2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nerelerdesin sen insanbul :) nasıl gidiyor hamilelik? belirtilerin ne durumda senin?

ayy bayilazaammmm ben de alisweris yapmak istiyorum nasi beklicem bi ay dahaaaa...
saka biyana bencede ufak ufak baslayin.kizima hamileyken 3. aydan sonra baslamistim aluswerise..herkes zuzuu erken filan diyodu..sonra son iki ay herkes balon gibi sisip de alisweris zor gelince ben keyif keyif dinlenmistim..

hazan park yatak iyi bi secim.iiki mobilya besik almamissin..hayirli olsun..misil misil uyusunn

Son düzenleme:

günaydın canım,
ben iyice saldım valla, hayatta kalabilmek adına yiyorum zaten. benim bulantılarım hala, hatta zaman zaman çok şiddetli şekilde devam ediyor.
işin kötü tarafı bu kocaman göbüşle geziyorum ama henüz şirkette 2-3 kişi biliyor hamile olduğumu. zam almayı bekliyim dedim derken, zam görüşmesinde terfi edeceğimi, terfinin şubat ayında anons edileceğini söylediler :)))) zaten işten ayrılıcam doğumdan sonra çok da önemli değil ama bu sefer de terfimin açıklanmasını bekliyorum.
sabah arabada 3 iş arkadaşımın yanında kustum ilaç dokundu falan diye uydurdum ama artık yerlerse

valla canım ben 14 ay içinde 3 tane düşük yaptım. bu 4. gebelik. ben daha o kadar tedirginim ki bırak eğitimi kimseye söyleyesim yok. birazcık daha ilerlesin de öyle eğitimlere katıliyim diyorum. memorialda da varmış. bu konularda tecrübeli arkadaşlar var şirkette. güzel eğitim bulursam haber veririm mutlaka

canım hayırlı olsun inşaallah nasıl ki merak ettim rengi ne aldın ?

sağlıklı huzurla yatsın inşallah annesi
hangi markayı tercih ettin

Teşekkürler teyzeleri :)

Kraft Calipso aldım, kırmızı gri olanını. Hem her iki cinsiyette kullanabilsin, hem de odama uysun diye bir de ben erkeğe kırmızıyı çok yakıştırıyorum

nerelerdesin sen insanbul :) nasıl gidiyor hamilelik? belirtilerin ne durumda senin?

okuyorum ama yazmaya üşeniyordum inanki canım.sürekli bi halsizlik var
cinsiyetini de göstermiyor bebeğimiz. hep bacak bacak üstüne atmış oluyo muzur
sen öğrenmişsin ne mutlu, Allah sağlıklı günlerini göstersin oğluşunun
senin nasıl son durumlar?

Ya bende çok merak ediyorum cinsiyetini ama dün doktor daha erken 2-3 hafta sonra belli olur dedi. acaba beni mi sallıyor yoksa gerçekten göremedi mi. çünkü durumu çok müsaitti bebişimin

günaydınlaarrrr.......

akşamları nasıl şişiyorum bi görsen sanki doğuracam çok gergin oluyor karnım yaa kalkıp odadan odaya gecmeye üşeniyorum seninde öyle mii???
yok guzelim ya o kadar olmuyom henüz :)

Kızlar bize de bir paşa geliyor
oğlumuz olacak inşallah, dün akşam öğrendik , dr ultrasonu koyduğu gibi anında pipisini naklen izledik
pozisyonunu almış bizi bekliyormuş miniğim
Oo hadi hayirli olsun cnm hic sasirmadim erkege :)
gunaydin kizlar ikili testimin kan sonucu cok iyi cikti maşallah yeni arkadaslar gelmis hayirlisi olsun hepsinin bebisleri. arkadaslar bende elevit kullaniyorum neyapayim aklima takildi degistireyimmi?
bende de var elevit yarin decavit yazdiririm olmadi.sende decavite gec istersen.

Insallah cnm bak bu sefer degerin daha yuksek ama buyuk ihtimal 12. Gun 21 cikmisti.o da dusuk bi deger...
hayirli olsun cnm ben bilmiyorum ama cevremde kullananlar var guzele benziyor.

aslında şu sezon indirimlerinde bebişlerimizin kışlık ürünlerini alabiliriz ,5-6 aylık dönemleri kışa denk geliyor...

