2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mrb kızlar nasılsınız ya daha öncede sordum ama yine kararsız kaldım sir ağda yaptırmaya giden varmı ben hamilelikten önce düzenli gidiyodum şimdi korkuma gidemiyorum bişey olmaz diyolar ama korkuyorum işte

Merhaba canım, ben geçen hafta çene bölgemdeki tüyleri aldırmak için ağda yaptırdım. normalde lazere gidiyordum ama lazer yasak olduğu için ağdaya kaldım. canım acıdı ama bişey de olmadı. sen yine de doktoruna sor mutlaka.

ayy canim cok sevindim ne guzell bi haber bi daha o kadar uzun bekleme 3 haftada bir git bari :)
Cnm bi kan testi yap istersen adet belirtisi ile gebelik belirtisi ayni oluyo.
valla bura kadinlar kulubu olmaktan cikti pipililer klbu oldu :KK66:) hayirli olsun cnm cok sevindim tehliken olmadigina.
ben ddgil ama annrm basladi :)

Cnm ben agzima asla tatli almadim tursu yedim salgam ictim tatli hiiicc sevmiorumm ve de bebisim erkek :)[/QUOTE]
işte bir örnek anne daha işteeee nihahahhahahhaah:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:gözün aydın canım

mrb kızlar nasılsınız ya daha öncede sordum ama yine kararsız kaldım sir ağda yaptırmaya giden varmı ben hamilelikten önce düzenli gidiyodum şimdi korkuma gidemiyorum bişey olmaz diyolar ama korkuyorum işte

benim yengem hamilelik döneminin sonlarında kendi temizliğini yapamadığı için sir e gidiyordu. bir sorun olmadı..

kızlarr bişey sorucam canı turşu suyu ve acılı şalgam çeken oluyormu,
içenınız warmı acaba içsek bi zararı olur mu ayy ben çok istiyorummmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım bu kadar kendini dinleme, psikolojik olarak da belirti yaratabilirsin kendine :KK43: hamile kalabilmenin en önemli kuralı kafanın rahat olması unutma, otubüs hep beklemediğin anda gelir :KK34: uzun zamandır mı deniyorsun?

4 aydir deniyorum sayilir ama bu belirtileri ilk yasiyorum zaten adet olursam kasik agrisi ve kramplar icin doktora gidecegim

Merhaba canım, ben geçen hafta çene bölgemdeki tüyleri aldırmak için ağda yaptırdım. normalde lazere gidiyordum ama lazer yasak olduğu için ağdaya kaldım. canım acıdı ama bişey de olmadı. sen yine de doktoruna sor mutlaka.

sağol cnm daha doktora gitmeme var bunun içinde telefon edip meşgul etmek istemedim doktorumu

evet cnm genelde öyle yaptırıyodum çokta rahat ediyodum şuan kendimi çok rahatsız hissediyorum

bende yaptırıyorum göbeğime de yaptırıyordum doktoruma sordum bi sıkıntısı olmaz dedi ,
bende yaptırıcam tedırgın oldugum nokta acıdıgında hiç dayanamıyorum hanı kasıyorum bıraz kendımı o kadar:26::26: ,

kızlarr bişey sorucam canı turşu suyu ve acılı şalgam çeken oluyormu,
içenınız warmı acaba içsek bi zararı olur mu ayy ben çok istiyorummmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dün akşam ben yarım bardak kadar acılı şalgam suyu içtim. biraz midem yandı. doktorlar çok önermiyorlar turşuyu ödem yaptırdığı için ama canın çok istiyorsa azar azar ikisindende iç ama sürekli içmesen daha iyi bence

4 aydir deniyorum sayilir ama bu belirtileri ilk yasiyorum zaten adet olursam kasik agrisi ve kramplar icin doktora gidecegim

canım daha çok yeni başlamışsın denemelere, bu kadar takma kafana akışına bırak biraz. bak aklından sildiğin an olacak :) inşallah şimdi de olmuştur da güzel haberlerini paylaşırsın :)

sağol cnm daha doktora gitmeme var bunun içinde telefon edip meşgul etmek istemedim doktorumu

meşgul etmiş olmazsın canım, doktorlar bunun için var :KK34:

canım ben hamilelikten önce lazer epilasyon yaptırıyordum ama şimdi gidemiyorum ona mecburen ağdaya gidiyorum ama pakete yaptıramyrm çünkü çok kasyrm ben kendimi nolur nolmaz korkuyorum:KK43:

bende yaptırıyorum göbeğime de yaptırıyordum doktoruma sordum bi sıkıntısı olmaz dedi ,
bende yaptırıcam tedırgın oldugum nokta acıdıgında hiç dayanamıyorum hanı kasıyorum bıraz kendımı o kadar:26::26: ,

bende çok kasıyodum ama gittiğim yerdeki arkadaş çok anlayışlı ve rahatlatıyo durumdan anlayıp yavaş yavaş yapar diye düşünüyorum şimdi neysede karnımız büyüdüğünde filan hiç yapamaz hale gelcem sanırım off ne sıkıntılı iş bu

şaka bir yana, Kağan Kocatepeye göre aslında bütün hamileler ilk aylarında ekşiye yönelirmiş. turşu limon vs .. ona göre cinsiyet tayin edilmez zaten. hatta benim çok yakın arkadaşım kornişona aşerdi hatta ordan tahmin etti hamilemiyim acaba diye şimdi nur topu gibi bir oğlu var :KK66:
yaşasın kornişonn kardeşliğiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK76::KK55::KK36:

X