2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydınlaarr ağustosun güzel anneleri ve muhteşem miniklerii... Ya kızlar ben içimde bişeyler hissediyorum böyle bazen bi seyirme bazen bi baskı bazen de oturup kalkarken karnımın hemen altında bi ağırlık ama tam olarak işte bebeğim diyemiyorum bi de dün kasıklarımı elimle yoklarken böyle yuvarlak bişey geldi elime :) eşim de kızdı bişey olur yapma diye.. sizler de hissediyor musunuz birşeyler? çok merak ediyorum

ayçacım seninle günümüz aynı valla eğer minikler acele ederse bayramda doğururuz :) benim içime hep öyle doğuyo bayramda olacakmış gibi :) hayırlısıyla gelsin miniklerimiz inşallahh...

arkadaşlar merhaba günaydınlar herkese 3-4 gündür giremiyorum,:2:

bende cuma günü doktor kontrolüme gittim,bana 10 gün sonra gel bakalım biraz daha büyür demişti,gittik baktı daha çok küçük dediyine başka kontrole kaldı,erkek diyor ama hala emin olamıyor, napalım artık bizde 11 martı bekleyecez,hem 3lü test randevusu hem cinsiyet hayırlısı bakalım 3lü test yaptıracak varmı ??

cnm çok sevındım senın adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın
bende de çok baş ağrısı oluyor. doktorum tansiyonla ilgili olabilir dedi. ama bende tansiyon aletı var başım ağrıdığında ölçüyorum hep normal çıkıyor. hiç ilaç almadım dayanmaya çalışıyorum

cnm bende o şişliği hissediyorum sırt üstü yattığımda yokluyorum karnımı bır taraf daha şiş oluyor belli yani bebeişin orda biryerlerde uyuduğu

Vallahi kizlar benimde gece sabah gobusum bayagi farkli ams ben zaten kilo aldim... 2 ay ara ile 2 tup bebek tedavisi ile bebisime kavustum...tedaviye baslamadan 58 59 kilo idim hamile kalınca 62 63 olmustum... simdi 65 66 arasi geliyorum. ..

bende 2 ay ara ile tüp bebek yaptım aynı aylarda denemişiz senınle bende kıloma 4-5 kılo katarak hamıle kaldım malesef

Kızlar..

%80 Erkek olma ihtimalini %100 ile kesinleştirdi doktorumuz..

Osman Tuğra GELİYOR (İnşallah)

hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah ismi de çok güzel

evet canım elma da çok faydalı inşallah bebişler çok güzel doğar

günaydın kızlar nasılsınız bursada yağmurlu bir hava var ama allaha şükür iyiyim bugün işteyim. benm oğlum olacak isim konusunda ENSAR TUĞRUL istiyorum eşim bir türlü hiç birşey beğenmiyor. sizce nasıl?

canım kramplar magnezyum çinko vs.eksikliğinden olur doktoruna söyle mutlaka

Gunaydin hamisler..
Sizin bahs ettiginiz bacaklara kramp girme kasikla bicak saplanma nasil bir agri???
Yani o zaman haraket ede biliyomusunuz? Yuruye biliyormusunuz?? Nasil desem o agri sizi aglatacak bagirtacak duruma geliyormu???

yavaş yavaş bebek alışverişşi yapmak lazım.. şimdi netten Braun Thermoscan Ateş Ölçer Irt 4520 aldım.
hepsini aynı anda almak zor olacak bence biramn öcne parça parça başlamak lazım önemli eşyaları için.

hayırlı sabahlar altın toplarını karnında taşıyan anneler.

arkadslar merhaba,bebegının hareketlerını hısseden var mı?varsa nasıl anlıyorsunuz,bagırsak hareketlerı ıle sıkça karıştırılıyormuş,ne zamandan ıtıbaren hareketlerını anlarız?

ben dünden beri bayağı net hissdiyorum. özellikle ayaklarımı karnıma toplayınca karnımın içinde sıkıştığından sanırım küçük hareketler oluşuyor

gunaydın herkese,

gece yarısından beri geçmeyen kasık ağrım var kızlarne yapacağımı şaşırdım kanamam falan yok cok sukur ama bu kasık ağrısı çift yönlü bitirdi beni geceden beri. işe geldim ama oturmak zulüm gıbı korkuyorum bişey mi oluyor acaba ((( Allah korusunnnnnnnn

Ankarada yağmurlu ve kapalı bir hava var.cok sıkıcı yani. Insanin içi kararıyor.
Buarada kızlar Bende son zamanlarda akşam yatarken ve sabahları bebişimi hissediyoru galiba.
Böyle göbeğimin altında kıpır kıpır ama anlık olarak oluyor. Sola yaptığım zaman sağ tarafımda seyirme gibi.ne bileyim hoş işte )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…