özellikle cinsiyetini kesin öğrenmiş hamişler
cnm annem yeni dogdugunda giyicek alisverisini bitirmis ben de dun soyledim esime hazir indirim varkrn 6-9 aylik bisiler alalim.yok ben herseyi sen soyle 6 aulik olinca alcam dedi bende 6 aylik olunca kislik satilmicak ki gidip alalim dedim.o zmn dr bi kez daha erkek desin de gidelim dedi :) yarin gitcm dr. A...

cnm dusuklerinin sebebi arastirlidi mi ??

Kraft Calipso aldım, kırmızı gri olanını. Hem her iki cinsiyette kullanabilsin, hem de odama uysun diye bir de ben erkeğe kırmızıyı çok yakıştırıyorum

ne tatlı uyur onun içinde
yatak eve bi gelsin de seni heyecan basar gördükçe

Ya bende çok merak ediyorum cinsiyetini ama dün doktor daha erken 2-3 hafta sonra belli olur dedi. acaba beni mi sallıyor yoksa gerçekten göremedi mi. çünkü durumu çok müsaitti bebişimin
11 haftada soyledi be cnm bana gormrz olur mu!!! Boyle tiplere uyuznoluyom soyle ama kesin degil de yani bi benzeyme yap en azindan.benim kisoylicem ama siz alisveris yapmayin belki değişir dedi.

bende bebeğin pipisini gördüm sandım ilk bakınca
sonra doktora cinsiyet görünüyo mu dediğimde bakalım dedi ve o an bacaklarını kapatmıştı bebiş
bir ay sonra deyince ısrar etmedim
belki prensipleri budur,ya da biz anlamıyoruz ekranda gördüklerimizden

cnm güzel günlerde kullansın inşallah. bence de kırmızı iyi seçim, bende öyle düşünüyorum

Oo hadi hayirli olsun cnm hic sasirmadim erkege :)

bende cnm.. bu sene tam erkek senesi. ama etrafımda da hep kız bebek bekleyenler var.

cnm ebnde normalde 1 martta öğrenicektim gittim dün gece acilde çok da ii bi doktora denk geldim. öğrendim yani sonuçta çok merak ediyosan başka biyere girt derim

cnm ebnde normalde 1 martta öğrenicektim gittim dün gece acilde çok da ii bi doktora denk geldim. öğrendim yani sonuçta çok merak ediyosan başka biyere girt derim

canım ben mahrumiyet bölgesindeyim, burda iki tane doktor var sadece,pek seçim şansım yok o yüzden.

aslında çok önemli değil ama bi yerde okumuştum anne karnındayken bebeğinize ismiyle hitap etmeye başlayın yazıyordu.
sen ismine karar verirsin artık öğrendiğine göre

evet cnm babasının yani kocişimin adını koymak vardı hep hayalımde öyle yapıcaz inşallah

araştırıldı canım ama pek bişi çıkmadı. bende kan pıhtılaşması sorunu çıktı. doktorların söylediğine göre düşükleri açıklayan bir pıhtılaşma bozukluğu değilmiş.
ekstra olarak bu hamilelikte doktor ayda bir intralipid diye bir serum verdi. immun sistemi güçlü olan kişilerde, embriyonun %50 genetiği babaya ait olduğu için bağışıklık sistemi embriyoyu yabancı madde sanıp saldırabiliyormuş. intralipid de bağışıklığı baskılıyormuş. clexanla coraspin kullanıyorum kan pıhtılaşması için 3.hamilelikte de kullanmıştım. bilmiyom hangisi işe yaradı.

öğleden sonra ikili testin kan tahlili çıkacak :18:

ya benimde 1 martta,
öncesi acile gitsem mi dyurm ama acile cinsiyet için gidersem söylenirler diye gitmedim. sen nerdesin nere gittin ?

hepimizin heyecanları var. ne diye bekletirlerse sanki. bende bebişime kıyafet falan almak istiyorum. en azından ona göre hareket ederim. ya of yaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…