2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyy cok mutlu oldummm :KK76::KK52: rabbıme sukurler olsun allahım korusun sana bagıslasın ınsallah cnm benım gozun aydın keske suphe ettıgınde gıtseymısın aklına kotu seyler getırme kı hep boyle ıyı olasın saglıgına dıkkat et

sağol ecmelcim, elimden geleni yaparım... bu sefer söz vermiştim kendime... elimden geldiğince kötü şeyler düşünmemeye çalışacağım.... artık kendini yoklamak felan da yok... Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah...
senin keyifler nasıl bugün?

kızlar akşama hazırlık yapan var mı? biz eşimle evdeyiz, bütün akşam birbirimize bakmaktan başka yapabileceğimiz bişey aklınıza geliyor mu? ne hazırlasam? sabah kuruntularımla çok üzdüm de nasıl birşey yapabilirim acaba, fikri olan var mıdır?

kızlar akşama hazırlık yapan var mı? biz eşimle evdeyiz, bütün akşam birbirimize bakmaktan başka yapabileceğimiz bişey aklınıza geliyor mu? ne hazırlasam? sabah kuruntularımla çok üzdüm de nasıl birşey yapabilirim acaba, fikri olan var mıdır?

canım benim tek planım uyumak.. dünden beri çok sıktım kendimi.. çok yorgun hissediyorum şimdi de.. iş yerindeyim masaya kapanıp uyuyucam nerdeyse ki yapmadığım şey değil..:) gece de pek uyuyamadım hep doktor gördüm rüyamda..:) o yüzden ben uyurum heralde başka bi plan yok şimdilik..

meraba mutlu yıllar dilerim bu yıl bütün anne adayları için çok güzel bir yıl olur inşallah anne olmak isteyen ler için de bebişlerini kucaklarına almayı nasip eder yüce rabbim yeterki istemesini bilelim vardır vakti zamnı bende inşallah ağustosta bebişimi kucağıma alcam son adetim 15 11 2013 tü test yaptım iki hafta önce pozitif çıktı doktora gittim çok küçük bi kese var dedi 15 gün sonra gel dedi netten baktım doğrumu bilmiyorum ama 6 hafta 5 günlük diyo inşallah bu arada 3,5 yaşında bi kızım var ikincisini bekliyom inşallah rabbim korusun kollasın bebişleri ve annişlerini :KK49:

canım son adet tarihlerimiz aynı, benimde oğlum, ocak 18de 3,5 yaşına girecek.allah hepimizin bebişlerini hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

cnm bizde arkadaşlarla dışarda bir yemek yicez sora cips falan alıp eve gelir film izleriz diye düşündüm..
eğer evde yemek yapmak istersen özel bir masa hazırla eşine.. mum falan koy böle romantik olsun azcıkkk...
bu güzel yeni yılaa güzelce girelim çünkü 2014 bizim senemiz güzel anneler :KK70:

Bugün rahat rahat mutlu mesut oturun evinizde en güzel huzur bu, benimde hiç çıkasım yok ama verilmiş söze istinaden arkadaşlarda olacağız, ama ben orada uyuyacağım, organizasyon ona göre planlandı :))

Sen de içini ferah tut her zaman, benimde ilkim ve sürekli bulantım kesilince kaygılanıyorum. Ama artık şöyle düşünmeye başladım, Rabbim ömür verdi ve alacak nefesi varsa, bebeğim yaşar, onu Allah'a emanet ediyorum, dua ediyorum bol bol, elimden geldiğince beslenmeme dikkat ediyorum, ne kadar bulantım olsa da...

kızlar, benim bulantılarım çok arttı, heran bulantım var.yağlı vs. hiçbirşey yiyemiyorum artık.hep kuru şeyler, haşlanmış patates, çıbık kraker,ayva bunun gibi şeyler, oğlumla ilgilenemiyorum bile.çalıştığım için gündüzleri anane bakıyor, akşamlarıda babamız ilgileniyor. bugün doktorumu aradım, bulantım çok diye günde iki defa dramimine içebilirsin dedi.oğlumdayken 7 ay içmiştim zaten.
allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar, annelik çok zor, ama bir o kadarda güzel:KK16:.allah isteyen herkese, hayırlı zamanda, hayırlısı ile nasip etsin inşalllah...

benim hiçç 2014 girmek canım çekmiyor.böyle iyiyik hatta benim bugun canım oturup saçmalamak istiyor sadece boş boş. çok canım sıkılıyor karışık rüyalar gördüm eşimle boşanıyoruz iftiralar atılıyor bana vs. canım bişey yapmak istmiyor nefes dahi almak istemiyorum istem dışı oluyor :KK43: işin kötü tarafı benim rüyalarım illa bağlantılı olarak bişeye çıkar bu neye çıkacak bakalım

benim hiçç 2014 girmek canım çekmiyor.böyle iyiyik hatta benim bugun canım oturup saçmalamak istiyor sadece boş boş. çok canım sıkılıyor karışık rüyalar gördüm eşimle boşanıyoruz iftiralar atılıyor bana vs. canım bişey yapmak istmiyor nefes dahi almak istemiyorum istem dışı oluyor :KK43: işin kötü tarafı benim rüyalarım illa bağlantılı olarak bişeye çıkar bu neye çıkacak bakalım

hayra yor canımmm hayır olsun...
öle aklına kötü şeler getirmee şimdi tabi halsizlik falan vardır üzerinde canım..

hayra yor canımmm hayır olsun...
öle aklına kötü şeler getirmee şimdi tabi halsizlik falan vardır üzerinde canım..

