2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

insanda tat bırakmadınız gerçekten konuyu nereye getirdiniz
haksızlığı bebeklerimizin paylaşım yerinde değil muhattap olacağınız kişilerle çözün
açıktan laf atmak yerine mesela benimle muhattap olmak gibi, tıpkı şuan benim size yaptığım gibi...
kral diye adlandırdığınız kişiden ne fayda sağlayabilirim?
şuan banlanacağımdanda adım gibi eminim
kimsenin kimseye ayrıcalığı olmaz bunu anlayamamışsınız...
kralcı değilim ama bişey çok uzayıp sününce de, kabak tadı verince, konu buralara yansıyınca, amacından sapınca,
kralın kurallarının haklı olduğunu kanaat getirdim sayenizde...
bol paylaşımlar.. bol bol burda tartışın yöneticilerin kararını, bebekler neyimize değil mi?

ufffff bi kabak tatlısı olsaydı şimdi şurada, üzerine ezilmiş fıstıkla dövülmüş cevizi serpip yeseydik

ilk kez aşeriyorum çok mutluyum

Kızlar valla derdimizi unuttuk ü, yapmayın böyle burada kimsenin birbirine kinaye, dokundurma yaptığını sanmam site yönetiminin uyarı şekli ile ilgili eleştiri olabilir ama böyle olmuş keşke olmadaydı...
Herkes iki tarafta da var, ikisi de devam etsin, daha 2 gün önce güzel güzel yazışırken bugün böyle olmasına üzülüyorum, coook hastayım tavsiye bekliyorum ama herkes başka dertte, yok mu bana destek olacak can arkadaş

Selam kızlar. Öğlen masamda 10 dk uyumuşum nasıl güzel geldi anlatamam. Bu arada ben çok acıktım. Öğlen yemeğimide yedim ama hiç yememiş gibiyim.

evet canım duadan başka yol yok. Rabbim hepimizin yavrularını korusun. çok teşekkür ederim. bundan sonra dua ederken sizlerin yavrularınada hep dua edicem inş.

ufffff bi kabak tatlısı olsaydı şimdi şurada, üzerine ezilmiş fıstıkla dövülmüş cevizi serpip yeseydik

ilk kez aşeriyorum çok mutluyum

Benimde patlamış mısır koktu burnuma. Aşerme değil benimki kesin biri yemiştir kokusu ondan gelmiştir. Benimde yiyesim geldi yalan yok..

canım kıyamam sana

buyur elimizden ne geliyorsa yapalım

grip filan mısın, halsiz mi hissediyorsun

canım ben gördüm yazdığını ancak geri dönebiliyorum kusura bakma
aman öksürüğe karşı dr dediklerini harfiyen yap
bak benim babaannemin bir formülü vardı ne zaman yapsam öksürüğüm çabucak kesilirdi
bildiğimiz dışı siyah olan turp var ya orta boy bir tanesinin içini oy altına minik bir delik aç
oyduğun kısma bal koy bir bardağın içine oturt onu akşam ayazda yap sabaha kadar tut
sabah görürsün zaten bal bardağa sıvı bir şekilde akmış oluyor onu bir güzel iç
bende 2 günde etki yapıyor

canım geçmiş olsun. ben öksürmüyorum fakat ya boğazım ağrıyor ya da başım. bol bol temiz hava alıyorum. resmen kilo ile meyve yiyorum. Vücudunu susuz bırakma bol bol su iç ki hastalığı vücudundan atabilesin. inş ateşin yoktur. varsa da soğuk su ile sık sık elini yüzünü yıkamanı tavsiye ederim. Ben başıma sirkeli su da koyuyorum. Allahım tez zamanda şifanı versin...

kızzz noluyıııı
sızın gıbı prenseslere yakıştıramadım cıks cıksss
gormedım duymadım bilmiyorum muhabbetı yok sayıyorum burda bebeklerımızden baska paylaşamadıgımız hıcbısı olamaz kanımca....

ne yedım be çolugumu cogumu yedım doymadımmmm mıdem bulanıyo sımdıdeee boggg
ofıstekı cocukların bırıne soda aldırdım belkım keser

canım yine hamile bi arkadaşımda aynı şekildeydi o 5 aylık hamile, onada bal ve zencefil vermiş doktor birde bol bol taze meyvelerin suyunu sıkıp iç demiş, katı meyve sıkacağı aldı ne bulduysa sebze meyve onların sularını içti, 15 günde ancak atlatabildi

Yapayım canım hemen, içim çıktı, dikkat edin hepiniz bu çok fena bişeymiş..

ya ben de şimdi bunu soracaktım, maden suyu içmenin zararı yoktur dimi? ben arada midem rahatsız olunca içiyorum iyi geliyor..

aslında bende senin gibi sakin takipte olmak istiyorum ama ilk diye evhamlıyım neralde
zaten toplam hamilelik boyunca 4 kezden fazla ultrasona girmeyin diyolar ama biz daha ilk ayda tamamlıyoruz nerdeyse

canım senin ilk gebeliğin normal öyle olman:)
ALLAH nasip ederse 2. yi yaparsan rahat davranırsın :)
ama böyle rahat olmak çok iyimişş ohhh

Selam kızlar. Öğlen masamda 10 dk uyumuşum nasıl güzel geldi anlatamam. Bu arada ben çok acıktım. Öğlen yemeğimide yedim ama hiç yememiş gibiyim.

evet bende çok çabuk acıkıyorum nolcak halimiz

ya ben de şimdi bunu soracaktım, maden suyu içmenin zararı yoktur dimi? ben arada midem rahatsız olunca içiyorum iyi geliyor..

canım abartmamak şartıyla içince sade maden suyunun faydası bile var
içindeki mineraller bebeğin kemik gelişimine mi ne iyi geliyormuş

tam aksıne cok faydalı ama meyvelı olmamak kaydıyla sade sodaların yararı var mıneral almamızı sağlıyor gunde bır tane ıcmek bebege ve bıze cok yararlıymıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…