2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin kizlar ikili testimin kan sonucu cok iyi cikti maşallah yeni arkadaslar gelmis hayirlisi olsun hepsinin bebisleri. arkadaslar bende elevit kullaniyorum neyapayim aklima takildi degistireyimmi?

hosgeldin cnm sanada sağlıklı hamilelikler inşallah

He cnm insallh oldu gibim gelio bu sefer degerin guzel oncekinde kac ciktiydi ?

Amin inş canım tek dileğim meleğimi saglıklı sıhatli gelşimesi ve hayırlısıyla kucahıma almak diğerinde 21.42 çıkmış ilk ikincide 59.42 çıkmış inş bu seft herşey yolunda gider inş allhıma emanet meleğim

gunaydin kizlar ikili testimin kan sonucu cok iyi cikti maşallah yeni arkadaslar gelmis hayirlisi olsun hepsinin bebisleri. arkadaslar bende elevit kullaniyorum neyapayim aklima takildi degistireyimmi?

Günaydın, Elevit'in içeriğindeki E vitamininde domuz jelatini barındırıyormuş, üreten firma bunu kabul ediyor. Bu sebeple ben de Decavit kullanıyorum .

Kızlar bize de bir paşa geliyor
oğlumuz olacak inşallah, dün akşam öğrendik , dr ultrasonu koyduğu gibi anında pipisini naklen izledik
pozisyonunu almış bizi bekliyormuş miniğim

ay canım benim gözün aydın olsun hayırlı olsun sağlıklı tombiş tombiş olsun inşaallahhhhh,

kızlar günaydın,
Bebişe bugun ilk alışverişini yaptım.
arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Dr.Browns biberon seti yaptım.
biberonlarda oluşan vakum ve hava kabarcıklarını önleyerek bebeklerde gaz sancılarını azaltır.(içinde pipet gibi bir cubugu var)
fikri olan varmı?
bu arada limangoya gelmiş indirimliydi, dışardaki fiyatla kıyaslayrak aldım

hayirli olsunn..gule gule kullansin bebisin..
kizimda kullanmistim..asiri gazli bi bebekti baska bi biberon kullansak daha mi cok olurdu bilemiyorum ama rahat kullanmisti..icindeki cubuk sayesinde dogal akis sagliyomus memeden ictigi gibi iciomus bebis diyolarr:))

Son düzenleme:
ay canım benim gözün aydın olsun hayırlı olsun sağlıklı tombiş tombiş olsun inşaallahhhhh,

cnm saolasın valla havalarda uçuyorum ya Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguları inşallah
parayla satın alınamayan, hıçbirşeyle kıyaslanamayan en önemli şey bu duygu, hiç bir şeye değişmem
sağlıkla gelsinler inşallah

kızlar parça parça öenmli eşyalarını almak istiyorum. mesela ateş ölçer araşıyorum
ablam brauan kulaktan ölçer kullanıyor çok memnun ama şimdi alından ölçerler çıkmış. weewel markası hakkında bilgisi olan varmı?
yada başka önerisi?

aslında şu sezon indirimlerinde bebişlerimizin kışlık ürünlerini alabiliriz ,5-6 aylık dönemleri kışa denk geliyor...

özellikle cinsiyetini kesin öğrenmiş hamişler

haklısın aslında yavaştan bu tarz ürünleri almak lazım canım,hepsi bir arada alınınca çok fazla olucak..

Gunaydin bebekli ve gobekli fistiklarrrr....
Kiloya takilan arkadaslar hic takmayin kafaya ben 15 haftaya kadar kilo almadim hic 16.hafta 600gr 17haftadayim simdi de 1kg almisim yani 15hafta kilo almadim diyip sevindim simdi 2haftada 1.5kg aldim 1haftada 500gr normalmis ama benim 500um hediyem olduuu...hesapladim da 2haftada bukadar aldiysam dogutunca ne kadar olurum ve sonuc

haklısın aslında yavaştan bu tarz ürünleri almak lazım canım,hepsi bir arada alınınca çok fazla olucak..

selam,
bencede birdwen yüklenmezsek daha iiy oluer gibi geliyor.

hepsi buradada
Braun Thermoscan Ateş Ölçer Irt 4520 yorumları çok iyi.ablamda braundan çok memnun ya bu ürünü alıcam yada alından ölçer ama markası braunda yok. başka marka bakmak gerek.

bende braun aldim cevremde kullanan ve memnunlar...

günaydınnnn

Ben de oğlumun park yatağını aldım, bugün eve gelecek. Akşam fotoğrafını çekip yarın paylaşırım :)

ben pek bilemiyorum kullanan olmadı çevremde,hem alından hem kulaktan ölçenlerde varmış onlar nasıl acaba bide onlara baksan...

merhabalar heyecanlı anne adayları
çoğunuzun belirtileri azaldı sanırım pek şikayet eden kalmamış
artık kilo alımının başlama zamanı

haftasonu bende ikili tarama için gittim. kan sonuçları 15 gün sonra çıkacak. ultrasonda NT: 0,8 yazıyo ama doktor herhangi bir şey söyleyemem henüz dedi.
insanın içine hep bi kuşku bırakıyorlar malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…