2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın tabi bende bebişime alacağım şeylere kendim karar vermek isterim başkaları hediye alacaksa bile bana sormalı nasıl bişey istediğimi bide şu var.Benim 5 tane yiğenim var ve birine 3 sene ben baktım ablam çalışıyordu bakıcı bulamadılar kıyamadık ben işten ayrıldım ve 3 sene onu ben büyüttüm hemde henüz bebekti en zor günleriydi yani oyüzden tecrübeliyim bu konuda.Bebek arabası deyip geçmeyin bebeğinizle beraber zamanınızın çoğu bebek arabasıyla geçecek sürekli kullanacağınız bişey ve eğer kıytırıp tekerleri dönmeyen dönse bile biri sağa öteki sola giden bişey alırsanız yolda süremezsiniz o arabayı gitmiyor eziyet haline geliyor ve sonra bizim yaptığımız gibi onu kenara kaldırıp yenisini almak zorunda kalırsınız oyüzden almışken 1 kere alın kullanışlı olsun

çok sıkı fıkı değiliz ama saygı çerçevesinde konuşuruz hep.
zaten park yatak içinde marka vermiş internetten bi bakın onu almayı düşünüyorum diye.
anlayışlıdır,belki söyleyebilirim sen zahmet etme abla biz araştırmıştık kullanışlısını bulduk diye.
bakalım artık kısmet. çokta takmıyorum tabi neticede gönlünden geçmiş bizi bi yükten kurtarıyo

ahaha aynı ben inanki. elime alıp bırakıyorum olur mu olmaz mı ne zaman giyer bedeni nasıl diye
oğluşun sağlıcakla doğsun inşallah

dur abla park yatağın markasını kadınlar kulübündeki arkadaşlarıma bi soruyum da ona göre al deseydin puhahah

ahlaki eğitim veren anaokulunda idareci olarak çalışıyorum... Ben liste yaptım ama daha henüz almadım. Ankarada acity nin yanın da babymall açıldı ordan alacağım inşaallah

ne çabuk öğrenmişsin maşallah.. ben hala bilmiyorum... bu arada istersen netleştir. erkek deyipte sonra kız olmasın benim yeğenim gibi :)))

Genital çıkıntıyı gözümle gördüm ultrasonda.. Bi ara da o alana baya ilgiliydim, bi başlangıç orda yapmıştım diyebilirim.:) Nasip olmadı devam etmek. Erkek :)

teşekkür ederim. Bende yavaş yavaş almak isiyorum. O yüzden eksikleri tamamlamak adına size sordum...

vuhuhu hemen kopyalıyorum
sen çok hazırlıklısın maşallah her şeyin adresini bulmuşsun
canım sorma ya can sıkıntısından nete sardım iyice:)))kendimi biraz daha geliştirebilsem cinsiyeti kendim öğrenicem o derece yanigerçi bi nub teorisi diye bişey keşfettim ama bakalım doğru çıkıyo diyolar araştırmam lazım biraz daha:))))))))

bende öyle çok sabırsızım biran önce almak istiyorummmm....

Eşim sen ne beğenirsen al diyo ben de beğenemiyorum işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…