2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Yok canım benim ilki erkek. soğuk algınlığı kaynaklı halsizlik bende de var

İkili tes için 24.1.2014 de gidiyim Dr a diyorum erken mi olur Dr. 1 ay sonra 2 ki için gel demişti. Sen ne zaman gideceksin ikili teste burada fhgc değerin oğlunda kaç cikmisti biliyormusun ? İkili testte sonuçta yazar 50 bin altına erkek bebis diyorlar benim kizimda 64 su sordugum kişilerde doğru cikiyor.

kızlar duğasını esirgemeyen herkeze çok teşşekkür ederim kendi kendime dedim ki sizlerin duasını almadan kontrollerime gitmicem....bana güç veriyosunuzz çokkk sağolun....Rabbim hepimizin bebeklerini korusun...

bu arada bebişim çok şükür sağloklı ve kıpır kıpır bir daha ki kontrolde 2 testimiz olucak bakalım allahtan hayırlısı ......

Son düzenleme:
inşallah guselım oyle olur oglum o zamana kadar konusmayı ogrenır ve konusablrım
annemın yanımda olusu buyuk nımet hırcınlasmaması ıcın elımden gelenı yapacam
Ecmel Senin Oğlan kaç yaşında?
slm cnm sende hosgeldın :))
benım oglan 1 ay sonra 2 yasını dolduruyo allah nasıp ederse
senınkı kac yasında?

Ben de öyke biliyodum takvimi yanlış okuyunca aklım döndü

Bakalım bizim sıpa nasıl olcak. İlk bebeğim. Doktor son ultrasonda çok huzurlu bir bebek dedi senin poyrazcık gibi olmicak heralde bizimkisi:44:

Gerçekten öyle sağlıklı olsunlar da amaaaannn

kızlar bı yere kadar gıtmıstım geldım ne var ne yok mehmet elıften nutezdenvarmı bır bılgı ne konustunuz bea 8 sayfa gerıye donmeye vaktım yok hepınızı operım

kızlar kanama için dün doktora gittim yatış verdi dün hastanedeydim yeni geldim eve.10 gün raporluyum.şükür bebek iyi

Ya kizlar ya ben de istiyorum bebegim kipirdasin bende goreyim ya zaman gecmek bilmiyor sanki bir ay sonra vaktim var kipirdamalari gormmek icin ya cok digilmi..

Canım ben bu bebişte birazcık kontrollerimi aksattım. En son KAlp Atışlarını dinlemeye gitmiştim 6. Haftalıktık sanırım ozaman. Bugün gideceğim tekrar kontrole bakalım nezaman çağıracak İlk gebeliğimde 1. trimersi nin son haftasına girmeden yaptırmıştım gibi hatırlıyorum ama net olarak bilemiyorum. İkili testte yazan sonuca göre de benim erkek gözüküyordu erkek çıkmıştı ama bakalım kısmet :)) tutmayan çok kişide biliyorum :))

kızlar kanama için dün doktora gittim yatış verdi dün hastanedeydim yeni geldim eve.10 gün raporluyum.şükür bebek iyi
çok sukur guselım gecmıs olsun sen ve bebısın ıyı ya cok merak ettık hepımız ıkı gundur bırbırımıze sora sora bı hal olduk dınlen bol bol guselım habersız bırakma
Eylül'de iki yaşımızı doldurduk
maşallah senınkı kurtarmıs sayılır kendını araları 3 yas olcak benım oglanla bebek arasıda 2,5 yas

Bende bir agustos annesi olarak araniza katilmaktan keyif aliyorum.. Kisaca kendimi tanitayim.. 25 yasindayim ilk gebeligim, bugun 7+3 agustos ayini son gununden yakaliyoruz bebegimle :) en son 7+0 da kalp atislarini duyduk.. Simdi yaptirmam gereken kan tahlilleri var.. Tsh teksoplazma glukoz rubella hemogram idrar testi istedi.. Bunlari sizlerde yaptirmissinizdir mutlaka, bir gunde cikiyor mu sonuclar bilginiz var mi ?

hoşgeldiniz allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın
valla ılk gebelıgımden hatırlayamadım bunuda 21 ocakta yaptırcam ben hemen cıkıyomu bılemıyorum:26:

bende agustos annesi olacagim :) :) rabbim hepimize sagligiyla bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallahh

hoşgeldin, Allah hayırlısı ile tamamına erdirir inşallah... kan testleri 2 gün sonra çıkıyor. ben salı yaptırdım, perşembe sonuçları almaya gitmiştim...

hoşgeldin, Allah hayırlısı ile tamamına erdirir inşallah... kan testleri 2 gün sonra çıkıyor. ben salı yaptırdım, perşembe sonuçları almaya gitmiştim...
Cook tesekkur ederimm :) ona gore gun secip is yerinden izin alacagimda.. Sagolsin canim
hoşgeldiniz allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın
valla ılk gebelıgımden hatırlayamadım bunuda 21 ocakta yaptırcam ben hemen cıkıyomu bılemıyorum:26:

Aminn canim hepimiz saglikla alacagiz insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…