2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

200 ml işte canım eczacı hergün sürersen 3 ay gider dedi sürüyorum ben de bide bebek yapı umarım işe yarar...

off çok pahalıymış, ben internetten 100 ml'sini 45 tl'ye aldım. 200 ml'si de 80 tl, ordan almaya devam edicem ben. sen de interneti bir araştır istersen?

evet canım pahalı biz de bi kaç eczaneden bulamayınca ben int.tten alayım diye bakmıştım 97 tl de buldum 200 ml ama eşim int. ten almayı kabul etmedi eczaneden alıcaz dedi mecburen eczaneden aldık...

Kızlar bende bugun 13+2 ikili test icin gittim kan verdim cinsiyetini sordum bi sansimizi deneyelim dedi kiza benziyo %90 kiz dedi cinsiyet icin erken dimi yani yanilabilirmi acaba cinsiyetle ilgili sizin doktorunuz neler dedi

canım cinsiyet için erken değil mi ki kız bebekler daha geç öğreniliyor ben geçen hafta gittim ama göstermedi bizim ki 8 marta dedi doktorumuz ama bakalım kısmet hayırlısı olur inşallah hepimiz için

ayyyy husnam senin bebeiş kız mı acaba kızlar göstermezmiş çünküüü

anaamm ben çatlarım yaa 6 martı zor bekliyorum.. ee arada gitsen olmaz mıı? bide çikolata baklava gibi şekerli enerji verici bişeyler yee onun etkisi oluyor diyorlar

yesil_sis bizde 8 martta öğrenicez inşallah gösterirseee inşallah bu arada ben gittiğimde bir sürü çikolata yedim ama benim tembel bebeğim hiç istifini bozmadı bir kapris bir naz kapadı gözlerini uyudu inşallah gittiğimizde öğreniriz çok heyecan verici ama 8 marta daha çok var pöffff

hayırlı olsun inşallah canım testinizin sonucu da iyi çıkar inşallah 12+5 kızz için erken değil mi ya benimkisi niye göstertmiyo kızıyorum ama

Bende bugun ogrendim :) ogluşum olucakmış.erken ogrendim baya :)

ayyy hayırlı olsun canımmmmm bu sene erkek senesii cidden yaaa

günaydin sevgili anneler

mutlu bir gün gecirmeniz dilegiyle...

günaydınnnnn canımmmmm

Kizlar bulantilatiniz nekadr devam etti acaba??? Gecen hafta birden durmustu ama bu hafta daha siddetli geri dondu..sizin nekadr surdu acaba

canım biz 12+6 olduk geçti gibi şükür ama yemeklerden sonra biraz fena oluyorum tamamen geçmedi sanırım

kızlar bişey takıldı aklıma ,

cildimize bitkisel maskelerden yapmamız sakıncalı olurmu ,yapanınız varmı acaabaaa

çok rahatsız oluyorum böyle bakımsız gibi:26::26:

canım ben yapmıyorum hiç gül suyu, nemlendiricilerle idare ediyorum gerekmedikçe fondöten de kullanmıyorum göz kalemi, eyliner ve rimelle idare ediyorum çalıştığım için

kızlar selam,
yavaş yavaş çatlak kremleri kullanmaya başlasak iyi olur, ben bazı sitelerden kakao yagını duydum. birde ablam lierac krem kullanmıştı,
başka önerisi olan var mı? doktoru öneren var mı?

canım ben bebe yağı kullanıyorum kakao yağını duymadım hiç badem yağı öneriyor herkes badem yağıda aldım ama onuda henüz kullanmadım sanırım kullanıcam çünkü kaşınmaya başladım ben :26:

kizlar cildi hamilelikte bozulan varmi aranizda?

benim asiri derecede bozuldu...suratim hep sivilce doldu...

benimde bozuldu ya bir esmerleştim alın bölgede minik minik sivilceler çıktı bir çirkin oldum yaaa

cnm her gün mü kullanıyorsun??
benımde kalça çevremde ve göbeğimde baya gerilme var bende başlasam ii olucak

canım muhakkak kullandığın kremi yada yağı kalçan, bacakların bel çevrende de kullan

lierac pahalı bişey değildir umarım... bebek daha doğmadan o kadar çok masraf varkiii

eczanelerde pahalı canım lierac

emzirmek çok güzel bir duygu benim oğlum 7 ay emdi kendi bıraktı okadar ağladım ki bıraktığı için.. inş şimdi bu bebeğim 2 sene emer de doya doya yaşarım o duyguyu

ben de bi kaç kere öyle attım ağzıma ama napalım yaa bu seferde canımız çektimi yemedik mi o da olmaz artık inş bişey olmaz..
ben oğlumda bilmiyordum daha çok yedim ( çok şükür bişey olmadı..

Aycaa sen kız mı istiyorsun????:))

bi tane oğlum var canım bu da kız olursa çok iyi olur :))

kızlar hayır olsun inşallah şu sıra rüyamda hep doğum yaparken görüyorum kendimi ne hikmet bilmiyorum dün gece gene normal doğumla çok güzel bir bebeğim oldu ama cinsiyetini görmedim çok zorlandım doğum yapaarken ama sonra doğdu bebeğim gerçek gibiydi yaaa

Herkese merhaba cilt temizligini doktoruma sormuştum kullandığın kozmetikleri kullanabilirsin demişti makyaj yapan arkadaslar varmış özellikle göz makyajı kana çok hızlı karisiyormus catlak önleyici olarak kakao yağı kullanıyorum badem yağı kıllanma yapıyor o yüzden almadım malum kaslara saclara falan sürüyorlar

öylemi Allah bağışlasın canım Hadi bakalım ozaman inşallah sağlıklı güzel bir kızın olur

Kizlar çatlak önleyici olarak badem yağı suruyosunuz ama badem yagi tüyleri/kılları besler, sonra gobekleriniz tuylenmesin?

Kızlar kilo alımınız nasıl???
okadar dikkat etmeme rağmen son 1 hafta biraz saldım ipin ucunu 2 kilo aldım :S 47.7 ile hamile kalmıştım. şimdi 50.7 civarındayım.
sizde durumlar ne?? çok mu hızlı gidiyorum yine :S offf yaaa

Kizlar çatlak önleyici olarak badem yağı suruyosunuz ama badem yagi tüyleri/kılları besler, sonra gobekleriniz tuylenmesin?

evet canım badem yağı tüylenme yapıyormuş bende almıştım ama henüz kullanmadım bebeyağı ile idare ediyorum şimdilik sonra çatlak önleyici krem alırım diyorum

ya ben de her sabah temizleme sabunuyla yıkıyorum yüzümü ve tonikle de siliyorum bişey olur mu ki :SS
kizlar bu kadar takmayin ya bence bise olmaz olucaknolsa dr. Demez mi aman haa kullanmayin diye birimize demese digerimizden duyariz.

ye yee kesinlikle tatlı yiyeceklerin çok etkisi oluyor
oyleyse yiyi gidim ben haftaya :)

sen zayif basladigin icin daha fazla kilo alirsin almanda lazim .50 kilo nedirki kaygilanma noormal almissin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…