2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim kesinligini nerden biliyrsun benim testte t-hcg 210 yaziyr ..dr da testten once %90 kiz demisti ama hazirlik yapma degisebikir demisti

emha canım benim doğum yaklaştı lütfen duanı esirgeme Allahım sanada 39-40 haftaları hayırla doldurmayı nasip etsin hayırla al bebişini kucağına

bu hcg olayını internetten araitırdım evet arkadaşın dediği gibi bu seviye yüksek olursa kız oluyormus ama 50den fazla demıyor sayı belıtmemıs. aynen yazdığı cümle şu.............kız bebeklerde serbest β-hCG'nin daha yüksek olabildiğini ortaya koymuştur diyo.

kizlar benimki kesin erkek bakim mi bhcg kac cikmis ben de... BI saglama yapalim..

gunaydin kizlarr..dun biriniz bi link wermisti annesinden ayrilamiyan bebek diye..ben acmamistim kesin aglarim diye..azonce hbrlerde werdiler sanirim o dur..ne agladiiiimmm..hickira hickira..bi mucizeyle yasiyoruz hamdolsun..okadar ozel bisiy nasip etmis ki rabbim bize..sukurler olsun..

emha canım benim doğum yaklaştı lütfen duanı esirgeme Allahım sanada 39-40 haftaları hayırla doldurmayı nasip etsin hayırla al bebişini kucağına

Canim benim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah..bende bir bebegimi kaybettim digeriyle devam edoyoruz yolumuza..insallh senin gordugun haftalari gorurz bizde saglikla canim.dualarim sen ve bebeginle..

arkadaşlar
2li testim iyi cıktı fakat eşimin ailesinde down sendromlu akrabaları var..korkuyorum..
doktor sonuçlar iyi dedi ..hiç bir şey önermedi...fakat korkuyorum
amniyosentez den vazgeçtik riskli diye..
prena test i araştırdım 3 gündür..
yabancı makaleleri falan okudum 1. elden gayet teknolojik bir nimet..

PrenaTest®, Trizomi 21, 18 ve 13 teşhisinde amniyosenteze yakın güvenilirlikle (>%99,8) uygulanmaktadır. Test "NORMAL" olarak bildirildiğinde amniyosentez gibi girişimsel işlemlerin yapılmasının önerilmediği, ultrason ile gebeliğin takip edilebileceği raporda açıkça belirtilmektedir. PrenaTest®'in esas amacı her ne sebeple olursa olsun kromozomal anomali riski taşıdığı söylenen gebelere girişimsel olmayan güvenli bir alternatif sunmaktır

ama yaptıran varsa ondanda duymak isterim
teşekkürler

daha cinsiyet belli değil canım, belki de nazlı bi kızdır bizimkisi =) dediğin gibi kalbi güp güp atıyo maşallah sağlıklı olsun da başka bişey istemem.

o zaman bu değerlerle pek alakası yok tatlım
yok cnm zaten ben hic degerime bakmamistim bile onun hikaye olduguni biliodum :)

hic bilmihorum cnm dr normal demis fazla kurcalama bence..elden bisey gelmez ki..

oohh yalniz diilim seninki de tutmadi:))
:)))))))))

sizin 2 li testler nasıl cıktı???
bu 1. mi 2. gebelik mi???
kaç haftalıksınız?
çok mu soru sordum?
bi de yas kaç?
:)

Gunaydin hamisler ve minikleriii

..hepimiz icin guzel gum olsun Insallahhh
Fb hcg olayi dogru degil kizlar hatta onla alakali topik te var ve yalnis cikan cok...oyrenmeyenler dk.un hormesini bekliycez
Az daha sabrrrr...bu gece ruyamda at dogurmustu yavrusu minik biseydi usumesin diyeustunu ortuyoruz arabamiza koyuyoruz eve gelince aciyorumki bi kiz bebekmisss yani normal insan evladi olmus artik ultrasondsn once hersey kiz diyo banaaaa

günaaydın kızlar.. sonunda ikili testimin sonucunu öğrendim herşey normal çöok şükür ama 10gündür doktorumun arayacağım deyip bana dönmemesi telefonlarıma çıkmaması güvenimi sarstı.. aynı hastanede başka bi doktor var çok iyi diye duydum sizce ona gitsem olur mu:26: sonuçta aynı hastanedeler ama şu an ki doktorumdan memnun değilim su durum da kafam karıştı..

bu arada 12+6 da gittik ikili taramaya hiç bi cinsiyet tahmiminde bulunmadı bizim doktor hanım.. neymiş daha cinsiyet için çok erkenmiş. söyleyen tahmin eden nasıl ediyor anlamadım bende cinsiyeti çok merak ediyorum bu fb bcg tutmadı sanırım bazılarınızda ama benimkine baktım şimdi 93,8 kızım mı olucak acaba

ruya supermis:) birrr prensess gelorr sanirsamm

bugun ben de yaptiricam insallah iyi cikar..gozunaydin cnm..
doktor olayina gelince; icine sinmeyen bi durum warsa ilk aylarda bu degisiklugi yapman en iyisi..

Arkadslar günaydın,genıtal bölgeye agda yaptırmanın sakıncalı olduğunu duydum,doktorunuz sıze böyle bır uyarıda bulundu mu,yoksa sehır efsanesı falan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…