2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy o daha guzel bayrama bebisinle girersin tabi bizim daha normal mi sezeryan mi bilmiyoruz hayirlisi olsun...

yaa benim eşimin ramazanda işleri çok yoğun oluyor duramayabilir bizim yanımızda doğum günü bile
bizde o günü beraber geçirmek istiyoruz rahat rahat çünkü normal zamanda doğum izni alabilir
ya da kullanmazsak senelik izninden de kullanabilir ama dediğim gibi işte ramazanda mümkün olmayabilir
ama tabii hayırlısı ne zamansa o zaman olsun..
normal doğum olursa onlar sarkabilir bayram sonuna ama sezeryan biraz zor...

Canim bide plates dene bnm bel bacak agrima cok iyi geliyo tavsiye ederim ebru sanli hamile plates de. Cikiyo hemen

hadi hayırlı olsun bakalım...:))) artık mavi patikler bakmaya başlayabilirsin ))

Amin :)) Evet hep unisex renklerden maviye dönüş yaptık sonunda..

hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah ismi de çok güzel

Teşekkürler.. Paşam ismi ile yaşasın

gözün aydınn..:)

Teşekkürler.. :)

gözünüz aydin :)) rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin. Isim de cok güzel

Amin Hepimizinkini inşallahlar.. :)

CANIM hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah.tkvimin görünmüyor ne kadarlıksın şu anda?
bana %65 kız demişti 16 gün önce,bugün gitcem dr a kesin söyler mi sizce kızlar?

16+2 yim valla bizde babası ile kızı birazcık daha fazla istemiştik ama

maşallah bir erkek anası daha rabbim hayırlı sağlıklı evlat eylesin

Amin..
Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın..
Sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin..

Herkese çok teşekkürler..

Slm kızlar kafam çok karisik 11+4 de Dr um %95 kiz demişti ama simdilik kimseye söyleme demişti bugün kontrolün vardi 16+4 um ve bu gördüğüm kordon değilse %100 erkek dedi... Başka Dr. A gideceğim ama muş ta Dr da sikinti gerçekten bende devlet e gideceğim bu işten hiç birşey anlamadim bir kizin var 3 yasinda 4 den gün akdi.... En önemlisi tabiki saglikli olması tabiki ama düşünmeden edemiyorum...esimde benimle dalga geçiyor 4 ay boyunca oğlumu melike diye sevdin gobuşten yazik diyor... Ama ben hala kiz diyorum bilmiyorum....

günaydınlaaaaaaaaaaaaarrrrrr

dün doktora gittiiiiiiimmmmm ve bana %70 ihtimalle kızınız olacak dediiiiiiii....aaaaaaaaaaayyyyyyyy kızım olacakmış yaaaaaaaaa

bence başka bir dr a daha göster dr un kararsız kalmış belli

dün doktora gittiiiiiiimmmmm ve bana %70 ihtimalle kızınız olacak dediiiiiiii....aaaaaaaaaaayyyyyyyy kızım olacakmış yaaaaaaaaa

eneeee nasılda kız olsun istiyormuşşşş :)))) hadi hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla mutlulukla kucağınada al inşallah.... darısı bizlerin başına öğrenemedik hala cinsiyeti gitti.... bekle bekle zaman geçmiyor

anladım canım Allah gönlüne göre versin inşallah...

günaydın canımm hadi bakalım gözün aydınn prenses geliyor desene

internete girmişken bir sorum daha olacak kızlar :) idrarınız ne durumda sıkışarak gidiyo musunuz sık idrara çıkıo musunuz? gece lavaboya kalkmazdım şimdi bir gece atlamıyorum desem abartmam heralde

oooo hemde nasıl 1 bardak su içeyim hemen tuvalet patlayacak gibi oluyorum...

gece yatmadan önce ilaç içtiğimde gece muhakkak kalkıyorum ama yatmadan önce içmezsem olmuyor,bi de öyle dene istersen...

internete girmişken bir sorum daha olacak kızlar :) idrarınız ne durumda sıkışarak gidiyo musunuz sık idrara çıkıo musunuz? gece lavaboya kalkmazdım şimdi bir gece atlamıyorum desem abartmam heralde
merhaba be bir gecede 4 kez falan kalkıyorum tuvalete

Balk yagi kullanan var mi aranizda.yumurta yiyebiliyor musunuz gunde 2 litre su iciyorum badem yagi catlaklara iyi geliyormus.hicbirsey yiyemedigimi dusunuyorummmmm.uzuluyorum 13 haftayiz daha hafif hafif mide bulantısı devam ediyo

oooo hemde nasıl 1 bardak su içeyim hemen tuvalet patlayacak gibi oluyorum...

gece yatmadan önce ilaç içtiğimde gece muhakkak kalkıyorum ama yatmadan önce içmezsem olmuyor,bi de öyle dene istersen...

Bende cook kalkiyorum uyaniuorum karnim patlayacak gibi:) hemencik gidiyorum lavaboya

Balk yagi kullanan var mi aranizda.yumurta yiyebiliyor musunuz gunde 2 litre su iciyorum badem yagi catlaklara iyi geliyormus.hicbirsey yiyemedigimi dusunuyorummmmm.uzuluyorum 13 haftayiz daha hafif hafif mide bulantısı devam ediyo

ben 15+4 üm şimdiye kadar ne et ne de yumurta yedim ama dr m ii gidiyor diyor protein başka şeylerden almaya çalışıyorum hoş sürekli grip oluyorum bağışıklık çöktü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…