2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

him baktim cnm en sonuncu pantolonu begendim :)

canim cok cok uzuldim hep korktugum bisey bu benim kan pihti sorunun oldugu icin.acaba sendede mi var ? Ben her gun kan sulandirici igne yapiyorum.insallah baska dr. KAlp atisini girur..kanaman lekelenmen filan var mi ?
cnm bana ilginc geldi ama dr. Sonucta vardir bi bildigi.

baslar cnm merak etme ben 5. Haftada baslamistim ama her dr farkli ..gittiinde bi sor bakim vvitamine baslayimm mi diye ?

evet canım muhtemelen pıhtı çünkü genetik ya da kromozomsal sorunlar daha erken düşüğe sebep olurmuş bu nerdeyse 12. haftada oldu. kanama lekelenme hiçbişey yok kese hala o kadar düzgün ve muntazam ki...ama mide bulantıları kesildi tabi.

mıde bulantıları bıten varmı? ben hala hergun wc ye kosuyorum, bogazım sureklı tahrıs olmus halde....

merhabalar ben de 12.haftamın içindeyim.Çatlak kremi kullanmaya başladım ilerisi için ama kararsız kaldım.Bir arkadaşım şimdilik bebe yağı kullan dedi.sizin kullandığınız bişi var mı acaba ? :)[/QUOT

Ben bebek yağı ve badem yağı aldım dün bugünde eşim lierac phytolastil jel yazmıştı doktorum onu alıcak ama 129 tlymiş 200ml galiba bide zor bulduk biz...

merhabalar ben de 12.haftamın içindeyim.Çatlak kremi kullanmaya başladım ilerisi için ama kararsız kaldım.Bir arkadaşım şimdilik bebe yağı kullan dedi.sizin kullandığınız bişi var mı acaba ? :)

ben lierac kullanıyorum canım arkadaş tavsiyesi ve internet araştırmalarıyla. gündüz de bebeyağı sürüyorum :)

Kızlar ben geldim. ama malesef kötü haberle geldim. bu doktor da baktı baktı durdu durdu ama kalp atışı yakalayamadı. malesef 2 gün önce durmuş minik kalbi sağlık olsun napalım.. bir dahaki sefere artık

:KK43: çok üzüldüm canım, Allah sabır versin. Metanetini koru, Rabbim en yakın zamanda yeni bir melek nasip etsin sana inşallah :KK43:

merhabalar ben de 12.haftamın içindeyim.Çatlak kremi kullanmaya başladım ilerisi için ama kararsız kaldım.Bir arkadaşım şimdilik bebe yağı kullan dedi.sizin kullandığınız bişi var mı acaba ? :)[/QUOT

Ben vücut nemlendiricisi olarak bioderma atoderm kullanıyorum ve çatlak kremi içinde mustela aldım.

Son düzenleme:
ben lierac kullanıyorum canım arkadaş tavsiyesi ve internet araştırmalarıyla. gündüz de bebeyağı sürüyorum :)

:KK43: çok üzüldüm canım, Allah sabır versin. Metanetini koru, Rabbim en yakın zamanda yeni bir melek nasip etsin sana inşallah :KK43:

amin inşallah artık ağustos annesi değilim ama yine de bişey sormak isterseniz her zaman cevap veririm. iyi bakın kendinize ve bebişlerinizeee :)

Kızlar ben geldim. ama malesef kötü haberle geldim. bu doktor da baktı baktı durdu durdu ama kalp atışı yakalayamadı. malesef 2 gün önce durmuş minik kalbi sağlık olsun napalım.. bir dahaki sefere artık

Canım Allah sana en kısa zamanda bir evlat bagislasin inşallah
gerçekten çok üzüldüm.kac haftalık ti Bebeğin...

Son düzenleme:
Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.Ben de şimdilik bepanthol aldım,haftasonu kontrole gittiğimde bebeyağı da alıcam inşallah.Bir de ben çok şişkinlik hissediyorum ne iyi gelir acaba :) Bir de abur cuburdan vazgeçemiyorum kendi mi tutsam da dayanamadım bugün 3 aylık bi aradan sonra koca bi cipsi 2 kase baharatlı yoğurda bandırıp yedim :)))

Canim Allah size saglik versin.. Umarim fazla aratmadan yine olur.. Mutlaka uzuleceksin Allah sabir versin
mıde bulantıları bıten varmı? ben hala hergun wc ye kosuyorum, bogazım sureklı tahrıs olmus halde....
Benim devam.. Sabah aksam kusmaktan dedigin gibi bogazim tahris oldu artik.. Cumartesi randevum var bakalim doktorum ne diyecek.. Tek korkum bebegimin gelisimini etkilememistir insallah ..
ben kaciyorum kizlar...yolculuk bebisime dogru...:KK49:

