2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar günaydın :) ya benim bugün 10+0 iki gündür belim ve kasığım ağrıyor bu sabah özel bölgemde de hafif ağrı hissettim bu ağrılar normal mi ??

merhaba kızlar;

ikili test yaptıran varmı?
kan vermek için aç mı olmak gerekiyor?

cnm ben yaptırmadım ıkı hafta sonra yaptırıcam ama doktorum ban özellıkle tok gel dedı. bebek hareket etsin diye.
akabinde kan veriyosun yanı açlık tokluk farketmiyor.

Günaydın arkadaşlar dün ikili testim çok güzel geçti minişimin her şeyi gayet normalmiş boyumuz 66mm olmuş çok uzamış :)) hata annesine nanik bile yaptı miniğim :) sabahtan beri bana verdikleri cd izliyorum günaydın minişime deyip :))

patetes biara benimde tek dostumdu. Haslanmis yagsiz tutsuz yiyebildigim tek seydi. Insallah gececek, benim birazcik hafifledi. Eskisi gibi hergün kusmalarim yok, ama mide bulantisi ve asiri halsizlik hala devam ediyor ama bunlarda gececek. Coook az kaldi insallah.
yeter ki biz sabirli olalim.

ayy maşallah bebişine benimkinin de parmağını emerken bir pozu var ki bakmaya doyamıyorum cinsiyeti için bir şey dedi mi doktor? ense kalınlığı kaç çıktı? benimki 1,3 mm çıkmıştı..

Nub teorisinde gordum bebisini canim, cinsiyet tahmini bile yapmislar :) cok sevindim darisi basimiza insallah

Sen kacinci haftadasin canim ? Bi kac haftaya cok iyi olucaz insallahh

ayy maşallah bebişine benimkinin de parmağını emerken bir pozu var ki bakmaya doyamıyorum cinsiyeti için bir şey dedi mi doktor? ense kalınlığı kaç çıktı? benimki 1,3 mm çıkmıştı..

cinsiyeti için hiç birşey söylemedi 2 hafta daha bekleyeceğiz dedi ben 2 haftadaha nasıl bekleyeceğim bilmiyorum :)) ama salı günü kendi dr gideceğim sonuçlarımı göstermek için belki o söyler :)) ense kalınlığı 1,2mm çıktı benimde her şeyi çok normla dedi böbrekleri mide bağırsaklar burun kemiği herşey yerli yerine oturmuş dedi :)) bunda çok sevindim rabbime hep dua ediyorum hepimizin minişlerini sağlık versin

Benim de kontrolüm 3 hafta sonra, çok uzak görünüyor gözüme. keşke her an izleyebilsek onları Maşallah, çok şükür sağlıklı görünüyorlar, inşallah sağlıkla da doğarlar

Benim de kontrolüm 3 hafta sonra, çok uzak görünüyor gözüme. keşke her an izleyebilsek onları Maşallah, çok şükür sağlıklı görünüyorlar, inşallah sağlıkla da doğarlar

ewet bende hep aynı düşünüyorum her an izlesek allah korusun onları maşallah sağlıklar rabbim meleklerimiz korur buna hep inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…