2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hii bizim topikten okudum cnm sevindim aferin yapmis dedim :)) maasallah cnm guzelce katlansin insallah simdi o 24 u gelmezde gelmez :)

:KK1:haberi aldın demk iyi :KK1:içim raht etsin dedim canm aynen 24 ü sabırla bekliyorum ama işte akıl orda :KK52:inş bu kez nasip olur

mrb kızlar bende ağustos annesi olucam inş. forumu yeni takip etmeye başladım herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum:KK3:
hosgeldin cnm sanada sağlıklı hamilelikler inşallah

:KK1:inş güzel haberleri de alırız canm allhın izniyle amin canım amin:KK16:

He cnm insallh oldu gibim gelio bu sefer degerin guzel oncekinde kac ciktiydi ?

Kizlar dr bi dunya tahlil istemisti bnden onlarda bnm kizamikcik olmadigim ve asiminda olmadigi cikti dr uzak dur atesli hastalardan dedi bnde ogretmenim hmde 1. Sinif dr eger olursan bebege gecer ve cok fazla organina zarar verfigi icin bebek aliniyomus ilk cocugumda hic bilmiyodum simdi tedrgin oldum

bende aranıza yeni katıldım ağustos annesi olcm bnde inş kızlar :) Rabbim herkese hayırlısıyla bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inş :KK49:
sen de hosgeldin cnm...amin insallah hepimiz...

Kizlar dr bi dunya tahlil istemisti bnden onlarda bnm kizamikcik olmadigim ve asiminda olmadigi cikti dr uzak dur atesli hastalardan dedi bnde ogretmenim hmde 1. Sinif dr eger olursan bebege gecer ve cok fazla organina zarar verfigi icin bebek aliniyomus ilk cocugumda hic bilmiyodum simdi tedrgin oldum
Himm ben gecirmisim cnm
Insalah oyke bise olmaz canim yokmuymus bi çözümü?

bana da bisey demedi ben taktım kafaya ya. ama bel ağrım ve bacak ağrım var. bebek benden beslendiği için benim vitaminim düştü sanırım giderken dr a sorucam

Selamlar
takip ediyorum bir suredir ama yazamadim, ben de kismetse 27 agustos beklenen tarihle ikinci bebegimi dunyaya getirecegim. iki yasinda bir kizim var.
kilo alma konusunda cevap yazmak istedim, 14 haftada 1 kilo hic de anormal degil. bana doktorum 12 hafta hic kilo almaman lazim demisti, ben de 1 kilo almistim ama. merak etme yani birak kilo almayi kilo kaybederek bitirenler bile var ilk trimestri. kilo alimi 4-5 aydan sonra cok hizlaniyor.

günaydın arkadaşlar.

dün karın ağrısından dolayı doktora gittim. bazı sebeblerden dolayı ben doktorumu degıstırdım. dun baska doktora gıttım. konu bıraz geçti ama yinede ben kullananlar için söylemek isterim. elevit diye söylediğimiz ilacı ben kullanıyordum dün doktoruma kullandığım ilaçlarımıda görsün diye yanıma almıştım ve görür görmez kesinlikle kullanmıyorsun dedi. buradaki doktorumda elevit için sizin söylediklerinizi söyledi arkadaşlar.:KK47:

evet cnm oyle oluyordur ..yogurdunu sütünü Etini baligini ihmal etme..

Simdiden agirlastiysan kuzumm ohoo :))

günaydınlaarrrr.......

akşamları nasıl şişiyorum bi görsen sanki doğuracam çok gergin oluyor karnım yaa kalkıp odadan odaya gecmeye üşeniyorum seninde öyle mii???

aminn hepimiz aliriz insallah..ben mecburi sezeryan olucam ama sen insalah bagira bagira dogurursun..:) ogrenemedim ya henuz erken dedi..prs gunu yenimahalle dwlt hastanesinde ikili yaptircam belki ordaki soyler..catluyorum mrktan..sen ogrendinmi

günaydın canımm,

bize %90 erkek dedi iki kezdir kontrolümde erkeğe benzetti,bende cuma günü kesin öğrenmeye gidecem hayırlısı,:KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

günaydın canımm,

bize %90 erkek dedi iki kezdir kontrolümde erkeğe benzetti,bende cuma günü kesin öğrenmeye gidecem hayırlısı,:KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
gunayydiiinn :)) yaa ben de istiyorum ogrenmek deli olucaammm :))

okulda nasil koruycaksin ki kendini..cok zor..kimseyle ogretmen arkadaslarinla bile yakin temas kurma sen..Allah korusun siziii

Kızlar bize de bir paşa geliyor :nazar:
oğlumuz olacak inşallah, dün akşam öğrendik , dr ultrasonu koyduğu gibi anında pipisini naklen izledik:KK1:
pozisyonunu almış bizi bekliyormuş miniğim:KK1:

X