2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Rainblue ve hukukcu güzel haberleri almışsınız hadı gozunuz aydın. Benim içim rahattı sizler açısından. Dinlemeyin artık kendinizi. Keyfini çıkartın hamileliğinizin. Bidaha bu günleri yaşayamayacaksınız kıymetini bilin :)

Son düzenleme:
Kizlar dun gece ruyamda 1 yas civarinda kivircik sacli kumral bir erkek cocugu gordum. Cat pat konusuyordu. Ben annesi miydim emin degilim ama emziriyordum. Once sut yok diyordu bana. Sonra ben biraz gogsumu sıktım, bir daha bak dedim. Bu sefer sut geldi ve emdi baya. Harika bir duyguydu ya :) hayir olsun insallah.

mutlu yıllar güzel anneler ,
2014 bize bol kazançlı ,sağlıklı ,musmutlu ,ailemizle yavrularımızla birlikte harika günler yaşatsın inşallahh ..

herkesi öpüyorum kocaman :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Rainblue ve hukukcu güzel haberleri almışsınız hadı gozunuz aydın. Benim içim rahattı sizler açısından. Dinlemeyin artık kendinizi. Keyfini çıkartın hamileliğinizin. Bidaha bu günleri yaşayamayacaksınız kıymetini bilin :)

Cok saol canim.. Ya ben her seferinde bi daha evham yapmiycam diyorum ama olmuyo.. Bi de kanama olunca korktuk.. Bi daha evham yapmiycam..:)

sağol ecmelcim, elimden geleni yaparım... bu sefer söz vermiştim kendime... elimden geldiğince kötü şeyler düşünmemeye çalışacağım.... artık kendini yoklamak felan da yok... Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah...
senin keyifler nasıl bugün?
senın haberını aldım ya bugun keyfım ıyı onun dısında aynıyım cnm
Kızlar ne yaparsanız yapın ama mutlu olun benim eşim görevde ve hava kapalı eğer hava açmazsa çıkıp gelemeyecek ki bende gelme hava kapalıysa diyorum Allahım korusun hiçbir şey onun varlığından önemli değil ve biz büyük ihtimalle ayrı gireceğiz yeni yıla eşlerinize sımsıkı sarılın yanınızda olması size yetsin bence bebişlerimiz karnımızda sağlıkla büyüsün musmıtlu bir yıl geçirelim Allahım onları kucağımıza sağlıkla almayı nasip etsin ve analı babalı büyüsünler inşallah 2014 bizim yılımız olsun :)
:KK14: bende bu geceyı 1 oglusum bır mınısım ve anne ve babamla evde gecırıcem
yenı yılınız kutlu olsun yenı yıl bıze saglık mutluluk huzur ve bırlıktelık getırsın ınsallah

Kizlar dun gece ruyamda 1 yas civarinda kivircik sacli kumral bir erkek cocugu gordum. Cat pat konusuyordu. Ben annesi miydim emin degilim ama emziriyordum. Once sut yok diyordu bana. Sonra ben biraz gogsumu sıktım, bir daha bak dedim. Bu sefer sut geldi ve emdi baya. Harika bir duyguydu ya :) hayir olsun insallah.

bakalım erkek ise ultrasyonda daha çabuk çıkar ,bakalım rüya çıkıcakmı :KK52:.şurda 1 ay bişey kaldı bebişin gizlemesse kendini....

güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle

merhaba gönülleri gibi yüzleri de güzel olan hamişler,
3 gün ağladım, korktum, 3 günde 2 kilo vermişim. Tüm dualarınızın bir gücü olduğuna inanıyorum. sizleri çok seviyorum, şu zor zamanlarımda yanımda oldunuz.
şimdi doktordan geldim... şükürler olsun MELEĞİM BENİMLE:)) hala gözyaşlarımı tutamıyorum... kalbi pıt pıt içime işledi.... Allah her isteyene tez zamanda nasip etsin.... bizim gibi yolunu gözleyene de sağlıcakla kucaklarını doldursun...

