2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ikisi aynı topikte olsa güzel olur gerçekten de :))

Kızlar benim bebeğiminde kalbi durdu. Yarın ayrılıyoruz bebeğimle. Allah sizinkilere sağlıklı ömürler versin. Veren de o alan da. Hayırlısı böyleymiş. Çok üzgünüm ;(( ama elden birşey gelmiyor

Canım çok geçmiş olsun.Hayırlısı böyleymiş,üzülme canım...Rabbim daha hayırlısını nasip etsin inş...

slm Arkadaşlar:) Bebişlerinizin cinsiyeti belli oldu mu?Hissediyormusunuz birşeyler?Ben hiç bir şey hissetmiyorum ya...

ya cok uzuldum cok sasirdim ne diycem bilemedim..Allah sabir wersin canim..dedigin gibi weren de alan da O.. en hayirli zamanda acisini unutturcak baska bi melek nasip eder insallah sana..

gardenrose muydu benden hbr bekliyen arkidiss...tam hatirliyamadim..bugun tdv hastanesine gittim..sengul hnm..simdilik bi sorun yok 3 hafta sonra bidaa gitcem insallah..ama dewam ederim ona gibi geliyo..

Allah sabır versin.çook geçmiş olsun.
nasıl fark ettin terslik olduğunu

çtlaklar için kilo almaya baslayıncamı krem fln kullnmk gerekr
Baslamsk gerek aslinda goguslr buyudugu icin catliyo bn ilkinde bebe yagiyla kakao yagini karisyrdim her banyo sonrasi tum vucuduma surdum cok sukur catlagim yok

Bnde hala dr bulamadim ya avr yakasinda bahcelievlerdeyim onerebileceginiz dr varmi

arkadaşlar günaydın ,çatlak kremı kullanıyor musunuz,pıyasada bırcok urun var hangısı ıyı,tavsıye edebılecegınız bır urun var mı?

Selam ben de sanırım ağustos annesi olacağım ikinci doğumum. 40 hafta olsaydı 1 eylül görünüyor ama sezaryan olacağı için 38 de en geç alıyorlar yani ağustosta doğacak hayırlısıyla inşallah.

Merhaba agustosun guzel anneleri, pek giremiyorum bu aralar malum tatil basladi ben de izmire annemlere geldim umarim herkesin hamileligi iyi geciyordur benim bulantilar bitti gibi birsey pek bi belirtim kalmadi cok sukur bu arada mavi kelime cok uzuldum Allah sabir versin bir an once tekrar nasip etsin bu duyguyu sana insallah...

Ona biraz soguk dediler gerci herkez bisi diyo peki dogum ne kadarmis cnm 5000 den asagi hast yok bu ne

selam arkadaslar nasilsiniz ben memleketdeyim pek giremiyorum
burda geldim doktora gitdim bebegimin dusme tehlikesinin oldugunu soylediler cok uzuldum Allah korusun
ilac yazdilar iciyorum
rahim kenarinda kan yigilmis
benden kan gelmiyor ama orda var
ama bebegimin tam 10 haftasi gunu haraket etdiyini gordu, elleri ayaklari elhemdulillah oynuyordu
ama cok korkuyorum Rabbim bebegimizi korusun
Rbbim yuzumuzu guldursun

Gecmıs olsun CNm ıns kısa zamanda atlatırsın bu üzüntüyü...CNm sen bıseyler hıssederek mı gıttım Dr a yanı belırtı felan varmıydı yoksak rutin kontrolde mı anlaşıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…