2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlar annecikler ve mini kuzuları

merak etme olucaktır benim oğlumda 6 aylıkken dar eteklerimi giyebiliyordum kimse hamileliğimi anlamıyordu ikincide maşallah 4. ayda karşıdan daha hamieyim die bağırıyordu göbişim şimdi üçüncüde 3 aylığım karnım 8 aylık gb üstelik ben 67 le başladım şuan 65 im

ayy ne hoşş ne güzel bakalım ben nasıl olcam 12. haftadayım bende ama şimdilik minik bi çıkıntı var :)) o kadar

sağolun arkadaşlar. bu bahsettiğiniz sonuçlar ikli test sonuçlarımı oluyor. bn yeniyim geçmişte bulamadım
merhaba.Bizim bahsettiğimiz testleri soruyorsan eğer bizimki kızamıkçık ile alakalı rubella testi diye geçiyor.

merhaba.Bizim bahsettiğimiz testleri soruyorsan eğer bizimki kızamıkçık ile alakalı rubella testi diye geçiyor.

evet. çok bilgim olmadığından sordum. doktor bahsetmedi böyle bişeyden ikili testten bile bişey demedi gerçi. sadece kalbini dinleyip çıktım

evet. çok bilgim olmadığından sordum. doktor bahsetmedi böyle bişeyden ikili testten bile bişey demedi gerçi. sadece kalbini dinleyip çıktım
sen kan tahlillerini önceden vermişsindir temiz çıkmıştır oyüzden bişey dememiştir.Bende yarın kalp atışlarını duymaya gideceğim inşallah

aaaaa-aaaaaaaaa benim randevumda 2 deydi. ikiye doğru oradaydım. bir kut saçlı bir bayan vardı yeni hamile. birde eşiyle gelen biri vardı yeni hamile olarak dikkatimi çeken onlardan birimiydin yoksa?? :))) bu arada ikili testini ne yapacasın neye karar verdin?
Yok canım ben değildim ne yazık ki
Via hıspitale gittim ikili test için ölçüm sonuçları normal çok şükür kan verdim,sonuçları Perşembe günü alıcam hastane de doktorda içime sindi açıkcası muayene 12 tl ikili test 80 tl bedavadan biraz pahalı
Bundan sonra oraya devam etmeyi düşünüyorum

Yok canım ben değildim ne yazık ki
Via hıspitale gittim ikili test için ölçüm sonuçları normal çok şükür kan verdim,sonuçları Perşembe günü alıcam hastane de doktorda içime sindi açıkcası muayene 12 tl ikili test 80 tl bedavadan biraz pahalı
Bundan sonra oraya devam etmeyi düşünüyorum

doktorunuzun ismi ne acaba

merhaba arkadaşlar bende ağustos annesi olacağım Allah nasip ederse ne zamandır katılmayı düşünüyordum ama biraz yoğunluk var hayatımda bu aralar. Bu 2. çocuğum olacak ilkim erkek ve 3 yaşını yeni bitirdi.:emir_bebek: İkinci kontrolüme haftaya gideceğim herşey normal gidiyor Allah'a şükür. Bu arada yaşım 26 muhtemel doğum yapacağım tarih 21.08.2014 bende ismimi listede görmek isterim...

kızlar merhaba ,
oncelıkleumarım hepınız ıyısınızdır bende yumurtlama oluyor fakat yumurta catlamıyor haftaya salı catlatma iğnesi yapacak bu şekilde hamile kalan varmı :KK43: yardımcı olursanız cok sevınırım

Ben o şekilde hamile kaldım canım. Hem de ilk denemede :)

selam arkadaşlar...bir ağustos bebişi annesi de benim inşallah :) bebeğinin hareketlerini hisseden var mı aranızda..ben çok merak ediyorum:) birde anneler bebeğinin cinsiyetini hisseder diyorlar ben hiç bir şey hissedemiyorum ama merak ediyorum..var mı bu konuyla ilgili erken cinsiyet tahmini tecrübesi olanlar :)

Slm kizlar :KK43:
Biz aksamdan rutin hazirligimizi yaptik bicibici olduk giysilerimizi belgelerimizi cartimizi curtumuzu hazirladik
saclarimizi bigudilere sardik
sabah kalktik suslendik puslendik bonus olduk amaaaa son dakkada babamizi is icin gelip aldilar dr.a gidemedik :KK43:(((
Sinirden merdivenlerde oturup agladim ya off bugunlukde gel yarin izinlisin demisler oda cok uzuldu
bussurude laf saydim adama ya zaten gelmek istemiyon odunsun falan gibi :KK43:
Ben gelip napcam beni almazlar diyo ya ayyy arizaya bak :)
Bende bagirdim nasil almazlar ya almazlarsa aldircaksin dedim yuzune kapadim tel.i...
Gicik pis uyuz adam :KK43:
:KK5:

