2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar selam,
puset için fikir edinmeye çalışıyorum, pahalı olup hantal şeylere o kadar para vermek istemiyorum, arkadşalarım cogu alıp 1 yaşıan geldiğidne agır olduğu için bastona geçtiler, yani ne kadar gereksiz ve sadece 1 yıl bile kullanamadıklarını gördüm.. ben biraz daha hafif ve kolay kullanımlı sonradan bastona geçmicem ama kaliteli bir puset arıyorum fikri olan varmı????
şimdilik fikrimi chicco lite way trawel sistemden yana
$cihhioc.png

Ankara da olan arkadaşlar alışverişinizi nereden yapacaksınız ? Cevap yazarsanız çok sevinirim....

slm canım ben ankamall deki smyk mağazası var all for kıds yazıyor,oradan düşünüyorum ,

ordan hediyede almıştım,ürünleri çok hoşuma gitti ve bazen de güzel indirimleri oluyor,tabi ben kıyafet kısmına bakmıştım,daha birçok ürün vardı , yatak,biberon vs. ama onlara detaylı bakmadım ..1 ay sonra onlarada bakmaya başlıycam artık inşaallah..

gunaydın herkese,

gece yarısından beri geçmeyen kasık ağrım var kızlarne yapacağımı şaşırdım kanamam falan yok cok sukur ama bu kasık ağrısı çift yönlü bitirdi beni geceden beri. işe geldim ama oturmak zulüm gıbı korkuyorum bişey mi oluyor acaba :KK43:((( Allah korusunnnnnnnn

Canım çok kötü olursa doktoruna görün derim yine de ama, ben internetten araştırıyorum hafta hafta annedeki gelişimleri orda yazıyodu şiddetli kasık ve bel ağrıları olabilir diye.Nedeni ise rahmin büyümesiymiş kendini korkutma yani canım bebişin büyüyo bence, ama yine söylüyorum kötü olursan doktora görün bence :KK3:

arkadaşlar merhaba günaydınlar herkese 3-4 gündür giremiyorum,:2:

bende cuma günü doktor kontrolüme gittim,bana 10 gün sonra gel bakalım biraz daha büyür demişti,gittik baktı daha çok küçük dedi:KK53:yine başka kontrole kaldı,erkek diyor ama hala emin olamıyor, napalım artık bizde 11 martı bekleyecez,hem 3lü test randevusu hem cinsiyet hayırlısı bakalım 3lü test yaptıracak varmı ??

hayırlısı olsun canım, sağlıcakla doğsunlarda cinsiyet önemli değil.Bana da 12+6 haftalıkken ikili tarama da kız dedi ama 3 hafta sonra gibi tekrar bakarız dedi.Bende martın 15 i gibi yaptıracam inşallah 3lü taramayı :nazar::KK49:

Kızlar.. :KK3: :KK3: :KK3:

%80 Erkek olma ihtimalini %100 ile kesinleştirdi doktorumuz.. :21: :21: :21:

Osman Tuğra GELİYOR (İnşallah)

hayırlı olsun oğluşun :)

ayçacım seninle günümüz aynı valla eğer minikler acele ederse bayramda doğururuz :) benim içime hep öyle doğuyo bayramda olacakmış gibi :) hayırlısıyla gelsin miniklerimiz inşallahh...:nazar::nazar::nazar::nazar:

sus kız :)) ben bayramda göbikli göbikli gezcem sonra doğurcam :))
şaka bi yana canım özellikle ben sezeryanım ya bayrama bırakmazsa dr. şaşırmam :KK1:

günaydın kızlar nasılsınız bursada yağmurlu bir hava var ama allaha şükür iyiyim bugün işteyim. benm oğlum olacak isim konusunda ENSAR TUĞRUL istiyorum eşim bir türlü hiç birşey beğenmiyor. sizce nasıl?

evet çok güzel yağmur yağdı Bursaya deme inş devamı gelir cnm..
hayırlı olsun oğluşun ismi de pek güzelmiş maşşallahh :)