Ooo bebisten gelince bizi de haberdar et canim :KK66:

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.Ben de şimdilik bepanthol aldım,haftasonu kontrole gittiğimde bebeyağı da alıcam inşallah.Bir de ben çok şişkinlik hissediyorum ne iyi gelir acaba :) Bir de abur cuburdan vazgeçemiyorum kendi mi tutsam da dayanamadım bugün 3 aylık bi aradan sonra koca bi cipsi 2 kase baharatlı yoğurda bandırıp yedim :)))

Vallahi o şişkinlik bende de var ne yapsam geçmiyor. Akşamları daha fazla oluyor. Abur cubur ben pek yemezdim.brnde sen gibi geçen gün en baharatlı olanından koca bir paket yedim. Oh mis canimiza degsin.bu ne ya onu yeme bunu içme.

Vallahi o şişkinlik bende de var ne yapsam geçmiyor. Akşamları daha fazla oluyor. Abur cubur ben pek yemezdim.brnde sen gibi geçen gün en baharatlı olanından koca bir paket yedim. Oh mis canimiza degsin.bu ne ya onu yeme bunu içme.

valla aynen öle canımm :) çok abartmamaya çalışıyorum ama canım ne isterse yiyorum.Benim de akşam daha çok oluo bide kalktığım zaman oluyo.Bu şişkinliğe ilginç olacakki bu haftaya kadar mide bulantlarım da olmadı çok şükür :)

canım ben nemlendirici olarak katı kakao yağı kullanıyorum. şişkinlik bende de oluyor o normal sanırsam. sadece üşütmemeye çalış. cips benimde canım acayip istiyor deli gibi yani nasıl desem :) ama tutuyorum kendimi çünkü çok çok zararlıymış

kızlar merhabalar tüm anne adayları iyidir umarım bugun küçük bir kontrole gittik bebişim çok sakin hiç hareket etmiyor gb bişey dr bir türlü göremedi cinsiyeti bişey var ama kordonmu başka şeymi anlayamıyorum dedi 2 hafta sonra artık görürüz dedi inşllh kafa aşağıda doğum pozisyonunu almış sırtını dönmüş sakin sakin duruyor bakalım ufaklık 15+5 haftalık 110 gr 10 cm dedi

havuç yemeye devam o zaman neden öyle bişey dedi hiç bilmiyorum heyecandanda sormamıştım şimdi doktorumda böyle bişey demyince sormadım ama ben de baktım netten hiç bi yerde yemeyin ya da az tüketin yazmıyo aksine bol tüketin yazıyo...
cnm herseyin fazlasi zarar sanki cok mu yiyoru ki 1 tane o da hergun bile degil ne bikim o kotu bise olsa dr baknmutlaka yeme derdi bebce.

cnmm cok uzuldum Allah sabir versin insallah en kisa zamanda hayirli saglikli bi bebege gebe kalirsin ..

evet canım muhtemelen pıhtı çünkü genetik ya da kromozomsal sorunlar daha erken düşüğe sebep olurmuş bu nerdeyse 12. haftada oldu. kanama lekelenme hiçbişey yok kese hala o kadar düzgün ve muntazam ki...ama mide bulantıları kesildi tabi.
mutlaka yaptir pihti testini cnm diger gebeliginde onlemini alirsin.

benim hic baslamadi cnm.

ohh iyi etmissin ayda yolda bir nolcak her zaman mi yiyoruz sanki ben de yiyorum bazen.

kızlar merhabalar tüm anne adayları iyidir umarım bugun küçük bir kontrole gittik bebişim çok sakin hiç hareket etmiyor gb bişey dr bir türlü göremedi cinsiyeti bişey var ama kordonmu başka şeymi anlayamıyorum dedi 2 hafta sonra artık görürüz dedi inşllh kafa aşağıda doğum pozisyonunu almış sırtını dönmüş sakin sakin duruyor bakalım ufaklık 15+5 haftalık 110 gr 10 cm dedi
benimki de hareketsizdi ya sanki bi ara elini kaldirdi o kadar kafasi da egikti kusmus gibi uyuyormuydu acaba.

taa 18. haftaya mı kaldı cinsiyet olayı.. ben çatlarım herhalde daha 13. haftamdayım deli gibi merak ediyorum. her şeyden önemlisi sağlıkları tabi Allah kuzunu sağlıkla sana bağışlasın

X