selam arkadaşlar...bir ağustos bebişi annesi de benim inşallah :) bebeğinin hareketlerini hisseden var mı aranızda..ben çok merak ediyorum:) birde anneler bebeğinin cinsiyetini hisseder diyorlar ben hiç bir şey hissedemiyorum ama merak ediyorum..var mı bu konuyla ilgili erken cinsiyet tahmini tecrübesi olanlar :)
hayırlı olsun canım. ben bi ara sürekli elimi karnıma koyup kalp atışını hareketlerini farketmeye çalışıyordum ama olmuyor canım. şuan çok küçük olduğu için nadiren rahim duvarına değiyormuş. değsede hissettiremiyormuş. ben erkek hissediyorum ama daha cinsiyetini bilmiyoruz bakıcaz bakalım.
Slm kizlar :KK43:
Biz aksamdan rutin hazirligimizi yaptik bicibici olduk giysilerimizi belgelerimizi cartimizi curtumuzu hazirladik
saclarimizi bigudilere sardik
sabah kalktik suslendik puslendik bonus olduk amaaaa son dakkada babamizi is icin gelip aldilar dr.a gidemedik :KK43:(((
Sinirden merdivenlerde oturup agladim ya off bugunlukde gel yarin izinlisin demisler oda cok uzuldu
bussurude laf saydim adama ya zaten gelmek istemiyon odunsun falan gibi :KK43:
Ben gelip napcam beni almazlar diyo ya ayyy arizaya bak :)
Bende bagirdim nasil almazlar ya almazlarsa aldircaksin dedim yuzune kapadim tel.i...
Gicik pis uyuz adam :KK43:
:KK5:

yaaa olurmu öyle bu heyecan birlikte yaşanır.. hele bir bebeği görsünde ultrasonda bi dahasına gelmek için can atar bence...

7 yasinda suan :) ogluma hamisken hissetmistim
hatta hic kiz ismi dusunmemistik okadar yani :)
Suanda da erkek hissediyorum babasi israrla kiz desede ben erkek hissediyorum...
Birde benim kv esime hamileyken etten tiksinmis bendede ayni belirtiler oldu
o da dedi bu erkek diye :)

Ayrica erkek bebekler 40 gunde canlanir derler bende ebisimi erken hissettim en cokta bu yuzden erkek saniyorum...

kızlar merhbaa bi kaç gündür girememiştim bende :)
çarşmba kontorlumuz var inş bebişim iyidir...
resmen özlüyorum kızlar biliyomusuz annelik brudan başlıyo demekki:KK50:

7 yasinda suan :) ogluma hamisken hissetmistim
hatta hic kiz ismi dusunmemistik okadar yani :)
Suanda da erkek hissediyorum babasi israrla kiz desede ben erkek hissediyorum...
Birde benim kv esime hamileyken etten tiksinmis bendede ayni belirtiler oldu
o da dedi bu erkek diye :)

Ayrica erkek bebekler 40 gunde canlanir derler bende ebisimi erken hissettim en cokta bu yuzden erkek saniyorum...

kıyma ve soğandan çok tiksiniyorum ben de...eşim hep oğluuum diyor... bakalım ne olcak :) ben tatlıyı hiç sevmezdim normalde o da erkek belirtisi sanırım doğru mu aca

hayırlı olsun canım. ben bi ara sürekli elimi karnıma koyup kalp atışını hareketlerini farketmeye çalışıyordum ama olmuyor canım. şuan çok küçük olduğu için nadiren rahim duvarına değiyormuş. değsede hissettiremiyormuş. ben erkek hissediyorum ama daha cinsiyetini bilmiyoruz bakıcaz bakalım.

yaaa olurmu öyle bu heyecan birlikte yaşanır.. hele bir bebeği görsünde ultrasonda bi dahasına gelmek için can atar bence...

teşekkür ederim senin bebişinde hayırlı olsun inşallah... 31 ocakta kontrolümüz var eşim şimdiden gün sayıyor oğluma fotoğraf çektircez diyor..:) ilk doktor randevumuzda bende eşime ısrar etmiştim..ama ikincisinde ben mide bulantısından dolayı gitmemek için mızmızlanmıştım o beni zorla doktora götürmüştü..bizden daha heyecanlı ve hevesli oluyorlar aslında :)

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

Canım benim Çok şaşırdım ve çok üzüldüm. Allah seni yanında olan bebişine bağışlasın. En azından elinde, yanında bir bebeğin var. Sakın üzme sıkma kendini, Belkide ileride çok daha büyük üzüntüler bekliyordu seni. böyle düşün yüreğini ferah tut...Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla yeniden hamile kalırsın insallah. yasın daha cok cok kucuk

cnm Allha sabır versin rakadaşım, şaka gibi inanamıyorum:KK5::KK5:
kelimeler anlamsız kalıyor. çok üzüldüm..:KK5: bir yola çıktık hepimiz ama sonunu göremiyoruz, bilemiyoruz işte:KK43:

X