2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benimde sivilce çıkıyor ama her ay adet gördüğüm günlerde 1-2 tane çıkıp sönüyor ama normalde çok akneliydim. artık pleengi asla aksatmıyorum onun faydasını çok gördüm. özellikle ben banyo yaparken uyguluyorum gözenekler açıkken. kimyevi madde kullanmam diyorsan hakiki bal, birkaç damla sirke ve irmiği karıştırda uygula oda pleeng zaten.

banyodan çıkınca mı banyodayken mi yapıyorsun canım ne kadar bekletiyorsun daha sonra tonık mı yapıyorsun benımde ihtiyacım var ..:26:

Son düzenleme:
Canim benimde cok bozuldu.hic gecmiyor biri gecmeden oburu cikiyor;( kiz cocuk bozar dediler cildi.keza doktorum %90 kiz dedi:KK66:)

aynen canım benimde inanılmaz sivilcelerim çıktı erkek istememe rağmen tahmin etmiştim bu kız benim güzelliğimi alıyor diye dalga geçiyordum bugün doktor % 90 kız dedi

yakında bir çıkar bi daha inmez :)) 2li test mi?
Aynen öyle olacak vallahi bir çıkacak içimize çekmeye çalışcaz sonra.Yok canım 2 li test değil sorma ya çok tuhaf bir durum yaşıyorum ben.Geçen sene hamile kalmadan önce doktora gittim kan verdim ve kızamıkçık geçirmediğim ortaya çıktı.Doktor aşı yaptır ve 3 ay korun dedi.Bende öyle yaptım ve tam 1 yıl sonra hamile kaldım.Şimdi ki doktorum da rutin kontroller için kan tahlilleri istedi benden.Sonucumda rubella (yani kızamıkçık) hem ıgg hem de ıgm pozitif çıktı.Aynı anda hem g hem de m nin pozitif çıkması az rastlanan bir durum.Sonra tekrar kan verdim testi tekrarladık yine aynı çıktı.Derken avidite testi yaptırdım tam sınırda çıktı kesin sonuç vermedi.Western blot testi yaptırdım oda yakın zamanda geçirilen enfeksiyon veya rubella aşılaması ile uyumlu yazıyor sonucumda.Birkaç farklı doktora gittik.Çoğu aşılamadan kaynaklı bir pozitiflik görüldüğünü düşünüyor.Ama hala bir netlik yok.Oyüzden sürekli ayda bir falan gidip kan vericem ve ıgg ve ıgm değerlerimde artış veya azalış var mı diye bakacaklar.İnşallah geçirmiyorumdur.Allah korusun

banyodan çıkınca mı banyodayken mi yapıyorsun canım ne kadar bekletiyorsun daha sonra tonık mı yapıyorsun benımde ihtiyacım var ..:26:

banyomu yapıyorum en son çıkmadan pleeng yapıyorum. yüzümde 1 dk kadar masaj yapa yapa, ova ova bekletiyorum. durulayıp çıkıyorum. her banyoda mutlaka yapıyorum. loreal ın mavi kutulu bir pleengi var onu kullanıyorum. ama doğal olanı yapacaksam ki onu çok sık yapamıyorum üşeniyorum. banyoya girmeden önce hazırlayıp bi yere koyuyorum. çıkınca hemen yüzüme sürüp 15 dk bekletiyorum. yine ova ova duruluyorum. müthiş etkisi oluyor. birde açık yara tarzı sivilce filan varsa pleeng uygulanmamalı.
sivilceleri kurutmak içinde 1 damla limon sürüyorum

aynen canım benimde inanılmaz sivilcelerim çıktı erkek istememe rağmen tahmin etmiştim bu kız benim güzelliğimi alıyor diye dalga geçiyordum bugün doktor % 90 kız dedi

:KK66:)))alacaksa guzelligimizi kizlarimiz alsin degilmi??? Rabbim saglikla kucagimiza almayo nasip eder insallh

banyomu yapıyorum en son çıkmadan pleeng yapıyorum. yüzümde 1 dk kadar masaj yapa yapa, ova ova bekletiyorum. durulayıp çıkıyorum. her banyoda mutlaka yapıyorum. loreal ın mavi kutulu bir pleengi var onu kullanıyorum. ama doğal olanı yapacaksam ki onu çok sık yapamıyorum üşeniyorum. banyoya girmeden önce hazırlayıp bi yere koyuyorum. çıkınca hemen yüzüme sürüp 15 dk bekletiyorum. yine ova ova duruluyorum. müthiş etkisi oluyor. birde açık yara tarzı sivilce filan varsa pleeng uygulanmamalı.
sivilceleri kurutmak içinde 1 damla limon sürüyorum

loreal perfect clean mi canım

Kizlar ben nette arastirdim doktorlarin bazisi hic krem vermiyr catlayacaksa catlar diyor..ama insan elinde onlem alma gucu varken kullanmali bence.nette mustela lireac bebe yagi badem yagi kullaniyr gebeler..bende bebyagina basladim..nirmal kremlerden daha kolay yayiliyr yag..bakalim basladim umarim faydasini goruruz

benim doktorum yazdı canım lierac phytolastil jel yazdı ben doktorum yazmaz diyodum çünkü vitamin kullanmıyorum yazmadı sadece kan ilacı kullanıyorum ama jel yazmış ben söylemeden yazmış birde ben bebek yağı aldım akşamları jeli sabahları da bebek yağını sürüyorum jel de kolay yayılıyr... badem yağıda aldım ama kullanmadım henüz

