2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim.çok sevindim karnından muayene olmana alttan muayeneye pek iyi demiyorlar annemler, kvler. maşallah bebişinede benimde öyle olmuştu uzun zamandan sonra görünce dün akşam bende gittim iş çıkışı bakalım bebişe diye. bizimkide kuytu ir yer bulmuş orada ayaklarıyla oynuyordu. ay onu öyle görünce doktorda ayaklarıyla oynuyor deyınce nasıl duygulandım ya. canlanmısta ayaklarıylada oynarmıs annesinin yavrusu

cnm senın adına çokk sevindim maşallah
oğlun hayırlı olsunn sağlıkla gelsin inşallah.. kendini sıkma artık rahatla sağlıkla dünyaya gelicek inş yavrun

cnm gözün aydın, maşallah ona
Allah bozmasın bu mutluluğumuzu

hakkında hayırlısı olsun cnm bu kararı verdiysen önemli sebeplerin olmalı.
Allah yardımcın olsun.
çok güçlü birisin demekki, Allah çocuklarını sana bağışlasın

cok şükür canım cok sevindim korkulacak pek de bir şey yokmuş o zaman Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.. bu arada benim de oğluşum olacak ne kadar cok erkek bebek bu topikte :))

evet korkmana gerek yok dedi çok sevindim yaa inşaallah böyle devam eder , ikimizin de doğumu aynı ana denk geliyor bakalım hangimiz önce doğuracak
isim karar verdinizmi oğluşunuzaa

günaydın arkadaşlar bende sabah dr geldim çok şükür herşey yolunda.
cumarteside ikili test için gidicem.

yok değil. doktor önümüzdeki ay bakarız dedi. şimdi net sonuç veremem dedi. seninde belli değil sanırım

evet canim benime belli degil henüz...

inan bana o kadar rahatladim ki anlatamam...karnimdan bakacagini söylediginde bi an ellerimi cirptim sessizce...cok sasirdim gercekten ve daha iyi idrak ettim sanki bebegimin varligini...

benimkide hareket etti...parmaklarini bile gördüm...

amin canim cümlemize...

kizlar ben ense ölcümünü yaptirmadim...doktorum hersey yolunda görünüyor dedi...proporsiyonlar orantili dedi...

tavsiye etmedi...

evet korkmana gerek yok dedi çok sevindim yaa inşaallah böyle devam eder , ikimizin de doğumu aynı ana denk geliyor bakalım hangimiz önce doğuracak

biz eşimle ilk tanıştığımızdan beri hep erkek olursa emir olsun diyorduk öylede olacak allah izin verirse birde yanına mustafa koyacağız yani Mustafa Emir olacak allah izin verirse.

Mustafa ismini hem peygamberimize istinaden hemde eşimin babasının ismide Mustafa. mutlu olsun istedim çünkü çok severim babamıda

Gunaydin hamisler gecmis yine kaynamis donup neyi alinti yapsam bilemedim...hepimiz hakkinta hayirlisi en hayirlisi olsun insallah....
Bebegini kaybeden arkasa cok uzuldum..insallah tekrar ama 9ay gobisinde bir omur yaninda olucak bir meleyin gelsin..amin
Esinden ayrilmak isteyen arkdsim sana da en hayirlisindan bir is nasip olsun..Allah yardimcin olsun bu zorlugu da asarsin insallah hakkinda hayirlisi olsun.Amin

Ooo kizlar cinsiyyetler pitpit dokuluyo ortaligaa...oy masallah Insallah hepinizinki gonlunuzdekidir..Allahim saglikli guzel bahtli eevlatlar nasip etsin hepimize Insallah...
Ben 15.haftami doldurdum dk randevum gunu uzadikca uzuyor simdi de martin ilk haftasina uzadi artik o zaman oyrenicem Insallah.bebis saglikli olsun da inanki hic umrumda degil...ama niyese sorana kiz diyesim geliyoooo hayirlisi Allahtannn

merhaba aranıza yeni katılıdım bende hamileyim.tabloya bende bebişimi eklemek istedim ama yapamadım biri bana yardımcı olabilirmi

cok şükür canım cok sevindim korkulacak pek de bir şey yokmuş o zaman Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.. bu arada benim de oğluşum olacak ne kadar cok erkek bebek bu topikte :))

hepinizin bebislere masallah..biriniz dioki elini agzina sokuyodu , biriniz dio ayaklariyla oynuyodu , bagdas kurmus oturuyodu filan..cok tatli yaa okurken gulumuyorym hep gozumun onune geliyo:) bunnarin birebir gercegine canlisina da sahit olursunuz oluruz insallah..ben enson gorduumde kaju kadar biseydi bebege benzemuyodu..insallah cmts gorcem.minugimi..heycanla bekliyorum..

merhaba aranıza yeni katılıdım bende hamileyim.tabloya bende bebişimi eklemek istedim ama yapamadım biri bana yardımcı olabilirmi

günaydın güzel annişlerrr ve melekleriiiiii inşallah keyifler yerindedirrrrr dün öksürdükten sonra sanki bebeğimin hareket ettiğini hissettim iki defa tık tık seyirme gibi bişey oldu sol tarafımda beebekmidir acaba ? herkes çok erken hayatta hissedemezsin diyor birde dün ayıptır söylemesi ama akıntımın içinde ip gibi bir kan vardı ilk baş korktum ama devamı gelmedi neydi acaba yada normal mi bilemedim

hosgeldin neba..konu sahibi arkadasa aycaaaa 'ya yani ozel msjla bilgilerini yollarsan o musait olduunda ekliycektir.

ay bu arada alıntı yapmışım ama yazmayı unutmuşum hoşgeldin arkadaşım bebeğin hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almak da nasip olsun inşallah

Benimde oyleydi 10 gun oncesine kadar goguslerimde kasik ve belde cok agri vardi son 3 gundur gogus agri ve sislik yok bugunde belim cok agriyor korkuyorum ama cevap verdigin icin tesekkurler[/QUOTE]

rica ederim hayırlı haberlerle gelirsin inşallah

ay bu arada alıntı yapmışım ama yazmayı unutmuşum hoşgeldin arkadaşım bebeğin hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almak da nasip olsun inşallah

hoşbulduk arkadaşım formu takip ediyordum ama yeni üye oldum o yüzden kullanmayı pek nilmiyorum galiba bende alıntı yapıyorum

moralimizi hep yüksek tutmamız lazımmış.. biz rahat olursak bebişler de rahat oluyormuş:)... ben de şimdi baktım aynı günmüş ikimizin ama bana burası yanlış gibi gerliyor çünkü 2 hafta önce gittim doktora 12 haftalık dedi şimdi 14 olması gerekmiyor mu o zaman bilemiyorum.. sağlıklı doğsunlar da en önemlisi bu.. bir de isim olarak iki isim kuracağım ben ilki babamın ismi olacak ama diğerini bulamadım daha hiç bilemiyorum o konuda kafam cok karışık eşimle hergün fikir değiştiriyoruz..:))

ben uzman tv de izledim şey diyordu tecrübeli anneler 13. haftada bile hissedebilir diyordu. belkide gerçekten hissetmişsindir. bende çok sabırsızlanıyorum..... :) bu arada bence kanama olayını bir sor doktoruna ne olur ne olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…