2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen cnm dram ki ne dram :KK50:
üstüne gece uykusuzluk yaşayıp sabahları da uyanamıyorum, güleryüzlü ben gitti yerine asık surat geldi :KK25:
ama bugun ben aksıne çok mutluyum yarın bebekimi görücem. :KK9:[/QUOTE

canim bende yarin bebisimi gorcem cok heycanliyim aklimdan hic cikmiyo keske bebislerimizin nasil oldugunu anlayabilme gucumuz olsa bizde korkmasak.herkeze hayirli cumalar...

bende böyle belirtilerle adetten 1 hafta evvel kan testi yaptırdım bende bel fıtığı vardı hamilelik yoksa tedavi olacaktım ama hamile olma ihtimalime karşın acile gittim bel ağrımı ve bel fıtığımolduğunu söyledim eğer gebelik yoksa doktora gidicem dedim test yaptılar 5 gibi bi rakam çıktı laborant hayırlı olsun bebek var dedi sende bi kan aldır istersen en azından merakın gitmiş olur

Test yapmaya korkuyorum :KK43: insallah hayirlisi olur

Kizlarrr bu aralar kimse doktora gidip cinsiyet ogrenmiyor bir kac gundur :) ben ikili testte doktorumun tahminini ogrenicem insallah .. Randevum haftaya cumartesi, resmen gunler gecmiyor ya,. Yavrumu coook ozledim :21:

Ayy ben de yarin bebegimi gorcem inşallah. 10 gündür mide bulantilarim hafiflemisti, kusmalarim da bitmişti. Ara ara bebegime bi sey mi oldu yoksa diye evhama kapildigim bile oldu. Ama iki gündür annesini klozetle akraba yaparak selam çaktı minnos, burdayim merak etme, sen kusmaya devam et dedi :)

cnm benımde 10 gundur öğürtü krizlerim bitti ama karnımdaki acayip hisler hep devam ettiğinden içim rahat valla :nazar:
artık korkmayalım ya riskli dönem bitti sonuçta, Allaha emanetler :nazar:
cnm hamılelık takvımı yapsana görelim kaç haftalık olduunu :nazar:

canim bende yarin bebisimi gorcem cok heycanliyim aklimdan hic cikmiyo keske bebislerimizin nasil oldugunu anlayabilme gucumuz olsa bizde korkmasak.herkeze hayirli cumalar...

cnm riskli dönemi atlattılar çok şükür içimiz rahat etsin artık bizim de:nazar:
ıkılı testı de yarın yaptırıcam ahhh bugun hemen bitiverse de yarın olsa:KK52:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ya ben bisi sorcam benim mide bulantim ve kusmalarim hiç azalmadı doktor bulantı hapı verdi yine etki etmedi benim gibi bulantısı hala devam eden var mi :KK43: ben artık biseyler yemek istiyorummmm:KK43:

kızlar bende cinsiyet öğrenebilir miyim ki,
benım doktor 16. haftada sölicem demişti yarın 14'e girmiş olucam keşke bi yorum yapsa :KK16:
öğrenenleri çok kıskandımm:KK52::KK76:

cnm benımde 10 gundur öğürtü krizlerim bitti ama karnımdaki acayip hisler hep devam ettiğinden içim rahat valla :nazar:
artık korkmayalım ya riskli dönem bitti sonuçta, Allaha emanetler :nazar:
cnm hamılelık takvımı yapsana görelim kaç haftalık olduunu :nazar:

cnm riskli dönemi atlattılar çok şükür içimiz rahat etsin artık bizim de:nazar:
ıkılı testı de yarın yaptırıcam ahhh bugun hemen bitiverse de yarın olsa:KK52:

Canim heo telefondan girdigim için firsat olmadi, bilgisayardan girdigim bi gun yapayim :) su an 11+6'yim.

kızlar mrb. öncelikle hepimizz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız inş.. 14haftalık hamıleyım ılk gebelıgım ve son 3 4 gundur kasıklarımda ara ara gelip yoklayan bi agrı varr daha çokk aşağılara da ınıp sankı rahmime bişiy batıyomus gibi oluyo..dr kontrolüme daha cok varr ama korkuyorum bu tarz ağrılar yasayan var mı ??

benimde öyle özellkle son 2 haftadır ollmaya başladı ani hareketlerde kasığıma ağrı saplanıyor sanki hemen oturup bekliyorum ağrı geçiyor sonra devam ,bence ani hareket yapmamak lazım ama unutuyorum işte.ama bunun problem olduğunu düşünmüyorum, sdece dikkatli olalım.bu arada hissedebiliyormusun harektlerini ?

benimde öyle özellkle son 2 haftadır ollmaya başladı ani hareketlerde kasığıma ağrı saplanıyor sanki hemen oturup bekliyorum ağrı geçiyor sonra devam ,bence ani hareket yapmamak lazım ama unutuyorum işte.ama bunun problem olduğunu düşünmüyorum, sdece dikkatli olalım.bu arada hissedebiliyormusun harektlerini ?

sizinle dogum tarihimiz aynı tarih gözüküyor.
reglime göre 3 gün önde gözüküyor.
hangi hasteneye gidiyorsunuz?

merhaba benim de bir oğlum var Allah bağışlasın hepimizin çocuklarını çok da güzel oğluşum kız güzeli.şimdi 11 haftalık hamileyim gönlümde hep kız var ,allahtan elbetteki hayırlısını sağlıklısını diliyoruz da kız olmazsa üzülürüm herhalde ..ben de üzülüyorum böyle düşündüğüm için evlat sahibi olamayan o kdar çok insan var bi de benim düşündüğüme bak diyorum kızıyorum kendime

benim iş yerimde bir ablamız var, o der ki "eğer ilk çocuk kız güzelliğindeyse kızı çeker, erkek gibiyse erkeği çeker" diye. onun mantığıyla 2. çocuğunun kız olma ihtimali yüksek ama Allah bilir tabi, eskilerin deyişi bu :)

Şu an 13. Haftamdayim. Doktor artık biseyler yemen lazım dedi bulantı hapı verdi o da işe yaramadı. 4 kilo verdim Su bile icemiyorum bebeğim beslenemicek diye iyice korkmaya başladım:18:

Oyyy ben hep teselli ediorum kendimi 12. Haftadan sonra biseycigim kalmayacak diye simdi gozum korktu valla.. Doktorun takviye ilaclar vermedimi canim

kizlarrr bu aralar kimse doktora gidip cinsiyet ogrenmiyor bir kac gundur :) ben ikili testte doktorumun tahminini ogrenicem insallah .. Randevum haftaya cumartesi, resmen gunler gecmiyor ya,. Yavrumu coook ozledim :21:

ben dün gittim tahminini öğrendim hatta gördüm de diyebilirim , erkek gibi görünüyor 1ay sonra netleşir dedi:KK16:

Anneler size birsey danismak istiyorum bu ay ilk defa yasadim kasiklarim ve belim cok agriyor yurudugumde bile agri yapiyor goguslerimde sis ve agriuor bat 12 subat sizce bebis olabilirmi

canım adet belirtileriyle hamilelik belirtileri arasında hiç fark yok. o yüzden oladabilir, olmayadabilir. Dua et bol bol, hayırlı zamansa nasip etsin Rabbim. 5 gün daha sabret, inşallah güzel haberlerle gelirsin :)

X