2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ateşine çok dikkat yükselmesin sakın
bol bol meyve ye yemeklerini güzelce ye ıhlamur iç
ALLAH tez zamanda şifa versin s

evet bende çok çabuk acıkıyorum nolcak halimiz

kuzum bende şeker var muhtemelen o sebeple boyleyım. sende de varmı şeker. tahlillerin yapıldı mı? gebelikte şeker çooookk önemli. gebelik şekerinden bahsetmiyorum. normal şeker hastalıgından bahsedıyorum. gebelık şekeride önemli ama o genelde son aylarda çıkıyor.

canım hani sizde şeker var ama bana ne oluyo :))
ne güzel kilo vermiştim daha önce bildiğin dana gibi yemeğee başladım..
Kendime dur demem lazım artık!
Yoksa 9 ay boyunca sığamıcam bi yerlere

hoşgeldin canım aramıza allah hayırlısıyla bebegini kucagına almayı nasip etsin canım hepimize nasip etsin cnm

Amin. Hayırlısıyla bu günlerde geçer inşallah. İkinci bebeğim ama sanki daha önce hiç hamile olmamış gibi kendimi çok tecrübesiz ve acemi hissediyorum. Allahım hayırlısını versin hepimiz için. Herkesten güzel haberler duymak istiyorum.

tatlım ben de şeker yok..
tam kan ve idrar tetkiklerim yapıldı gayet normal dedi dr.um
onlarda belli olurmuydu ki..
gebelik şekeride 24. haftada mı ne şeker yüklemesi yapılarak belli oluyor deme?
ayy ben onu yaptırmak istemıyorum ya glikoz içiriyorlar :120:

canım hani sizde şeker var ama bana ne oluyo :))
ne güzel kilo vermiştim daha önce bildiğin dana gibi yemeğee başladım..
Kendime dur demem lazım artık!
Yoksa 9 ay boyunca sığamıcam bi yerlere

ben okadar yememe rağmen kilo almamışım
hatta 100 200 gr. kadar vermişim bile
çünkü kendimi çok halsiz hissediyorum
sanırım çok fazla enerji sarfediyor ficudum :))

ben okadar yememe rağmen kilo almamışım
hatta 100 200 gr. kadar vermişim bile
çünkü kendimi çok halsiz hissediyorum
sanırım çok fazla enerji sarfediyor ficudum :))

canım anlamadımki ya bende çok halsizim bide ben progestan kullanıyorum o benı mahfetti zaten,aptal gibi dolaşıyorum resmen..
Biraz önce zar zor yemek yaptımm.
akşama kadar önümde bilgisayar tv açık..
ne olcak halim

ben çok zorda kalınca bol limon sıkıp içiyorum, mineral var hem içinde mantığıyla ama asitte var ya doktora sormak lazım

kızlar benimde başlarda mide ve gaz problemim vardı gerçi gaz problemi devam ediyor.doktorum günde 1 tane olmak kaydıyla madensuyu iç dedi kesinlikle kafanıza şüphe olmasın doktorum çok iydi rnasip olursa doğumumuda onda düşündüğüm bi doktorr...

ya ben de şimdi bunu soracaktım, maden suyu içmenin zararı yoktur dimi? ben arada midem rahatsız olunca içiyorum iyi geliyor..

Maden suyu içindeki mineraller sebebi ile faydalı ama karbonmonoksit gazı olduğu için günde 1 en fazla 2 tane içmeyi tavsiye etmişti bana doktorum. Biraz bekleterek içersen iyi olur ama midene oda pek etki etmeyebilir. Çok sıkışırsan iç. Portakal mandalina yemeyi dene bana iyi geliyor.

Canımmm bende gecen hafta meshur salgına yakalandım.Bol bol yattım ıhlamur ictim ballı sıcak su ictim.hapsız gecti ama deldi de gecti valla.

bende aynı durumdayım
dün akşam eşimle yemek yaptık
sabahtan beri onun kokusundan mutfağa giremiyorum
mutfak dandini kuşum
oda da öyle aman napalım 1 ay daha böle idare etçez sonra toplarız kendimizi

progestanı vajinal yoldan al, ben öle kullanıyorum yoksa onun yan etkileri çekilmez

portakal asitli olduğu için bana dokunuyor, babam da yarım portakaldan fazla yeme demişti bana, doktor da kendisi.. maden suyu tüm mide rahatsızlıklarıma iyi geliyor, haftada bir anca içiyorumdur zaten, kendimi kötü hissettikçe :)

ne şanslısın kız babana aç sor istediğini

aaa portakal zararlımı şimdi. Yemiyeyimmi bende. ya benim düşük tehlikem var kafeyin, astli içeçekler, karışık bitki çayları, greyfurt yeme dediler ama portakal??? ne yapayım şimdi. Bana biraz iyi geliyordu. Yeneyeyim mi???

ne şanslısın kız babana aç sor istediğini

gerçekten şanslıyım ya 3 hafta sonra ikili testimi de babam yapacak, cinsiyeti de dedesinden öğrenmiş olacağız Allah izin verirse cumartesi doktor bir çıkıntı gördü bacak arasında ama değişebilir daha dedi, merakla bekliyoruz çıkıntının ne olacağını

abartmadan yemende sakınca olmadığını düşünüyorum canım, ben yediğimde hemen yanma yapıyor midemde.. bir sor doktoruna istersen?

sorma kız adam seksi ficuduma hasret kaldı
elinize bi koz geçmesin zaten yapmamak için diyor
ama bende istek mistek uçtu anacımm
sexi vucudunu yesınler yazık kız adama değerını bılın herıflerınızın
ben dul kaldım bu yaşımda ne ılgı bekleyebılcegım bı kocam nede sıcacık yatagımı paylaştıgım bırı var yanımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…