2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın hanımlar nasılsınız??

günaydın canım, gerçi gün ayalı 6,5 saat oldu benim için ama :KK9: sen nasılsın? bu arada melek_melek2014 ve zynp3434 de erkek bebiş bekliyormuş :)

ohh rahatladım yaaa :)) kız bebek geliyiii haberin olaaa :KK66:

Hakkı yı çıkarmak için illa tatlı mı yiycem şimdi benn:KK19:neyse sağlıklı eli ayağı düzgün olsun da ister kız olsun ister erkek farketmez:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

valla ben o tezi çürüttüm kızlar, her gün limon yiyip hakkı'yı çıkarıcam haberiniz ola :KK51:

erkek mi istiyorsun? bende hep kız bebek istemişimdir, benimki erkek olursa değiş tokuş yaparız :)
hahahahah değiş tokuş mu??? ıııııı dur biraz düşünmeliyim bu konuyu:KK9:aslında farketmez kız erkek ama gönlümde yatan erkek yani birazcık niye yalan söyleyim:KK17::KK17::KK17::KK17::KK55::KK55::KK55::KK55::KK17::KK17:

günaydın canım, gerçi gün ayalı 6,5 saat oldu benim için ama :KK9: sen nasılsın? bu arada melek_melek2014 ve zynp3434 de erkek bebiş bekliyormuş :)

valla ben o tezi çürüttüm kızlar, her gün limon yiyip hakkı'yı çıkarıcam haberiniz ola :KK51:

ilk 3 ayda limon her iki cinsiyet içinde cazibeli yiyecek sınıfında:)) limon sayılmaz ..:KK66:

işteee işteeee buldum ekşi yiyip Hakkı yı çıkaracak olan anne adayını buldum sonunda yaşasın:KK52::KK52:gözünüz aydın hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah

hahahahah değiş tokuş mu??? ıııııı dur biraz düşünmeliyim bu konuyu:KK9:aslında farketmez kız erkek ama gönlümde yatan erkek yani birazcık niye yalan söyleyim:KK17::KK17::KK17::KK17::KK55::KK55::KK55::KK55::KK17::KK17:

düşün düşün:KK1::KK1::KK1: ama yok düşünme insan kuzusunu nasıl değiştirebilir cık ben vazgeçtim :)) hadi hayırlısı Allah gönlüne göre gönlümüze göre versin..

düşün düşün:KK1::KK1::KK1: ama yok düşünme insan kuzusunu nasıl değiştirebilir cık ben vazgeçtim :)) hadi hayırlısı Allah gönlüne göre gönlümüze göre versin..

demek kaçıyorsun nayırrr nolamazzzzzz:KK9::KK9::KK9:tabi canım şaka biyana insan çocuğunu değiştirebilir mi yaa Allah korusun evet Allah herkesin gönlüne göre versin

ilk 3 ayda limon her iki cinsiyet içinde cazibeli yiyecek sınıfında:)) limon sayılmaz ..:KK66:[/QUOTE
turşuda mı sayılmaz ben onu yiyorum oda ekşii:KK14::KK22:

şaka bir yana, Kağan Kocatepeye göre aslında bütün hamileler ilk aylarında ekşiye yönelirmiş. turşu limon vs .. ona göre cinsiyet tayin edilmez zaten. hatta benim çok yakın arkadaşım kornişona aşerdi hatta ordan tahmin etti hamilemiyim acaba diye şimdi nur topu gibi bir oğlu var :KK66:

günaydin mis kokulu bebek anneleri...

hepimiz icin güzel bir gün olur insallah...

bizim dün randevumuz vardi...Allaha cok sükür hersey yolundaymis...

bebegimi ilk defa gördüm gelismis haliyle

en son 7 haftalikken görmüstüm...cok heyecanlandim...

