2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benimki de hareketsizdi ya sanki bi ara elini kaldirdi o kadar kafasi da egikti kusmus gibi uyuyormuydu acaba.

yok canım şikayet etmeyeceğim benim ikiside karnımdada 24 saat harketliydi doğdular aynı 24 saat uyku sevmeyen hareketli bebeklik geçirdiler sağlıklı olsun uyusun canım bebek dediğin uyuya uyuya büyür :) taabi insan merak ediyor bir sorun varmı die ama doktorumda sakin çocuk diyor bakalım inşllh doğduğunda değişmez

taa 18. haftaya mı kaldı cinsiyet olayı.. ben çatlarım herhalde daha 13. haftamdayım deli gibi merak ediyorum. her şeyden önemlisi sağlıkları tabi Allah kuzunu sağlıkla sana bağışlasın

öyle oldu inan napayım zaten oğlum da kızım da var hangisi olsa farketmez de birkaç bişey alırdım belli olaydı diye düşünüyorum. amin rabbim hepimizin evlatlarını anne babalarına bağışlasın inşllh

ya kızlar birde yeri deil ama kulağınızda olsun ben iş arıyorum eşimden ayrılma kararı aldım. oğlumu kızımı alıp bursaya kesin dönüş yapacağım.daha 3 yıl öncesine kadar kolejde kütüphane memuru olarak ve öğrenci kayıt bölümlerinde çalıştım. önce işimi ayarlayıp öyle dönmek istiyorum kısmetse 9. ayıma kadar hatta doğuma kadar çalışmayı düşünüyorum.eğer duyarsanız etrafınızda böyle bir iş imkanı olursa bana yazabilirmisiniz. 3 çocuğumla tek başıma ayakta kalma mücadelesi vereceğim Rabbiminde izniyle inşllh alnımın akıyla şu durumdan kurtulmak istiyorum.

Son düzenleme:
Selam annisler nasilsiniz bebegini kaybeden arkadasa cok uzuldum Allah sabir versin arkadasim. Diren tasci arkadasim benim oglumunda doktoru resat beydi. Cok memnundum kendisinden. Sana hangi demir ilacini verdi gnoferonmu verdi. Suan diyarcbakirdayim keske izmirde olsaydim ya.ben doktorumun butun dediklerine uymustum hem az kilo almistim hemde saglikli bir oglum oldu banada vitamin vermemisti cnm

bende bugun ilk defa fazla vitamin önermiyoruz diyen bir doktora denk geldim şaşırdım.

Ilkem arkadasim oglusun olacak demek hayirli olsun Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin. Benimde cinsiyet belli deil diger kontrolde ogreniriz insallahhh

aynen canım gnoferon verdi...bende uymaya çalışıyorum dediklerine daha tam anlamıyla adapte olamadım ama yavaş yavaş artık zaten dr un da amacı doğal yollardan besleyip kilo aldırmamak ve sağlığı korumak ben de çok memnunum doktorumdan

Benimde burdaki doktorum gyno feron sanol demir ilaciyla decavit vitamin verdi.ilaclar kabiz ve alerji yapti beni. Suan vitamini icmiyorum. Bende ilk hamileligmde gynoferon icmistim yan etki yapmamisti. Bende ilac bitince gynoferon alayim bari cok saol cevap verdigin icin canim. Vitaminde kullanmak istemiyorum kilo cok alirim diye korkuyorum cunku. O yuzden sordum arkadasim

ayca ayy ilac gibi geldin iki aydir boynum tutuk ve dolgit cok iyi gelio ama surmeye korktum vitek o gun artik dayanamadim azicik surdurdum.demek hamilelikte kullaniliniomus zararli degilmis oyle mi ?
.

evet bana dr.um verdi dün ağrın oldukça kullanırsın dedi cnm ..

canım sanki diğer başlıklarda ankete kimin oy verdiği de görünüyordu altta, yani erkek diyenler kimler, kız diyenler kimler diye. öyle bir ayarı var mı?

bilmiyorumki ben varmı öle bi ayar biraz araştırayım onu :))

aynı ilaçları vermiş doktor gyno yu aç decaviti tok verdi ama beni mahvetti resmen :2: ctesi randevum var soracağım

husnam eminimki bu cok dusunulup werilmis bi karardir..hic kolay diil elbette..Allah yardimcin olsun...umarim rahat calisabilcein bi is bulursun..

cok cok uzuldum..rabbim size saglik we huzur wersin we insallah en kisa we hayirli zamanda saglikli bi hamilelik yasarsin yawrunuda kucagina alirsin..

Valla benide mahvetti ilaclar. Boynum kipkirmizi sivrilceyle doldu birde cok kotu kasiniyor. Alerji yapti resmen. Sana ne yapti ilaclar. Sen doktoruna sor ne derse benide aydinlat canim. Cunku benim doktora gitmeme daha cok var. Bide beni kabizda yapti ilaclar

arkadaşlar uzun aradan sonra anca yazabildim ama arada girip okuyabiliyorum bizim dün kontrolümüz vardı ve bebeğimizin erkek olduğunu öğrendik inşallah allah isteyen herkese sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip eder

arkadaşlar uzun aradan sonra anca yazabildim ama arada girip okuyabiliyorum bizim dün kontrolümüz vardı ve bebeğimizin erkek olduğunu öğrendik inşallah allah isteyen herkese sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip eder

günaydın arkadaşım. allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

canım benim:26:dert etme emi kurban olduğum allahımın bileceği iş. dua et bol bol. allahım yine nasip eyler inşallah sana.

oo sende ikiside var zaten rahatsın :)

Gunaydinn kislaaar
Herkes cinsiyeti ogreniyor, % 90 erkek suana kdr duyduklarim.. O sebeple benim bebisinde erkek olduguna simdiden inanmaya basladim valla :))) saglikli olsun yavrularimiz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…