2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

portakalı çok seviyorum bende ama banada dokunuyor.
düşük tehlikelerinde doktorlar uyarıyor portakal ve asitli içecekler için.başka yollardan alıcaz artık c vitaminimizi.

canım hani sizde şeker var ama bana ne oluyo :))
ne güzel kilo vermiştim daha önce bildiğin dana gibi yemeğee başladım..
Kendime dur demem lazım artık!
Yoksa 9 ay boyunca sığamıcam bi yerlere
seninki hamilelikten. Herkete farklı etki ediyor. Bakalım kaç kilo ile tamamlıyvaz maratonu.

Tahlillerin yapıldıysa çıkardı canım. Bende öğğğ oluyorum yüklemeli şekerden. Artık bana yapılmaz heralde.

sorma kız adam seksi ficuduma hasret kaldı
elinize bi koz geçmesin zaten yapmamak için diyor
ama bende istek mistek uçtu anacımm

Walla bende tam tersi kiZlar hamilelikten once hic olmayan istek simdi tawan yapti bizimki noluyo sana diyo artik bebise zarari olur diye o yanasmiyo :))))

Ecmel degismedimi hala biseyler yaaa...Aramıyomu.Bisey sorcam bosanma istegi falan varmı esinde yoksa onuda telaffuz etmiyo ama yinede eve gelmiyomu

ayy pipimi yoksa o çıkıntı kız :)) neyse bakalım hayırlısıyla artık dedeniz söler :))

( kıyamam ben sana

Walla bende tam tersi kiZlar hamilelikten once hic olmayan istek simdi tawan yapti bizimki noluyo sana diyo artik bebise zarari olur diye o yanasmiyo :))))

vayy accık da bana gelsin şu istekten yaa noluyor bana böle kıymetini bilsin eşin valla :))

Ahahaha bende konusucam da yerim dar

ozaman sana rober hatemo yerim çok dar şarkısını armağan ediyorum :))

Ecmel degismedimi hala biseyler yaaa...Aramıyomu.Bisey sorcam bosanma istegi falan varmı esinde yoksa onuda telaffuz etmiyo ama yinede eve gelmiyomu
yok canım bosanma adını agzına almadı asla ole bı nıyetı olmadıgını belırttı ama yarın tam 1 hafta olacak hıc konusmadık hadı ınadından benı aramıyo ınsan evladının sesını goruntusunu gormeden nasıl yapar ben onun yerınde olsam bu gururu sonlandırırdım evladım ıcın doner hayata tutunurdum nasıl bır ınat ya nasıl bır gururmuss burayada gelmeye gonlunun olmadıgını burdan anla

ay öyle deme canım ya.. okurken resmen içim cızz etti.. inşallah tez zamanda kavuşursun kocana.. o da senin sıcaklığını özlemiştir kesin..

bitanem bu eşinin tutumunda kaynananın çok büyük etkisi vardır
benim kuzeniminde buna benzer bişey geldi başına 1 aydan daha fazla zaman ne eşini ne çocuğunu aramadı herif
ama kuzenim ikna edemedi geri gitmek zorunda kaldı eşinin yanına
kaynanasıyla altlı üstlü oturuyorlar dönmek istemiyordu o eve ama evliliği yıkılmasın diye döndü..
inş seninki gelir

Cumartesi günü doktora gittik. Her doktor kontrolüm korkuyla başlıyor, ultrason ekranında kötü bir şey görür müyüm diye endişeyle bakıyorum, kalp atışını görmeye çalışıyorum hemen. çok şükür ki kalbimiz pıt pıt atmaya devam ediyor. Kolları bacakları gelişmiş, dizini bile büküyor ya yerim onun küçücük baldırını bacağını yüzü ekrana dönük yatıyordu ilk baktığımızda, "hareket etmiyor" dedim, "uyuyordur" dedi doktorum, karnımı dürttü. anam bizimki bir hareketlendi, sırt üstü döndü, poposunu sallamaya başladı, kolu bacağı oynuyor nasıl tatlı maşallah yüzü şekillenmeye başlamış, çene kemiği filan görünüyordu net bir şekilde. Boyu 3,71 cm olmuş. bir deeee "bacak arasında bir çıkıntı var ama net bir şey demek için erken" dedi doktorum. ama galiba erkek geliyor bariz gördüm o çıkıntıyı ben de. 3 hafta sonra ikili test zamanı net öğreneceğiz Allahın izniyle

Bu sabah yazmıştım, arada kaynadı gitti, heyecanımı tekrar paylaşayım istedim

Canım progestanı neden kullanıyosun ?? benmde ilk hamileliğim düşükle sonçlndı bnda vermişti doktor ama faydalı olmadı

valla guselım buyuk konusmak ıstemıyorum ama benım derdım esım olsa cktan gıderdım durmazdım
ama ıkı evladımı 3-4 sene boyunca sefıl edemem onun ınadı yuuznden kusura bakmasın sonunda bosanıcaksakta umursamıyorum ne ıse konuyu kapatayımm alt yazı gectım unutun vesselam benımde mınnak oglum var evımın dıregı anasının can yoldası ne var yanı o kendı halıne yansın sumsuk aılesını ıkı gun sonra gorurum mumla arar bızı

Ayy canım benim ya allah tamamına erdirsin sağlıkla gelsin inşallah şuan okurken bnde çk mutlu oldum darısı başımıza

gözünaydın canım.. muhtemelen erkek olacak bebişin.. hayırlısı olsun inşallah.. 3 hafta sonra ikili test için geç değil mi?.. genelde 12. haftada yapıyolar doktorlar?..

Ayçacım benim oğlumu da 45 dk ayağımda sallardım 15 dk uyurdu ben de bebek telsizinin sesine karşı senin gece lambasına hissettiğin şeyi hissediyordum.o vızıltı psikolojimi bozmuştu.. seni çoookkk iyi anlıyorum canımmmm şu an ise yarısını oğlumda kaybettiğim beynimin kalan yarısını da bunda kaybetme korkusu yaşıyorum

ay onu nasıl alıcakmki vajinal yoldan günde 3 kere hemde daha zo değilmi o yaaaa

rabbim kucagıma almayı nasip etsinde annesi katlanır onun için herşeye

maşallah canım evet erkektir o :)) oğluş geliyor oğluş :))

Canım progestanı neden kullanıyosun ?? benmde ilk hamileliğim düşükle sonçlndı bnda vermişti doktor ama faydalı olmadı

tatlım kahverengi lekelenmelerim oluyordu onun için verdi
sonra bebek aşağıda kullanmaya devam dedi..
inş bu aşağı meselesi başıma dert açmaz
bide ben hamile kalmadan önceki ay kimyasal gebelik yaşadım(spiralle hamile kalmıştım) adet görmeden tekrar gebe kaldım
zaten düşüğü engellemez diyorlar ama önlem işte :)

ay onu nasıl alıcakmki vajinal yoldan günde 3 kere hemde daha zo değilmi o yaaaa

rabbim kucagıma almayı nasip etsinde annesi katlanır onun için herşeye

aslında bende başta çok korktum nasıl olcak diye çok kolay oluyor bir kere dene yapamazsan
oral yolla devam edersin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…