2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ıste ıc karnımın darlıgından galıba ...Parmakları çok sorun yapcak gıbı degıl ama nefes bıle alamıyodum son zamanlarda fenaydı halım amın cnm rabbım en ıyısını bılendır

günaydın kızlaarr :)

Benim kocacık dökülüyor hastalıktan akşam nöbetçi eczane vardı bizim orda, ilaçlarını aldım başladı kullanmaya. ben de maskeyle yattım evde aklım çıkıyor bana da bulaşır diye. önlem olarak yapabileceğim bir şey var mı?

vay anasııınnıııı :) aldığı kiloyu hemen geri vermek.... en büyük hayalim..... ecmel de sende süpersiniz yaaaa. benim 40 ımın çıktığı gün doktora kontrole gittiğimde beklerken kadının biri sizin doğumda yakın galiba demişti. ahahahahaha. doğumdan sonrada koridorda yürürken millet bu daha doğurmamış niye yürüyo ki der gibi bakıyodu.
ha birde süper nickimin kenarı süper bir nick in var bayıldımmmm

kocanı karantina ya al bacım. yaklaşma pek fazla. mümkünse aynı yatakta yatmayın bir süre bebişiniz için(özleyin birbirinizi :)), c vitaminine yüklen

sezeryanmıydı senın dogum onunda etkısı olabılır gec kg vermende dogumda ıcı temızlenıyo pıs kanda dahıl normalı bu yuzden sevıyorum

Amaaaaaa ben emzirirken kilo alanlardanım millet bi tutturmuş yemekle değil su ile süt olur diye bende gçwrli depil o iş ben hem yiyicem hem içicem yoksa sütüm olmuyo o da maşallh kg olarak geri dönüyo

sezeryanmıydı senın dogum onunda etkısı olabılır gec kg vermende dogumda ıcı temızlenıyo pıs kanda dahıl normalı bu yuzden sevıyorum

Benim 5. ayımda suyum geldi ve 15 gün hastanede yattım son aylarda da suyum az olduğundan bebiş dönemedi ters olduğundan sezeryan oldum. Pis kanda odama çıkınca üstümü değiştirmek için aya kaldırdılar bacaklarımdan aşağı simsiyah kan boşaltı hemşirelwr bu aslında normal doğumda doğum esnasında çıkıyo sezeryanlarda ya dr ameliyat esnasında çıkarır yada böyle çıkar demişdi içimizde biley kalmıyomuş

Merhaba tatlı annişler.. herkes nasıl,geriyi okumadım henüz..ahhh bu iş yok mu evde uyumak varken sabah sabah yollara düşmek koyuyo insana.evimde boş boş tv izlemek istiyorummm

anaa bunuda ılk duydum cok sasırdım korkmadın mı bı anda ben olsaydım duser bayılırdım ne oluyo dıe

canım seni korkutmak gibi olmasın ama yakınından bile geçme annesi yakınlardaysa ona gönder.... :) çünkü ben ne kadar tedbir aldıysam da bulaştı.... dün gece ateşim biraz çıkınca da serum yedim....ama inanılmaz şekilde gribim....şimdi iyileştim diye bama sarılıp durdu yine kapcak şifayı böyle bi kısır döngü oluşturduk...vallahi çokkk zor....allahım biran önce iyileştirsin....bebeğimi de koorusun....sizde çok dikkat edin....lütfen...çok zor gerçekten.....ama bunada şükür allah beterinden saklasın...

kocanı karantina ya al bacım. yaklaşma pek fazla. mümkünse aynı yatakta yatmayın bir süre bebişiniz için(özleyin birbirinizi :)), c vitaminine yüklen

kocamdan çok kendimi karantinaya aldım maskeyle filan :) hiç yaklaşmıyoruz zaten ama aynı yatakta yattık, tabi ben maskeyle bol bol meyve yiyelim o zaman bu aralar, kocam zaten c vitamini efervesan içiyor. ben de kendim için meyveler tüketeyim bol bol

dün şakayla karışık dedim aslında annende kal bikaç gün diye, o da sıcak baktı ama ciddi konuşmadık. eğer bu akşam da kötü olursa ertesi gün annesine gönderebilirim gerçekten

sana da çok geçmiş olsun, tekrarlamaz inşallah:44:

tünaydın kızlar... sohbet tatlı tatlı ilerliyo..
benim bulantılarım başladı, kilo verdim. zaten 46 kiloyum iyice halden düştüm. ne olacak halim bilmem. korkmuyo da değilim hani.

çok geçmiş olsun canım. çabucak atlatın evden kovun mikrobu :) c vitamini tek çıkar yol gibi duruyo bu durumda. ama sen ağırlaşmışsın bayağı

çok sağol canım....dikkat et kendine....fena yani geçen hafta o bu hafta ben hastayım özledik birbirimizi ama ...bebişler iyi olsun yeterki...özleyelim ...

benim velet 40+1 de hala gelmek bilmeyince mecburen sezeryam oldum kakasını yapma tehlikesi var diye. keşke normal doğum yapabilseydim.

Son düzenleme:
benim velet 40+1 de hala gelmek bilmeyince mecburen sezeryam oldum kakasını yapma tehlikesi var diye. keşke normal doğum yapabilseydim.
hım anladım nasıp be guselım zor ama sezosta yaa allah yardımcısı olsun annelerın rabbım o amelıyata hıcbır anneyı mecbur etmesın

evet canım bol sıvı ve c vitamini tüketmek gerekiyor ama ben ne yaptıysam olmadı ... allahın izniyle inşallah atlatırım bir an önce....sizlerde dikkatli olun.... normalde olduğumuzdan 2 kat ağır geçiyor hastalık hamilelikte....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…