bu sefer karnimdan yapti ultrasonu dolayisiyla korkmama sebeb kalmadi...rahatca yattim ve bebegimi izledim...o kadar heyecanlanmisimki ellerimin kasildigini farkettim bi ara...doya doya ekrana baktim...babamiz malesef gelemedi ama saolsun doktorum 3 tane pozlu resmini verdi...o heyecanla esimin yanina gittim ta is yerine...canli canli görsün istedim resimleri...o da cok heyecanlandi...bütün aksam kalbim pir pirdi...
ayy canim cok sevindim ne guzell bi haber bi daha o kadar uzun bekleme 3 haftada bir git bari :)

Gunaydin kizlar bugun hasta olmam gerekiyor insallah olmam bebisim gelir.. Anneler size birsey sormak istiyorum benim goguslerimde sislik yok gecti hepsi ama bugun felaket bel agrim var arada kasiklarimda batmavar sizdede olmusmiydu yoksa hastami oluyorum:KK43:
[/QUOTE]
Cnm bi kan testi yap istersen adet belirtisi ile gebelik belirtisi ayni oluyo.
arkadaşlar herkese günaydınlarr.

dün doktoruma kasık ağrısı için gitmiştim,ultrasonda baktık bebişimin keyfi gayet yerindeydi,hatta bağdaş kurmuş oturuyordu o kadar yani çok şükür,rahim perdesine tekrar baktı ve rahmimin genişlemiş oldugunu gordu %90 bebek 9 ay durur dedi erken doğum olasılığı çok az dedi ve cok rahatladım hergun sıkıyordum kendımı hadi düşük olursa diye ,dr öyle deyınce dahada rahtladım çok şükürr.

cinsiyet olarak büyük ihtimal erkek dedi , pipisini bile gosterdı gordumm:KK52::KK52: ama haftaya cuma bakacaz netleşecekk:KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
valla bura kadinlar kulubu olmaktan cikti pipililer klbu oldu :KK66:) hayirli olsun cnm cok sevindim tehliken olmadigina.
kızlar bebek alışverişine başladınız mı ufak ufak ??
ben ddgil ama annrm basladi :)

işteee işteeee buldum ekşi yiyip Hakkı yı çıkaracak olan anne adayını buldum sonunda yaşasın:KK52::KK52:gözünüz aydın hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah
Cnm ben agzima asla tatli almadim tursu yedim salgam ictim tatli hiiicc sevmiorumm ve de bebisim erkek :)

ayy canim cok sevindim ne guzell bi haber bi daha o kadar uzun bekleme 3 haftada bir git bari :)
valla bura kadinlar kulubu olmaktan cikti pipililer klbu oldu :KK66:) hayirli olsun cnm cok sevindim tehliken olmadigina.

Cnm ben agzima asla tatli almadim tursu yedim salgam ictim tatli hiiicc sevmiorumm ve de bebisim erkek :)[/QUOTE]

anneler öyle canım :) ben daha evlenmeden annem bebeğime yelek hırka örüyordu :)))))

Cnm ben agzima asla tatli almadim tursu yedim salgam ictim tatli hiiicc sevmiorumm ve de bebisim erkek :)[/QUOTE]

Korkuyorum canim bekliycem bir kac gun ama ben adet dobemi cikolata ve tatli delisi olurdum simdi hic yaklasmiyorum tiksinmedim ama canim istemiyor

mrb kızlar nasılsınız ya daha öncede sordum ama yine kararsız kaldım sir ağda yaptırmaya giden varmı ben hamilelikten önce düzenli gidiyodum şimdi korkuma gidemiyorum bişey olmaz diyolar ama korkuyorum işte

Korkuyorum canim bekliycem bir kac gun ama ben adet dobemi cikolata ve tatli delisi olurdum simdi hic yaklasmiyorum tiksinmedim ama canim istemiyor

Canım bu kadar kendini dinleme, psikolojik olarak da belirti yaratabilirsin kendine :KK43: hamile kalabilmenin en önemli kuralı kafanın rahat olması unutma, otubüs hep beklemediğin anda gelir :KK34: uzun zamandır mı deniyorsun?

X