2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar... bende allah izin verirse 2014 ağustos anne adayıyım 26 yaşındayım ilk bebeğim antalyalıyım.. doktorun dediğine göre beklenen doğum tarihim 15 ağustos bizide aranıza alın

Günaydın kızlar,benim ara ara kasık ağrılarım oluyo bugün biraz yoğun yaşadım normal mi sizce:18::18:

benim adet günüme denk geldiğinde ağrı oluyor canım. Onun dışında sürekli bir çekilme oluyor. Özellikle ani hareketlerimde çekilme oluyor. içinin rahat etmesi için dinlen ve imkanın varsa uzan canım. bir de kız bebekler kasık ağrısı yapar derler tabi en doğrusunu Allah bilir. İçini ferah tut inş her şey normaldir.

selam kızlar... bende allah izin verirse 2014 ağustos anne adayıyım 26 yaşındayım ilk bebeğim antalyalıyım.. doktorun dediğine göre beklenen doğum tarihim 15 ağustos bizide aranıza alın

hoş geldin canım. Allah bebeğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.

kızlar bir şey sorcam ne olur cevap verin... Benim sabah akşam ve değişk zamanlarada özellikle kollarım ve ayaklarımda uyuşma oluyor. bu durumu yaşayan var mı?

eşin kaç yaşındaki bukadar ailesinin gölgesinde hala?? çok şaşırdımmm 4 senelik bir evlilik var olan 1 bebek ve gelecek 1 bebek daha varken....

Kızlar ben de 25 kilo almıştım ilk hamileliğimde.58 ile hamile kaldım 83 ile doğum yaptım.ayy 60'ı hiç tartıda görmemiştim daha önce.doğumdan sonra (sezeryan) 76 ya inmiştim bile hemen verdim göbek de kalmadı ama psikolojisi bozuluyor insanın.hiç bir kıyafetine giremiyosun

canım hakkında ennn hayırlısı neyse o olsun....ailesi yüzünden de bu olanlar insanı daha çok üzer herhalde...böyle insanlara diyecek söz bulamıyorum...yazık yaaaa....onlar bir yuvayı yıkarlar belki ama ....merak etme canım sen asla mutlu olamazlar...
ama çok iyi düşün sebep eşinle aranızdaki sorun değil ailesi....erkekler biraz bu konularda saf oluyolar her söylenene inanıp yapıyorlar...onu daha fazla kandırmalarına ve ele geçirmelerine izin verme bence.... yine de hakkında hayırlısı canım...

eşin kaç yaşındaki bukadar ailesinin gölgesinde hala?? çok şaşırdımmm 4 senelik bir evlilik var olan 1 bebek ve gelecek 1 bebek daha varken....
28 yasında cnm beynını yıkadılar adamın tabırı caızse essegın aklına karpuz kabugu soktular....
mantıgı olsa yapmazdı bunları zaten ama ben en cok korktugum seyden suphelenıyorum buyuden bunuda yapabılecek kapasıteye sahıpler yoksa bu koca sevgı boyle yok olamazdı...

Benim de son zamanlar batmalarım arttı ama sanırım rahimin genişlemesinden kaynaklı doktorum da bu kadarının normal olduğunu söyledi.

bu arada bende düşük tehlikesi var kızlar ve iğne oluyorum 1 hafta istirahat verdi çok korktuk bebeğimiz iyi ama insan ne yapacağını şaşırıyor yataktan bile kalkmak istemiyorsun bir şey olacak diye. Her tuvalete gitme bir kabus acaba bişey var mı diye hepimiz sapasağlam alalım bebeklerimizi kucağımıza inşallah..

Ecmelim belki kızacak arkadaşlar bana ama bizim gelinin benzer bir durumda uyguladığı yöntemi tavsiye etsem sana..

abimle araları bozuldu,bizimki izmirden çıktı geldi.gelin hamile o ara ikinciye.abisi aradı gelinin falan yok dedi bizimki burnu dik.iki hafta böyle geçti sonra abisinden abime telefon "biz hastanedeyiz böyleyse madem bebeği aldırcaz,son kararın mı emin misin"diye sordu bizimki biraz daha dik tuttu kuyruğu baktı onlarda ciddi.tamam dedi ve gitti.şimdi doğdu bile bebek,iyiler.hani bunun senin aklından geçtiğini bilmek bile onu üzer,tedirgin eder diye düşünüyorum.(aklından geçirme Allah vermesin ama birazcık blöften kimseye zarar gelmez diye düşünüyorum)hani derler ya "ben sana gebe miyim ne muhtaçlığım var "diye bi söz vardır.Eşin bunu kullanıyo bence.bu yüzden bir gözdağını hakediyor derim naçizane..

Günaydın kızlar,benim ara ara kasık ağrılarım oluyo bugün biraz yoğun yaşadım normal mi sizce:18::18:
günaydın canım, bende de ara ara oluyor. geçenlerde bende yemek yerken bi başladı korktum ama geçti.
elın odunlarını bulmusuz bacım
oysa ki biz ne kadan narin ne kadan şirin kadınlarık

ayy çok kötü o zaman canım ya, insanın sinirleri de bozulur gece kalkınca.
bende kilo veriyorum, böyle devam etmez inşallah
aynı günlerde doğurucaz kerteriz

kızlar bir şey sorcam ne olur cevap verin... Benim sabah akşam ve değişk zamanlarada özellikle kollarım ve ayaklarımda uyuşma oluyor. bu durumu yaşayan var mı?

canım benim sabaha karşı sol kolum uyuşuyo ama henüz çözemedim üzerine mi yatıyorum diye.
daha önceleri olmuyodu ama

Allah korusun kuzum gitmez, annesiyle kalır Rabbimin izniyle.. içini ferah tut sen.
kontrolüm haftaya salı günü canım.
ama burdaki bi çok arkadaş anlatıyo, belirtileri ara ara kesilebiliyomuş.
çok fazla dikkat kesilme ki stres olmayasın. Allah ömür verdiyse sen takip etsen etmesende o bebek yaşayacak annesi.
sık ve az beslenmeyi deneyim, valla midede taş var gibi.

hayırlı günler kızlar nasılsınız ? ben pek iyi hissetmiyorum kendimi,çok halsiz yorgun ve bulantılarım var hayattan koptum inan ki

Son düzenleme:

Cook abartılı olmadıgı sürece doktor normal diyor rahim genişledigi icinmiş canım

İnşaAllah canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…