çok sağol ama ne bileyim böyle dönemler çok atlattım hep rüyalarım çıktı şimdi durupdururken bu rüya nerden çıktı bilemedim.

rabbim evlatlarımızı sadece hayırlı evlat olarak deilde hem hayırlı evlat hem hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayırsız insanlar çok fazla şu hayatta

çok sağol ama ne bileyim böyle dönemler çok atlattım hep rüyalarım çıktı şimdi durupdururken bu rüya nerden çıktı bilemedim.

rabbim evlatlarımızı sadece hayırlı evlat olarak deilde hem hayırlı evlat hem hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayırsız insanlar çok fazla şu hayatta

ya insanın sinirleri bozuluo herhalde bazı şelere o yüzden görmüş olabilirsin bende çok değişik rüyalar görüorm kaç akşamdır boş geçmedi.. ilk zamanlar wc ye dip kanama var mı die bakıodum psikopat gibi sora rüyamdaaa hertaraf kan revan gördüm falannn bıraktım sürekli kontrolü o rüyadan sora çnk çok fena oldum yani... herzaman iyi düşünmek lasım hem insanın kendisi içinde motive edici oluo...

amin canım benim... amin cümlemizi iyi merhametli insanlarla karşılaştırsın Allah...

ya insanın sinirleri bozuluo herhalde bazı şelere o yüzden görmüş olabilirsin bende çok değişik rüyalar görüorm kaç akşamdır boş geçmedi.. ilk zamanlar wc ye dip kanama var mı die bakıodum psikopat gibi sora rüyamdaaa hertaraf kan revan gördüm falannn bıraktım sürekli kontrolü o rüyadan sora çnk çok fena oldum yani... herzaman iyi düşünmek lasım hem insanın kendisi içinde motive edici oluo...

amin canım benim... amin cümlemizi iyi merhametli insanlarla karşılaştırsın Allah...

haklısın boş kuruntu sadece belkde benimki :KK48:

Herkeseee tüm dileklerinin gerçekleşeceği sağlıklı mutlu huzurlu bir sene dilerim kızlar...
2014 bize bebişlerimizi vericeği gibi aynı zamanda hepimiz için uğurlu bir sene olsun...
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah 2014'te dualarımızın kabul olması dileğiyle..

Mutluu Yıllarrrr :KK49::KK49::KK49:

Kızlar ne yaparsanız yapın ama mutlu olun benim eşim görevde ve hava kapalı eğer hava açmazsa çıkıp gelemeyecek ki bende gelme hava kapalıysa diyorum Allahım korusun hiçbir şey onun varlığından önemli değil ve biz büyük ihtimalle ayrı gireceğiz yeni yıla eşlerinize sımsıkı sarılın yanınızda olması size yetsin bence bebişlerimiz karnımızda sağlıkla büyüsün musmıtlu bir yıl geçirelim Allahım onları kucağımıza sağlıkla almayı nasip etsin ve analı babalı büyüsünler inşallah 2014 bizim yılımız olsun :)

Cok kötüyüm midemm cok kötü. Karnim accc ama yiyemiyorum delircen ya surekli bulantı kusman yok ama her oksurme gibi harekette midem agzimda bulanti.. ne zamana gecer su an ultrasyona gore 7 haftalik

Cok kötüyüm midemm cok kötü. Karnim accc ama yiyemiyorum delircen ya surekli bulantı kusman yok ama her oksurme gibi harekette midem agzimda bulanti.. ne zamana gecer su an ultrasyona gore 7 haftalik

genelde 12 .haftadan sonra geçer dyorlar ama 9 ay bulantısı devam edende varmış ...bende çok fazla yok bu aralar başlarda daha çoktu bulantım.

Bu arada iyi haberler alan güzel anneler inşallah bizsde sizin gibi iyi haberlerle döneriz doktorlarımızdan dua ediyorum sık sık hepinize 100 yasin adağım daha bitmedi bol bol okuyup dua ediyorum :) siz merak etmeyin :)

kızlar yaaa ben hiç yemek yiyemiyorum canım hiç bişey istemiyor miğde bulantım yok ama başlayacak mı acaba zorla yiyorum hep bebeğim için ama genel olarak canım hiç yemek yemek istemiyor :KK43:

kızlar geçen ctesi doktora gittim 7+2 idi. kese göründü, ama hala bebek görünmedi bu cuma tekrar gideceğim, daha evelde düşüğüm olduğu için endişeleniyorum. boş gebelik olabilir dedi doktor sağolsun, kendimi hazırlamaya çalışıyorum ama bir kez daha nasıl katlanırım bilmiyorum. bana dua edin olur mu
bence yakın bıyerlerde tıp merkezı falan varsa gıt tekrar bakıl. Ultrason aletlerıyle alakalıda olabılır. Aklına kotu bısey getırme. Sağlıklı haberlerını alacaksın inşallah.

Hamişlerrr merhabaaaa :KK71:

Yahu takip ediyorum sizi sıklıkla ama daha cok takip etmek icin su laptopu kucagıma almam gerekiyor ya benim durumumda olan varmı icim de rahat etmiyo:KK60:

uzaman tvde bi videoda laptopun zararı olmadıgı ama cep telefonunun oldugunu duydum ama bugune bugun anneyiz ya aklımız takılıyo iste :76::78: :))

alsam mı sunu kucagıma almasam mı bilemiyorum ya

Canım Masaya koyup o şekilde kullansan olmazmı. Ha hertürlüsü zarar diyorsan bişey diyemem. Akşama kadar pc basında calısıyorum ben malesef :KK43:

X