2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim valla her şeyi denedim, en fazla hafifletiyo ama ona da raziyim tabi :) 12-14 haftalarda gecen var mi merak ettim, umudum o haftalarda :)

Benim hala geçmedi
Tam kusmalar bitti galiba diyorum yine çıkarıyorum. Allahtan her gün olmuyor, 2-3 günde bire düştü.
Sürekli bir bulantı rahatsızlık hali var. Benim de umudum 16. Haftada

Nasilsiniz??? Bebislerden ne haber)))) asermemi dediinizzz????
Yaa hep asermenin hayalini kururdum ama hic biseycikler istemiyorumkiiiii...yalanciktan asersem
Kocisi yollara salsammm ne bulsam:44: yalanciktan

kızlar bu arada bu bulantılar ne olacak durumum çok fena yaa herşeyden tiksiniyorum ofisten tiksindim evden tiksindim sanki heryer kokuyo gibi biran önce geçer normal hayatıma dönerim umarım.Birde bişey sormak istiyorum size çin takvimine güvenen var mı aranızda?Ben kime baktıysam tutuyo ya hiç yanılmadı bu zamana kadar çok enteresan bir tesadüf.:)mesela çin takvimine göre benim bebeiş erkek olacakmış bakalım tutacak mı eğer tutarsa yazıcam burdan size:)

Ben de ona seviniyorum, bıdık gibi maşallah diyorum
Hamile olduk deli olduk

Ahahahah evet evet, hafif anormallik oluyo annelerde, napalim :))

Valla benim etrafimdaki herkesin, annemin 3 çocuğu (ben ve kardeslerim) kuzenlerim vs herkesinki tutuyor. Bilimsel bi sey degil sonucta ama belki istatistiksel bi şeydir. Benim de kız görünüyo ve gönlümden gecen de saglikli, hayirli, uzun ömürlü bir kiz evlat, insallah tutar. Ama tutmazsa da hic üzülmem, oğlumun c.kunu yerim :)))

Aynen, ekşi gercekten iyi geliyo. Sürekli ekşi yiyip, tatlıya dogru bakamadigim icin herhalde, icime hep kız doguyo :) biliyorum bu bi kıstas degil tabi ama koca kari hurafeleri deneyip cinsiyet tahmin etmek yeni oyunum oldu :)))

ayy bende tatliya hic bakamiyorum. Sürekli ekşi şeyler yiyorum. Özelikle turşu :)) ama cin takvimi bana erkek diyor. bakalim artik hayirlisi olsun. Hic farketmez erkek yada kiz, ama insan merak da etmiyor degil :) Insallah bizde 2-3 haftaya ögreniriz cinsiyetlerini.

benim tuttu çin takvimine göre canım :) erkek

ye ekşiyi çıkar ayşeyi tezini ben çürüttüm sanırım çünkü deli gibi limon turşu yiyorum ama bebişim erkekmiş. değişmez heralde :)

sen kaç haftalıksın canım ilk başlarda benimde öyle oluyordu şimdi biraz biraz hafifledi..bende çin takviminde yanılan pek görmedim bendede erkek görünüyor,gecenkı kontrolümde doktorum erkeğe benzetmişti bakalım hayırlısı.:)))

Benim haftaya cumartesi kontrolum var, tam 11+0'da olacagim. Benim doktorum perinatoloji uzmani, o yuzden erken haftalarda (11-12 gibi) yaptigi tahminler genelde tutuyo, tum arkadaşlarım ona gittiler ordan biliyorum. Ya bu kontrolde, ya da ikili testte bir tahminde bulunur diye umuyorum. Insan gerçekten merak ediyor :)

canım benim bebiş 7 haftalık şu an herkes 3.aya kadar devam eder diyor umarım biran önce geçer benim gönlümde yatan da erkek ama hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah

canım benim bebiş 7 haftalık şu an herkes 3.aya kadar devam eder diyor umarım biran önce geçer benim gönlümde yatan da erkek ama hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah

bende çok aşırı çektim yani ne yiyeceğimi şaşırmıştım ,sürekli leblebi çubuk,şimdi 1 aydır ilaç alıyorum birz birz iyiym sen ilaç alıyormusun,artık dayanılmazsa doktoruna danış bence...

Selam arkadaslar benim sat 24 kasim sua anda9+4 um aslinda sizi uzun zamandan beri takip ediyorum esimde illa sende katil dedi bende araniza katildimm

Ben doktoruma söyledim bulantım çok oluyor diye hmm çok normal deyip geçiştirdi.İlaç vermek istemiyor heralde diye bende pek üzerinde durmadım.Ama bu şekilde devam ederse isteyeceğim ilacı mecbur verecek:) ben de sürekli leblebi,fındık,çubuk kraker yiyorum bıktım onlardan da.:2:

Selam arkadaslar benim sat 24 kasim sua anda9+4 um aslinda sizi uzun zamandan beri takip ediyorum esimde illa sende katil dedi bende araniza katildimm
:))) Demek bizi gizliden gizliye takip edip gözlüyordun hee seni gidii:=))) hoş geldin bebişin hayırlı uğurlu olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…