2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

erkek bebkler kendini yavaş yavaş göstermeye başladılar :nazar::nazar::nazar:
kız bebekler için 16. haftadan önce kesin birşey demiyorlar zaten:KK3:
cinsiyet öğrenenlerin gözü aydın darısı bizim miniklerin başına:nazar::emir_bebek::KK55:

9 hafta 4 günlügüm canim. Evet insallah gececek sabr ediyoruz bebislerimiz icin. Sen kac haftaliksin canim?
Bende 9 hafta 3 gunlugum canim senle ard arda dogurucaz :)
evet nub teorisinde cinsiyetini söylediler bakalım drmuz ne diyecek merakla bekliyorum :))

En heyecanli kismi, saglikli oldugunu ogrendikten sonra tabii :)))

herkese slm arkadaşlar..nasıllar bakalımm bebişlerr,Allah sağlık versin inşaallah.
kızlar çatlak kremi kullanmaya başlayan varmı? Kullanıyorsanız ne kullanıyorsunuz,ben vazelin kullanıyorum ama emin olamadım.

Söylemicektim ama ikinci bebek;karnım çok belli oluyodu artık :KK43:

Kızlar canım çok sıkkın üç yıldır bil fiil çalıştığım iş yerimden cumaya kadar (ay sonu) durmak suretiyle,hamile olmam sebebiyle dün kovuldum.. ahde vefadan dolayı tazminat davası açamıcak durumdayım.çok iyilikleri vardı bana patronumun."doğumdan önce 4 ay doğumdan sonra 4 ay işime yaramazsın demeye getirdi" yönetici aistanlığı ve muhasebe yapıyorum. alt katta göz önünde olmayanlar doğumlarını hakkıyla yapıp geldiler çoktan.ben göz önündeyim diye bu hak tanınmadı bana.hukuki haklarımın farkındayım ama "senle aramızda paranın lafı olmaz" dedi."tazminat isteme ben seni tekrar çağırırım" falan filan.. benim de kan pıhtılaşması iğnelerimden dolayı sigortamın yatması lazım.4 ay daha yatırmasını rica ettim kabul etti Allahtan.muhasebecimizle konuştum doğum parası alabilirsin ama doğum sonrası -ki normalde beni işe tekrar almak zorundalar ama..- işsizlik maaşı alabilir misin araştırıcam dedi.bilgisi olan var mı arkadaşlar...

anniş adayları benimde bugün randevum vardı veeeeee kesin kız dedi ve doktorumun şimdiye kadar yanıldığı görülmemiştir.

Kızlar canım çok sıkkın üç yıldır bil fiil çalıştığım iş yerimden cumaya kadar (ay sonu) durmak suretiyle,hamile olmam sebebiyle dün kovuldum.. ahde vefadan dolayı tazminat davası açamıcak durumdayım.çok iyilikleri vardı bana patronumun."doğumdan önce 4 ay doğumdan sonra 4 ay işime yaramazsın demeye getirdi" yönetici aistanlığı ve muhasebe yapıyorum. alt katta göz önünde olmayanlar doğumlarını hakkıyla yapıp geldiler çoktan.ben göz önündeyim diye bu hak tanınmadı bana.hukuki haklarımın farkındayım ama "senle aramızda paranın lafı olmaz" dedi."tazminat isteme ben seni tekrar çağırırım" falan filan.. benim de kan pıhtılaşması iğnelerimden dolayı sigortamın yatması lazım.4 ay daha yatırmasını rica ettim kabul etti Allahtan.muhasebecimizle konuştum doğum parası alabilirsin ama doğum sonrası -ki normalde beni işe tekrar almak zorundalar ama..- işsizlik maaşı alabilir misin araştırıcam dedi.bilgisi olan var mı arkadaşlar...
Canım geçmiş olsun, şimdi işten çıkarıldın ama tekrar alma sözü verdiler öyle mi ? İşsizlik maaşını alman için doğum nedeni ile işten çıktığın sebep olmamalı, işveren seni çıkarmış olmalı ki alasın diye biliyorum..

çok geçmiş olsun canım 1 hamilelik nedeniyle seni işten çıkardığı an tazminatın ve kıdem tazminatı vermek zorunda iki yasal konuda hakların var asla işverene güvenme seni tekrar alırız diye 3 doğum paranı ala bilmen için 32 haftaya kadar çalışman lazım yanı doğum önce iznin itibaren 120 gün sigortan yatması lazım sonrada hala aynı işte çalışıyor olman lazım ki doğumdan iki ay sonra sigortadan doğum paranı ala bilemem lazım iş sizlik sigortası ala bilmek iş verene seni çıkarması lazım

X