2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar günaydın :) ya benim bugün 10+0 iki gündür belim ve kasığım ağrıyor bu sabah özel bölgemde de hafif ağrı hissettim bu ağrılar normal mi ??

canım bende 10+3 hamileyim.Gçen hafta çok belim ağrıyodu aynı zamanda kasığım.Doktora kontrol etti çok şükür bunlar normal dedi, Bana B12 vermişti daha öncesinde ve sabah öğle akşam kullanmamı istemiş ben tek sefer anlamışım,günde üçe çıkarınca azaldı çok şükür.Doktorum böyle şeyler normal bebeğin büyüdükçe rahim büyüyo ve bu ağrılara neden oluyo dedi,yani korkma içini ferah tut allahın izniyle bişey olmayacaktır inşallah,allah sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallahh

kızlar herkese merhaba umarım bebişleriniz de sizde iyisinizdir.Benim bebişim 6 haftalık oldu yazılanları okudum da negüzel çoğunluk cinsiyetlerini öğrenmişler.Benim öğrenmeme çok var daha.Allah hepimizin bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.Önemli olan o

ayy çok bıdık daha seninki, sağlıkla gelişmesini nasip etsin Allah :) zaman o kadar çabuk geçiyor ki, daha dün 6 haftalıktım sanki, 13 olduk bile maşallah

ayy çok bıdık daha seninki, sağlıkla gelişmesini nasip etsin Allah :) zaman o kadar çabuk geçiyor ki, daha dün 6 haftalıktım sanki, 13 olduk bile maşallah
maşallah size:)Evet katılıyorum zaman çok çabuk geçiyor gerçekten ama insan hemen yarın cinsiyetini öğrenmek istiyor.Çünkü odasını kıyafetlerini vs.ona göre alacağız:)neyse sağlıklı olsunda cinsiyetini de öğreniriz nasıl olsa sizin bebişiniz de hayırlı sağlıklı olsun inşallah

canim bit tanem kalp arkadasim benim
insallah teyzesiz biz geliyoruz diyelim cinsiyyetle
bu gunlere biraz kotu seyler yasiyorum o yuzden stresden uzak dursamda o benden uzak durmuyor
isallah bir hafta sonra teyzesi ..... olucak yazicam Ya leylamiz olucak ve ya Ibrahimimiz olucak teyzesi(insallah)

kızlar ben geldım 1 hafta girmedim 100 sayfa ilerlemişsiniz yahu ... bazılarımız cinsiyet ögrenmiş daha erken degilmi kızlar .. bende 10+4 deyim 13. haftada testim var mış ona gidecegim inşallah bende başka haber yok cuma günü 26 yaşıma girdim ne yazıkkı .... ama allahım bu yaşıma tek bedende iki kalp taşımayı nasip etti bana çok şükür

hoşgeldin canım, cinsiyet için artık öğrenme vakitleri başlıyor. eğer bebek gösterirse bariz şekilde görünüyor, 12-13.haftalarda :)

niye ne yazık ki 26 diyorsun, ne güzel bir yaş :) allah sağlıklı uzun ömür versin

ahhh ahh yaşlanıyorum cnm bnim yaşlanıyorum genç kızlık bitti valla artık hem hamileyım hem evliyim hem 26 oldum 25 iyiydi yaa neyse artık bir anne kıvamına geliyorum sanırım

ben bebe yağı kullanıyorum canım çok iyi geliyor..hem kokusuda daha hoş oluyor...tavsiye ederim..yumuşacık yapıo bide :)

Son düzenleme:

canım,zaten beni çıkardılar.hamileyim diye verim alamıcakları söylendi.
peki,32.haftadan önce izin almış olamıyor muyum?yani ben şu an 10 haftalık hamileyim ve iş yeri beni hatıra binaen 4 ay daha sigortalı gösterecek.bu da 26 haftalıkken izne ayrılmam demek oluyor

doğum parası almak için tekrar geri dönmek zorunda mıyım? dönemem çünkü
başka bir iş yerinde sigortam başlasa olmuyor mu?
sana zahmet bilgin varsa sorularımı cevaplar mısın piren?

26. haftada izine ayrılman mumkun degıl en erken ayrılabılecegın tarıh 32. hafta bu cıkıs tarıhınden itibaren +9 gun daha rapor yonunden müstehaklıgın devam eder 10. gun acıkta kalırsın yanlız 26 haftada itibaren analık degıl ama hastalık üzerinden 32 haftaya kadar raporlu olman durumunda (arada hıc bosluk olmayacak) 32. haftanda analık ıznıne ayrılır ve odemenı alabılırsın analık odemelerınde 32. haftadan once 90 gun emzırme odemelerınde is bebegın dogum tarıhınden once 120 gun hızmet sartı aranır. sormak ıstedıgın varsa sorabılırsın

Merhaba arkadaşlar nasılsınız, bugün benimde kontrolüm vardı, bizde öğrendik cinsiyeti oğluşumuz geliyor nasipse
Kıpır kıpır oynuyordu yaa insan bakmaya doyamıyor gerçekten, Rabbim sağlıcakla kucağımıza aldığımız günleride göstersin inşallah ikili test için kan verdim haftaya sonucunu alıcam. doktorum kan ilacı ve decavit vitamin verdi, bir dahaki randevum 4 hafta sonra. şimdilik herşey yolunda çok şükür, inş tahlillerimde güzel çıkar

ne güzel herkes öğrenmeye başladı, maşallah pipiliye insan gerçekten izlemeye doyamıyor, benimki parmağını emiyordu yaa :)

canım 26 hafta işten çıkarıldığında olmuyor canım işten çıkmış oluyorsun yeni bir işe girdiğinde 90 günlük sigortalı olman lazım yanı rapora kadar 32 hafta oluyor o zaman kadar sigortanın yatması lazım yoksa paranı alamazsın ve kesinlikle kendin ayrılıyormuş gibi hiç bir evrak imzalama sgk iş konu bürolarına müracaat et canım yazık günah 3 seneni vermişsin

hadi bakalım hayırlı olsun oğluşunuz canım . ne güzel ya hemen erkenden öğrenmişsiiniz net görebildi demekki doktorun,bende geçen hafta gittiğimde oğlana benziyor ama kordon da olabilir demişti 1 ay sonraya randevu verdi cinsiyet öğrenmek için. banada decavit verdi.inşallah sonuçlaında güzel çıkar canım

ne güzel herkes öğrenmeye başladı, maşallah pipiliye insan gerçekten izlemeye doyamıyor, benimki parmağını emiyordu yaa :)

Sağol canım, çok güzel bir duygu gerçekten, inş. herkese nasip olsun. parmağını da emermiş canım benim yaa.. benimki de bi ara yüzünü döndü muhteşem bişeydi, sanki bize bakıyor haylaz :))

Çok teşekkürler canım cevabın için...

Çok teşekkür ederim canım, inş. sende öğrenirsin en kısa zamanda.. çok çabuk söyledi erkek diye, hatta ben tekrar sordum bariz erkek dedi. çok emindi yani :)) sağlıklı hayırlı evlat olsunlar inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…