8 aydır ama olmuo işte ve bugunde aadet olmadım 5 gun gectı

stresten de adet olmuyor olabiirsin cnm dikkat et yinede..
Rabbim tez zamanda hayırlı versin

mrb aycaaa bende bi ağustos annesi olucam inş benide eklersen sevinirim:)) sat 11.11.2013 tahmini doğum 18.08.2014 teşekkürler

ekledim cnm

selam kızlar .... ben uzun zamandır siteye girmemiştim bugün bebek ihtiyaç listesine bakmak için girdim ... sonra sizi farkettim 1000 küsür sayfa var ağustos anneleri için. bende yazmak istedim. son adet tarihim 31.10.2013 ....7 ağustos doğum tarihi verdi doktorum. ankara nın beypazarı ilçesinde oturuyorum. çoooooooooooooooook fazla heyeceanlıyım ilk bebeğim çünkü 26 yaşındayım . anaokulunda çalışıyorum. bebeğim e doktorum %90 erkek dedi. listeye bende girmek isterim. ilgilenen arkadaş dan rica ediyorum. sizler yenidoğan listelerinizi hazırladınız mı neler var paylaşırsanız sevinirim...

ekledim seni de tatlım

İyi akşamlar.
Kızlar ben çatlaklar için lierac phytolastil jel kremi aldım.Bugün kullanmaya başlayacağım.Kızımda bu tür şeyler kullanmadığım için çatlağım çok olmuştu.Sizler de başladınız mı?

kızlar selam,
puset için fikir edinmeye çalışıyorum, pahalı olup hantal şeylere o kadar para vermek istemiyorum, arkadşalarım cogu alıp 1 yaşıan geldiğidne agır olduğu için bastona geçtiler, yani ne kadar gereksiz ve sadece 1 yıl bile kullanamadıklarını gördüm.. ben biraz daha hafif ve kolay kullanımlı sonradan bastona geçmicem ama kaliteli bir puset arıyorum fikri olan varmı????
şimdilik fikrimi chicco lite way trawel sistemden yana
Eki Görüntüle 994083

en soldaki bastondan aldık bizde. yenidoğandan itibaren kullanılabiliyor. kullananların yorumlarını okudum gayet memnunlar benimde içime sindi

İyi akşamlar.
Kızlar ben çatlaklar için lierac phytolastil jel kremi aldım.Bugün kullanmaya başlayacağım.Kızımda bu tür şeyler kullanmadığım için çatlağım çok olmuştu.Sizler de başladınız mı?

Ben 13. haftadan beri bepanthen ve Bübchen in Yaglarindan kullaniyorum günde iki yada üc defa sürüp Masaj yapiorum onun disinda bisey kullanmiyorum korkuyorum cok bende catlaklardan zaten cok kilo aldim birde catlarsam vay halime..

internete girmişken bir sorum daha olacak kızlar :) idrarınız ne durumda sıkışarak gidiyo musunuz sık idrara çıkıo musunuz? gece lavaboya kalkmazdım şimdi bir gece atlamıyorum desem abartmam heralde :KK70: :KK70:

internete girmişken bir sorum daha olacak kızlar :) idrarınız ne durumda sıkışarak gidiyo musunuz sık idrara çıkıo musunuz? gece lavaboya kalkmazdım şimdi bir gece atlamıyorum desem abartmam heralde :KK70: :KK70:

ya bende cok sık gidiyorum her gece kalkıyorum uykumdan... simdiden böyle ilerleyen aylarda ne yaparım bilmem :KK43:(

ben nerdeyse tuvalete yastık atacak hale geldim 4-5 kere sabah yatana kadar gidiyorum :KK53:

kızlar dr a gittim bu gün ikili test sonucunu göstermek için cinsiyetine mark ediyorum diye tekrar baktı,öncesinde %65 dediği kız ihtimalini %80 e çıkardı.kesin dedmedi yine.artık oğlumun küçülenlerini yavaş yavaş elden çıkarsam iyi olacak.hep mavi mavi almıştım kızıma da mavi giydiremem ya :KK14:

bu arada kabız olanlar pırasayı haşlayıp suyunu içmek çok iyi geliyomuşşş

X