2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben kızmadım aksine denemekte fayda var. erkekleri dürtmeyince su dibi vatozları gibi yaşıyorlar çünkü.

hayırlı günler kızlar nasılsınız ? ben pek iyi hissetmiyorum kendimi,çok halsiz yorgun ve bulantılarım var hayattan koptum inan ki
hayırlı günler canım.
aynı durum bende de oluştu..
biraz da boşlukta gibiyim hiç bişeyden zevk almıyorum
geçecek inşallah bugünler ama ne zaman bilmem. duaya sığın Allah ferahlatsın bizi inşallah

Merhaba ben aranıza yeni katılan bir üyeyim ama bundan önce sadece formları okuyordum ve bu gün üye olmaya karar verdim ben 11+2 günllük hamileyim cumartesi günü 2li teste gireceğim inşallah güzel haberler alırım

ben kızmadım aksine denemekte fayda var. erkekleri dürtmeyince su dibi vatozları gibi yaşıyorlar çünkü.

Konuyu bende okudum çok ta üzüldüm insan oğluna demezmi orda eşini bir başına bırakma git yanına birde hamile. Bunlar nasıl ana baba Allahından bulsunlar. Bu ikinci bebeğim diye yazmışsın ilk çocuğun kaç yaşında onu da mı özlemiyor kocan bu nasıl iş. Benimde var bir oğlum 4 yaşında adam bir gün görmese çıldırıyor vallahi. Var bunda bir iş bence????

İnşaAllah canım teşekkür ederim

Canm bnmde surekli kasiklarimda agru oluyor ayni adet sancisi gbi ama kisa sureli gun icinde bikac kez oluyor .bn doktoruma sordm agrilarin olmasi cok normal rahmin genisliyr dedi.kanaman olmadigi surece bi skinti yokmus cnm

2 li test ondan sonra bir test daha vardı yapılması gereken bunları devlet hastaneleri yapıyormu
Yoksa özelemi gitmemiz gerekiyor bu konuda hic bir bilgim yok beni bu konud bilgilendirirmisiniz
Yaşadıgım yerde özel hastane olmadıgından bu cuma doktora gidicem şuan 10+1 günlük oldu
Cuma günü 10+3 olmuş olucak ölcüm zamanı ense falan yoksa 1 yada 2 hafta sonramı

tüm devlet hastanelerinde yok Bir tek Zeynep Kamilde var onda gün almak çok zor Normalde tüm kontrollerimi medipole gidiyorum dr orada 2li test 230 tl yapıyor SGK fiyatı biraz fazla geldi biraz araştırdıktan sonra Vıa Hospital li buldum çiçekçide orda 80 tl yapıyor sgk ücreti şimdi cumartesi oraya gideceğim

Son düzenleme:

Yaşadıgım yerde başka yokki sadece devlet hastanesi var oda tam dolanımlı degil sanırım
Merak ettim samsuna gitmem gerek gidiş geliş 6 saat sürüyor yaa nasıl yapıcam ben bu işi devlet yapmıyorsa
Bizimki emekli sandıgı çalışan biraz daha az öderiz sizden sanırım cuma gidince sorayım doktora yapılmıyor derse
Yapcak bişe yok samsun yolu görünür bize samsunda da hic gitmedimki doktora burda samsunda yaşan bir arkadaş vardı acaba kime gidiyor neresi daha iyi bizi yönlendirse iyi olur

hazancım dün doktorun biri televizyonda maskeyi hasta olanın takması lazım dedi
öksürüp aksırırken etrafa mikrop saçmasın diye
benim eşim de bir ara hasta olacak gibiydi
antibiyotik ve grip ilacını dayayıp salonda yatırdım bir gün
toparlandı bence en azından aynı odada yatmayın

kızlar bir şey sorcam ne olur cevap verin... Benim sabah akşam ve değişk zamanlarada özellikle kollarım ve ayaklarımda uyuşma oluyor. bu durumu yaşayan var mı?

canım bana da bir iki kere oldu sanırım iki üç kez uykudan kalktığımda kolum ve ayak başparmağımda
bir kere de yılbaşı akşamı ayak parmağımda oldu
doktora sordum
öyle kendini dinleyip dinleyip aşıma iş çıkarma dedi ama
sonra devam etmedi
bende 5 ile 7. haftalar arası oldu bir kaç kere
kan akışı rahime doğru artıyorsa olabilir diye düşündüm ben
bir de yatarken olduğunda kendimi sırt üstü yakaladım ondan da olabilir diyorum