Aynen öyle olacak vallahi bir çıkacak içimize çekmeye çalışcaz sonra.Yok canım 2 li test değil sorma ya çok tuhaf bir durum yaşıyorum ben.Geçen sene hamile kalmadan önce doktora gittim kan verdim ve kızamıkçık geçirmediğim ortaya çıktı.Doktor aşı yaptır ve 3 ay korun dedi.Bende öyle yaptım ve tam 1 yıl sonra hamile kaldım.Şimdi ki doktorum da rutin kontroller için kan tahlilleri istedi benden.Sonucumda rubella (yani kızamıkçık) hem ıgg hem de ıgm pozitif çıktı.Aynı anda hem g hem de m nin pozitif çıkması az rastlanan bir durum.Sonra tekrar kan verdim testi tekrarladık yine aynı çıktı.Derken avidite testi yaptırdım tam sınırda çıktı kesin sonuç vermedi.Western blot testi yaptırdım oda yakın zamanda geçirilen enfeksiyon veya rubella aşılaması ile uyumlu yazıyor sonucumda.Birkaç farklı doktora gittik.Çoğu aşılamadan kaynaklı bir pozitiflik görüldüğünü düşünüyor.Ama hala bir netlik yok.Oyüzden sürekli ayda bir falan gidip kan vericem ve ıgg ve ıgm değerlerimde artış veya azalış var mı diye bakacaklar.İnşallah geçirmiyorumdur.Allah korusun

hakikaten ilginç bir durummuş, umarım herhangi bir sorun yaşamazsın... Allah korusun

tonik kimyasal olduğu için pek kullanma istersen tatlım.su en ıyı cçzüm şuanda. ben makyaj dahi yapmıyorum deri altından kana geçer diye.

Sac boyasi disinda birde ozel nanoteknoloji kremler disinda kana emilen kozmtik urun okadr azki korkmayin kullanirken helede sabun tonik vs bunlar en masum kozmetkler..ama sivilcesi olan arkadaslar peeling i dikktli kullanin uyice yayilmasin cildinizde..ayrica sac boyasinin bile kanitlanmis bir bilimsel calismasi yok.kendinizi bunaltipta su guzel gunlerinizi ziyan etmeyin ..cilt ve dis temizliginize coook dikkt edelimde bizi yanliz birakmasinlar

canım 200 ml 129 tlye aldım ama 135 olmuş galiba 3 ay gider dedi bi kere daha alıcam yani her gün sürüyorum çünkü akşam lierac phytolastil jeli sürüyorum sabah da bebek yağı

anladım canım çok gerek duyarsam bende alıcam çatlaklardan çok korkuyorum. hergün sürdüğün halde 3 ay gidiyorsa iyi uzun kullanımlık bişey demekki. ben şuan 3 günde bir kakao yağı sürüyorum. onada yeni başladım zaten.

Sac boyasi disinda birde ozel nanoteknoloji kremler disinda kana emilen kozmtik urun okadr azki korkmayin kullanirken helede sabun tonik vs bunlar en masum kozmetkler..ama sivilcesi olan arkadaslar peeling i dikktli kullanin uyice yayilmasin cildinizde..ayrica sac boyasinin bile kanitlanmis bir bilimsel calismasi yok.kendinizi bunaltipta su guzel gunlerinizi ziyan etmeyin ..cilt ve dis temizliginize coook dikkt edelimde bizi yanliz birakmasinlar

pleeling sivilcenin ilk çıktığı içinde sıvı olduğu anda yapılmamalı. önce sivilce kurutulup söndükten sonra yapılmalı. pleeng sivilceyi tedavi etmek için değil sivilcenin çıkmaması için derinlemesine temizlik yapmak için kullanılır. bencede ona dikkat edilmeli. ben önce limonla kutuyorum yeni çıkmış bir sivilceye asla pleeng sürmüyorum.

bencede haklısın sabunla şunla bunla bişey olmaz. sadece kremlere dikkat etmek lazım emildikleri için

canım 200 ml 129 tlye aldım ama 135 olmuş galiba 3 ay gider dedi bi kere daha alıcam yani her gün sürüyorum çünkü akşam lierac phytolastil jeli sürüyorum sabah da bebek yağı

off çok pahalıymış, ben internetten 100 ml'sini 45 tl'ye aldım. 200 ml'si de 80 tl, ordan almaya devam edicem ben. sen de interneti bir araştır istersen?

X