözümle gördüm ultrasonda.. Bi ara da o alana baya ilgiliydim, bi başlangıç orda yapmıştım diyebilirim.:) Nasip olmadı devam etmek. Erkek :)

kalleş dr baksa görürdü o zaman benimkinide:))) olsun sağlık olsun haftaya inşallah.. sen tescillemişsin canım :)))

amniyon sıvısının her an gelebilme ihtimali var mı. o halde bende eczaneden alsam korkularımı gideriirim.
bazen bana oluyo çünkü. anlık su gibi ıslaklık geliyo ama her zaman değil.

cnm benım endişelerim iste bunlar , senı de mi endişelendirdim kusura bakma,
eczanede varmış cnm tedbir amaçlı alıcam ben

Eşim sen ne beğenirsen al diyo ben de beğenemiyorum işte :)

beğenirsin canım beğenirsin zamanla, hele az daha zaman geçsin yetişmiycek korkusuyla beğenirsin:))) benim eşimde anlamaz sadece malzemelerin kalitesi konusunda mühendis kafası olduğundan yorum yapar... mesela bebek arabasını test etti filan sağlammı diye :)) ama işte fikri olsun diye soruyorum ama karar mercii ben oluyorum sonunda:)))

kesinlikle.. bebek bizim olduğu için tüm yenilikleri oturup araştırıyoruz hata yapmamak pişman olmamak için.
eşimin ablası zevkli aslında. kötü bişey alacağını da sanmam. kendisi meraklıdır yeni şeylere. belkide böyle bir şey alır.
ben yinede bi konuşurum üstü kapalı artık. hem ben kırmızı grili siyahlı bişey olsun istiyordum çok şık duruyor

dur abla park yatağın markasını kadınlar kulübündeki arkadaşlarıma bi soruyum da ona göre al deseydin puhahah

hehe aklıma gelmedi değil.
hazan arkadaşımızın aldığı ve önerdiği çok hoşuma gittti çünkü.
yüzsüzlük yapıp ben şunu çok beğendim resmide bu deyip yollarmışım

evet aynen katılıyorum renk konusunda size ve bu renk hem kırmı ve siyah hem kız bebek de hem erkek bebek de de kullanılır diğer bebeişinizde de kullanırsınız rahatlıkla

bende duydum nub teorisini.
hiç bi teoriye inanmıyorum ben. doktorlar bile büyük ablama 9 ay boyunca kız dediler erkek doğdu

Aynen öyle.. :) Çok istiyodum erkek Allah biliyo ya, ayrımcılık yapmak gibi olmasın. Sağol canım çok..
rica ederim canım niye yalan söyleyim benim gönlümde yatan da erkek ama hayırlısı olsun tabi Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı evlatlar versin

cnm benım endişelerim iste bunlar , senı de mi endişelendirdim kusura bakma,
eczanede varmış cnm tedbir amaçlı alıcam ben

yok canım olur mu, birimizin endişesi bile bizi üzer zaten.
ama inşallah düşündüğümüz gibi değildir. doktorunla paylaş mutlaka.
ben 15 martta gidicem

Tahmin edebiliyorum.. Erkeklerin hepsi birazcık öyle :) Hele bir de mühendisse :) Mobilya bakarken bile bi yatak odası için kaç ay dolaştım ben adam iki dk. da günlük oturma grubu beğendi. Kaliteli olsun, rahat olsun gerisi dert değil. Alışveriş yapmaya başlıycam yaa, sizin yorumlarınızla bi karar verdim, aceleye de kalmasın..

ahaha aynı ben inanki. elime alıp bırakıyorum olur mu olmaz mı ne zaman giyer bedeni nasıl diye
oğluşun sağlıcakla doğsun inşallah

Heyecandan tecrübesizlikten :) Bir de bişeyi çok beğenirsem hem 3 aylığını hem 6 hem de 12 aylığını alsam mı ki diyorum .. Amin inşallah hepimizin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…