canım benım onu yapmayacagımı bılır aılemınde benımde allahtan ne denlı korktugumuzu ama ona verdıgım tek goz dagı su oldu sana ıhtıyacım yok bu evlatları buyuturum zamanında evladımı alıp kacırmıstı 3 ay once oluyo buolay polıste tutanagım bıle var 1 km yanımıza yaklastırmam ıstesem senı hayatın benım ıkı dudagımın arasında ne evlatlarını ne benı goremes tek bıldıgı bu ben evlatlarıma maddı sıkıntı yasatmak ıstemedıgım ıcın onun pesınden gıtmıyorum burda annem kuzularıma bakcak bende calısacagım ama orda bole bır ımkan yok ınsan olan anlar ınat etmez
ahhh bı anlasalar yontulmamıs odunlar

anladım canım bence güzel bir araştır yaşadığın yerde özel hastane varsa orayada sor çünkü 6 saatlik yol ciddi uzun bir saat dilimi senide bebeşini de çok yorar o yüzden çevrende bunu yaptıran hiç hamile bayan yokmu onlardan bi öğren nerede yaptırmışlar inşallah en yakın zamanda bulursun bu arada 2li test yaptırmak için 11+2 en geç 13+6 günlük olman lazım

Via güzel bir hastane bana da çok yakın yeni açıldı sayılır fiyatları da gayet uygun hatta muayene ücreti 12 tl diye duymuştum ama doktorumu çok seviyorum o yüzden bırakamıyorum gittiğim hastaneyi yoksa burnumun dibinde

Anlıyorum canım.senin ve yavrularının hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.geri adım atan sen olma yeter

Canım sordum burda gidebilecek yer yok bir kac hamileyde danıştım samsuna gittiklerini söylediler
Banada cok uzun geliyor yoll birde orda vakit gecicek akşama kadar sürüncem resmen cok yorucu olucak ooof yaaa
Doktor bana 1 ay sonra gel diyince bende bu test icin cagrıyor sanmıştım ama degilmiş anladıgım kadarıyla 10 gün daha beklemem gerek beklemek sorun degil yol cok uzun başka carede yok sanırım cok teşekkür ederim bilgilendirdigin icin

ewet öylemiş bende test için gideceği Tülay hanımda randevu aldım Medipoldeki DRum dan çok menunum ama testlerde biraz pahalı açıkçası

Son düzenleme:
kızlar selam bende ağustos annesi olucam kısmetse benide aranıza alırmısınız

Tebrikler sende benim gibi yeni katılanlar dasın demek ki bende Allah izi verirse 04.08.2014 bebişimi kucağıma alacağım inşalalh sende sğlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın :)

Tebrikler sende benim gibi yeni katılanlar dasın demek ki bende Allah izi verirse 04.08.2014 bebişimi kucağıma alacağım inşalalh sende sğlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın :)

teşekkür ederim :)benimde 07.08.2014 olarak görünüyo.. allah bebeklerimizi bize bağışlasın inş.. sende de bulantı sorunu varmı canım ? bulantılar beni bitirmek üzerede

teşekkür ederim :)benimde 07.08.2014 olarak görünüyo.. allah bebeklerimizi bize bağışlasın inş.. sende de bulantı sorunu varmı canım ? bulantılar beni bitirmek üzerede

Aminnn.....ben bu haftaya kadara bulantıdan ölmek üzeredim hamile kaldığım günden buyana hemde o yüzden 2 haftılık hamiledim öğrendiğimde dr bile nasıl bukadar erken fark etti dedi :) ama allhıma şükürler olsun son bir kaç gündür kusmalarım durdu seninde en geç 12 haftada kesilir eşim diyor artık iştahla yemek yiyorsun diyor :) sadece siğara kokusu ve limon kolonyası kokusundan acayip tiksiniyorum

Son düzenleme:

ecmelcim konuyu sadece dışarıdan anladığım; orada yaşayacağınız maddi sıkıntı öngörüsüyle eşinle gitmek istemiyorsun ve orada eşinin ailesi var. Şuan yaşadığınız yerde de senin ailen... ve ailende (en azından bildiğim kadarıyla annen) senin en büyük destekçin...
böyle bir durumda eşininde kendine kendi ailesini destek görmesi gayet normal.
nacizane önerim, bence sen eşini çocuklarını kaybetmeyle tehdit etme. Hatta aranızda olan çok büyük bir sevgiden bahsediyorsun ve 4 yıllık bir evlilik söz konusu... aile sadece çocukla,aşkla,sevgiyle,parayla olmuyor maalesef, nezaman birbirine sarılıp ayakta durmayı öğreniyor çiftler, ozaman aile oluyorsun. Benzer sıkıntıları yaşamış ve atlatmış biri olarak(Allahım tekrarını yaşatmasın,kimsenin başına vermesin) ailelerinizi biraz safdışı bırakmayı teklif et. sende,eşinde sadece birbirinizin gölgesinde kalın göreceksin herşey yoluna girecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…