2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım yaa Allah yardımcınız olsun ınsallah hatalıdır

Hadi bakalim ne guzel :) ya ben hic kendimi hamile gibi hissetmiyorum ne zaman kipirdicak bu baybiler :) cnm ya bide ben dun su elevit olayini sormayi unuttum aklina gelirse sorsana elevit hakkindaki soylentiler dogru mu ?

elevit dedigin sey tam olarak ne canim?

konuya fransiz kaldim?!

saol cnm benim bunu uygulamam imkansiz umarim sen uygulayabiliosundur.

canım ne yaptın sonuç ne oldu inşaallah iyidir atıyodur minik kalbi

bu nasıl bir listedir ben bunların tam tersini yapıyorum yenmemesi gerekenleri yiyor yenmesi gerekenlerden yemiyorum böyle listelere baktıkça moralim bozuluyo ben bakamıcammı bebeğime

bu nasıl bir listedir ben bunların tam tersini yapıyorum yenmemesi gerekenleri yiyor yenmesi gerekenlerden yemiyorum böyle listelere baktıkça moralim bozuluyo ben bakamıcammı bebeğime

canım bana bunu 12. haftadan sonra verdi dr ilk 3 ay sadece çay, kahve ve ambalajlı yiyecekler yok demişti ben de yavaş yavaş uygulamaya çalışıyorum bazen canım çok çikolata istiyo çoook küçük bi parça yiyorum ama 40 yılda bir...

sık yemek dışında uygulamaya çalışıyorum ama bunu da oldukça çok meyve yiyerek kapatıyorum
anladim cnm ben de portakal suyu iciyorum bolca muz havuc cilek ( zararli biliyorum ) filan yiyorum yaz gelseydi de bissuru meyve ciksaydi ne guzel.

canim bilmiyorum ama o vitamin hapi burda cok fazla yaygin degil...
Hi anladim cnm.

anladim cnm ben de portakal suyu iciyorum bolca muz havuc cilek ( zararli biliyorum ) filan yiyorum yaz gelseydi de bissuru meyve ciksaydi ne guzel.

Hi anladim cnm.

valla çilek ben de yiyorum :) portakal suyu da demir hapıyla her gün bir bardak içiyorum dr portakal suyuyla içmen iyi olur demişti... ama havuç geçen sene dr araştırırken gittğimiz bi dr fazla havuç yeme demişti neden bilmiyorum bu druma sormayıda hep unutuyorum bu sefer sorucam bakalım...

evet cnm demir hapi asitle daha iyi emiliyormus ama ben sabahlari iciyorum kahvaltida portakal suyunu ilacida aksam :) allah allah hayret havuc faydali bise oysaki dur bi ben de arasyirim bi kisiden daha duymustum bunu.

eleviti bende kullanıyorum. kesin bir sonuca ulaşan var mi?

Iciyorum valla cnm dr.um icme demedi ben de bona guveniyirum.

bana da garip gelmişti bu drum havuç hakkında bişey demediği için ben de yiyorum ama o dr niye öyle söyledi bilmiyorum havuç değil bol bol kivi ye demişti...bi daha da gitmedim o dr...

kızlar bel kısmınızda yani yanlarda bi şişlik varmı akşam farkettim böyle pof pof iki tarafımda şişlik yani yanlardan kilo alıcamda hazırlıkmış gibi varmı sizde böyle bişi yoksa bendemi bi tuhaflık var :18:

bana da garip gelmişti bu drum havuç hakkında bişey demediği için ben de yiyorum ama o dr niye öyle söyledi bilmiyorum havuç değil bol bol kivi ye demişti...bi daha da gitmedim o dr...
bak nette ne buldum gebelikte yenmesi gereken 30 seyi siralamislar havuca da sunu yazmislar
10-Havuç; Gebelikte havuç tüketimi oldukça faydalıdır, kansızlığı giderir, yüz ve boyun kırışıklıklarını giderir, idrar ve bağırsak gazlarını söktürür, ülserdeki şikayetleri giderir. Ayrıca anne sütünü artırıcı özelliği olduğundan doğum sonrasında da tüketilmesi faydalıdır.
ben de yok cnm kilo aliosundur belki.

havuç yemeye devam o zaman neden öyle bişey dedi hiç bilmiyorum heyecandanda sormamıştım şimdi doktorumda böyle bişey demyince sormadım ama ben de baktım netten hiç bi yerde yemeyin ya da az tüketin yazmıyo aksine bol tüketin yazıyo...

merhabalar ben de 12.haftamın içindeyim.Çatlak kremi kullanmaya başladım ilerisi için ama kararsız kaldım.Bir arkadaşım şimdilik bebe yağı kullan dedi.sizin kullandığınız bişi var mı acaba ? :)

Kızlar ben geldim. ama malesef kötü haberle geldim. bu doktor da baktı baktı durdu durdu ama kalp atışı yakalayamadı. malesef 2 gün önce durmuş minik kalbi sağlık olsun napalım.. bir dahaki sefere artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…