Canım benim gözün aydın iyiki gittin cumartesi beklemek cok zor olurdu senin icin
İnsan kendini daha cok yıpratır allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım
Kullandıgın ilaclar işe yarıyor demekki cok güzel bir haber aynı şeyi yaşadıgımız icin bende senin gibi cok merak ediyorum
Melegim benimlemi diye ama benim bu hamilelikde cok fazla belirtim olmadıgı icin gögüslerimi konturol ediyorum sürekli
Allahım bize bagışlasın canım miniklerimizi

Evlerimizin bebek gülücükleri ile dolup taşacağı,yavrularımız ve ailemiz ile birlikte olacağımız çok güzel ve özel bir yıl diliyorum arkadaşlar :KK55::KK19:

bakalım erkek ise ultrasyonda daha çabuk çıkar ,bakalım rüya çıkıcakmı :KK52:.şurda 1 ay bişey kaldı bebişin gizlemesse kendini....

canım allah nasip ederse ...doğum tarihlerimiz aynı olucak.... bebeklerimizin haftası hatta günü bile aynı... biraz soru sorabilir miyim ....miğde bulantıların nasıl....bir de göğüslerinde acı var mı....:nazar::nazar::nazar:

kızlar merhaba. öncelikle Allah bebeklerinizi sağlıklı sıhatli kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah. benim bi sorunum var siz tecrübelilerden fikir almak istedim :) adetime daha 8-9 gün var. 2 gün önce çamur kıvamında pedin yarısını doldurcak kadar bi akıntım oldu koyu kahve. sonra bitti o gün içinde. daha da gelmedi. belim ve karnım aralıksız ağrıyo sol kasığımda sürekli bi batma var dün gece batmalar yuzunden uyuyamadım. sabahta midemde yanma vardı. ilişkiden 13 gün geçti daha. sizce o gelen implantasyon kanaması olabilir mi ? test yapamıyorum daha hastalığıma var belli olmaz diye yardım edin lütfen.

kızlar merhaba. öncelikle Allah bebeklerinizi sağlıklı sıhatli kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah. benim bi sorunum var siz tecrübelilerden fikir almak istedim :) adetime daha 8-9 gün var. 2 gün önce çamur kıvamında pedin yarısını doldurcak kadar bi akıntım oldu koyu kahve. sonra bitti o gün içinde. daha da gelmedi. belim ve karnım aralıksız ağrıyo sol kasığımda sürekli bi batma var dün gece batmalar yuzunden uyuyamadım. sabahta midemde yanma vardı. ilişkiden 13 gün geçti daha. sizce o gelen implantasyon kanaması olabilir mi ? test yapamıyorum daha hastalığıma var belli olmaz diye yardım edin lütfen.

Belirtiler adet belirtileri ile aynı oluyor genelde. Kan tahlili yaparsan cıkar sonuc. Benim belirtilerimer senin bahsettiğin gibiydi. Yinede umutlandırma kendini sonrası çok kötü oluyor. İnşallah hamilesindir.

Belirtiler adet belirtileri ile aynı oluyor genelde. Kan tahlili yaparsan cıkar sonuc. Benim belirtilerimer senin bahsettiğin gibiydi. Yinede umutlandırma kendini sonrası çok kötü oluyor. İnşallah hamilesindir.

canım sağol cevabın için bi umutlanma soz konusu değil çünkü istiyo muyum istemiyo muyum bilmiyorum bile. erken sanki daha. ama varsa tabi Allah misafiridir... sizleri görünce istemyo değilim hani ama bi umutlanma yok içimde sadece şu belirsizlik beni kötü yapıyo bir de hiç adet sancısı nedir bilmem hiç ağrımazdı. vücudum değişti resmen. peki bu kadar erken belirti vermesi olası mı yani daha 13 gün olmuş.

canım sağol cevabın için bi umutlanma soz konusu değil çünkü istiyo muyum istemiyo muyum bilmiyorum bile. erken sanki daha. ama varsa tabi Allah misafiridir... sizleri görünce istemyo değilim hani ama bi umutlanma yok içimde sadece şu belirsizlik beni kötü yapıyo bir de hiç adet sancısı nedir bilmem hiç ağrımazdı. vücudum değişti resmen. peki bu kadar erken belirti vermesi olası mı yani daha 13 gün olmuş.

