2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

amin inşaallah ... sen bebeşini ilk 1 ayında falan hiç hissettin mi yani böyle pıt pıt kalp atışı gibi..genelde erken hissedildiğinde erkek olur derler de, bende çok hissettim 7.-8. haftalarda. çok merak ettimdee...

Canım valla ben hiç hissedemedim, ben çok bulantı yaşadım 7. 8. haftalarda çok kötüydüm sürekli çıkarıyordum, birşey anlamadım yani..

kızlar bende dün gittim ikili testte ama gelince nete giremedim....sizlerin de dualarıyla güzel haberleerle geldim......herşey yolunda çok şükür...ense kalınlığımız normal kan verdik ...onun sonucunu ise çarşamba günü alıcaz...cinsiyetimizi henüz söylemedi doktorumuz....3 hafta sonra gelin o zaman kesinleşir söylerim dedi....eli ayağı düzgün...sağlıklı sıhatli olsun da hiç önemli değil cinsiyeti....sadece alışveriş için sabırsızlanıyoruz o yüzden merak işte...öğrenenleri de tebrik ederim...hayırlı evlatlar olurlar inşallah...

dr kız olabilir dedi 12.hafta için erken değilmi cinsel organını görmeden sadece görüntüsüne bakarak dedi...

Sercem Tatlim yasadiklarina çok üzüldümsen hamissin seni uzmesinler
inlarin kulaklarını çekmek lazımonları düşünme at bir taeafakuzum..
Bak bebis dogunca onları hatirliyormysunkalbinin tek aşkı o olcak
gözün ondan başkasını gormiycek Cnmseni uzenler de minik leyla dogunca
yada ıbrahimozurdileyecekler ministen qyrilamayacaklarınan bebisini
kucağına alinca o sevgi dolu rüyayı yaşayacaksın(seni uzenleride accik surundur datlum)
Seni ve miniginle
uzmesinler stres yok minikle yola mutluluğa devam

Selam arkadaslar nasilsiniz. Nudem83 arkadasim sende diyarbakirdasin galiba.ilk sayfadaki listeden gordum.bende diyarbakirda oturuyorum yeni tasindik. Hangi doktora gidiyorsun.ben catlaklar icin bebe yagi kullanmistim ilk hamilelikte ise yaradi

dr kız olabilir dedi 12.hafta için erken değilmi cinsel organını görmeden sadece görüntüsüne bakarak dedi...
Canim zaten doktorlar 12. Hafta cinsiyeti tahmin ederler.. Bazisi soylemez 16. Haftaya kadar bekler, olabilir demiş hem.. Benim doktorumda 12. Haftada tahmin edecek insallah
Ben de senden haber bekliyordum canim.. Sadece uc hafta kaldiysa sabretmek kolay, gunler cabucak geciveriyor.. Kan sonuclarinda super cikar insallah.. Ense kalinligi icin kac mm dedi canim ?

teşekkür ederim
muhasebecimle görüştüm.4 ay işyeri yatırcak 1 ayında parasını ben vericem 5 ay yapcaz artık.peki doğumdan sonra işsizliğim maaşım da yanıyor mu acaba? çünkü izinden sonra 120 gün çalışmış olmak lazım diye biliyorum..?

Selam arkadaslar nasilsiniz. Nudem83 arkadasim sende diyarbakirdasin galiba.ilk sayfadaki listeden gordum.bende diyarbakirda oturuyorum yeni tasindik. Hangi doktora gidiyorsun.ben catlaklar icin bebe yagi kullanmistim ilk hamilelikte ise yaradi

Merhabalar nurdan cım evet diyarbakırda oturuyorum,hoşgeldin....zeki akkum a gidiyorum,şimdilik memnunum,bende suan bebe yağı kullanıyorum, kortizon tedavisi gördüm 3 yıl çatlaklarım var zaten ilerlemesin diye kullanıyorum bende umarım işe yarar:)

Cnm benim hamileligimde 13 haftamda kız dedi ve kızım
oldu tabiki yanılma payida oluyor ileriki haftalarda netlesir

Benimde 12.haftada renkli ultrasonda kiz gibi demişti ama acaba degisirmi bilmiyorum o yuzden bi sonraki kontrolumu bekliyorum heyecanla.. biran once ogrenmek istiyorum artık bebisim kiz mi erkek mi

Hosbulduk arkadasim cevap verdigin icin cok tesekkur ederim.bende aydin ilgina gidiyorum bende simdilik memnunum.benimki cinsiyeti soylemedi bidahaki aya kismetse. Bundan sonra yazisiriz insallah bende yeni katildim araniza benim dogum 8agustos gorunuyor senin nezaman gorunuyor arkadasim. Butun annislere iyi aksamlar

inşallah canım....haftalar günler geçsin biran önce de kavuşalım sağ salim miniklerimize allahın izniyle....ense kalınlığımız 1.15 mm çıktı canım...

Ay ne gusel hemen ogrenmıssın cınsıyetı darısı bızım basımıza ınş benım bır oğlum var bakalım oğluma kardeş kız mı erkek mı olucak aslında kı ıstıyorum ama oğluma arkadas olsun dıyede erkek olsun dıyorum hayırlısı bakalım senın ılk mı

uzduler zullu caanim hemde cok inam seninle dertlesmek isterim ozelden yazarim sana

slmlar iyi akşamlar benim yarın adet günümdü
.bugün öğlen pembe kahve akınt geldi.aset başalngıcı sandım ama kaç saat geçti pede hiç bulaşmamış bile sadece peceteye silik silik geliyo.yerelşme kanaması mıdır cvp verirsen çok sevinirim

Iyi aksamlar kizlar bu gun Randevu z vardi ikili Test icin bebegim in ense kalinli gi 1.15 cikdi doktor hersey yolunda dedi kan falan almadi bebegim cok hareketli di El salladi bakmaya doyamadim masallah cinsiyet in ogren misin z ne guzel insallah diger Randevu ogrenirim allahin izniyle saglikli sigatli bebeklerimizi kucagi miza alirim.

Yok CNm ıkıncısı bu benım ay hala kabullenemedım cunku bır buçuk yasında oğlum var daha cok küçük bakalım napıcaz ıkı cocukla
Allqh bağışlasın Tatlim ınan Allqh dağına göre kar veriyor
inşallah hamileliğin huzurlu ve sağlıklı geçer
uzduler zullu caanim hemde cok inam seninle dertlesmek isterim ozelden yazarim sana

Olur sercemim ne zaman ıstersen Tatlim ben
arkadaşın olarak seni her zaman dinlerim
ama üzülmek yok sen bu bebisi çok bekledin
ve kavustun şimdi mutlu olnan gereküzgün
değil...sende dünyanın en güzel kokan,güzel gülen
ve minik bir bebisw kavusuyorsun

Sağol canım, evet çabuk gösterdi bizim küçük bey :)) darısı başına. Rabbim seninde gönlüne göre versin inşallah.
benim bir kızım var, şimdi birde oğluşum olacak nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…