Eger ilişkin sırasında yumurtan çstlamış işe 13 gun tam zamanı. Ama işte yumurtanın çatlama olayını bilemeyizki. Adetten sonra kaçıncı gün olmuştu bahsettiğin ilişki.

oncekı aydanda hamıle kalmıs olabılırsın o bahsettıgın kahverengı akıntıda ustune gorme dedıklerı muhabbet olabılır sen once evde bır ıdrar testı yap sonra kan testı yaparsın cnm bana garıp geldı anlattıgın eger gebelık var ıse bır oncekı aydan gozukuyo o kanamanda akıntında yerlesme kanaman muhtemelen hadı hayırlısı olsun rabbım bılır dogrusunu haberdar et bızlerı:KK34:

canım allah nasip ederse ...doğum tarihlerimiz aynı olucak.... bebeklerimizin haftası hatta günü bile aynı... biraz soru sorabilir miyim ....miğde bulantıların nasıl....bir de göğüslerinde acı var mı....:nazar::nazar::nazar:

canım yazını biraz geç gördüm ....bu aralar iyym bulantımda yok denecek kadar az,amaaaaa 1 hafta önceye kadar kötüydüm bulantımdan yemek yiyemiyordum, bide mide ağrısı yaptı acillik oldum ,gaz şikayeti felan derken şimdi şükürler olsun iyiym ...sen de durum nedir ?

kızlarr merhabalar. umarım herkes iyidir ve gebelikler sorunsuz geçiyordur..

ben bişey sorcam size. gün içinde fazla ayakta durduğunuzda bel ağrısı ve hafif pembeli açık kırmızılı çok az akıntı gibi lekelenmesi olan var mı? geçen hafta da yarım saat yürüdükten sonra olmuştu .. doktorum sıkıntı yok demişti ilaç vs de vermedi..ama ağustos ayında da tam bugün düşük yapmıştım :KK43: herşeyden korkar oldumm. normal mi bu durum bilemedim

kızlarr merhabalar. umarım herkes iyidir ve gebelikler sorunsuz geçiyordur..

ben bişey sorcam size. gün içinde fazla ayakta durduğunuzda bel ağrısı ve hafif pembeli açık kırmızılı çok az akıntı gibi lekelenmesi olan var mı? geçen hafta da yarım saat yürüdükten sonra olmuştu .. doktorum sıkıntı yok demişti ilaç vs de vermedi..ama ağustos ayında da tam bugün düşük yapmıştım :KK43: herşeyden korkar oldumm. normal mi bu durum bilemedim

önceki sayfalarda bir arkadaş da kanaması olduğundan bahsetmişti. belki görmüşsünüzdür ama madem sordunuz bildiğim kadarıyla söylemeye çalışayım. ne yazıkki gebelikte her türlü akıntı tehlike olarak görülmekte ve anne adayının progestan kullanması istenmekte. bence bir farklı hekime daha görünmenizde fayda var. hakkınızda hayırlısı olsun.. sağlıklı günler..

güzel hamişler,
hepinize desteğiniz için minnettarım.....
2014 yılı hepimize bol kazanç, sağlık, mutluluk, huzur getirsin ....
bebişlerimizi sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin,
vatana, millete, ailesine ve kendisine hayırlı biri olarak analı babalı büyütmeyi nasip etsin....
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN İYİ YILLAR..... :))

herkesin yeni yılını kutluyorum arkadaşlar..sağlıkla sıhhatle bebeklerimize kavuşmamız dileğiyle..

iyi akşamlar herkese bugün doktora gittim 4+6 günlük hamileyim keseyi gördük ultrasondan kese gözüküyo bebek güzel yerleşmiş iyi durumda birbuçuk iki hafta sonra tekrar gel kalbini dinleyelim dedi testlerimi de yaptırdım herşeyim normalmiş çok şükür allah hayırlısını versin hepimize inşallah..

X