2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım benim babamda İski'den çalışıyor suları tam arıtamıyorlarmış şikayet gelmiş bayag bizde dün gece hep içme suyundan kullandık herşeye yıkanma ve tualet harıcı kullanmayın çeşmeden su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insanların sagliklariyla oynuyorlar madem öyle bir durum var söyleşinler zaten pimpirikliyim simdi mikrop kaptım mi diye düşünüp dururum

Çakmak Erdeme gidiyoruz..

Doktorumuz çok iyi olsa da bana çok kalabalık geliyor...

Bende oraya Sevil hanina gidiyorum :) hastanede çalışan arkadasim onu önerdi hastane personelleride doğum için sevl hanima gidiyorlarms memnun musun dersen eh işte doktor mu doktor :) senin ne güzel az kalmış doğumuna ben agustos sonunu beklicem.. senin sezeryan mi yoksa normalmi olcak doğumun

saoll canım,erzrum kışarı çok soğuk oluyo.öyleki okula giderken sabah -23 ü gördüm :)ağustos normal yerlerde sıck olurda burda artık sonbahar sayılır çok zorlancağımı sanmıyorum.

Allah yardımcın olsun.. İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla al evladını kucağına..

Ay evet o kadını ben de gördüm ama bi açıdan da iyi saatlerce sancı çekmeden oldu bitti ve durumları da iyi😊 şaka bi yana Allah yardımcımız olsun inşallah bu yol mevzu ne olacak bakalım bi de ben ilçeden ile gidiyorum yol ıssız şejirlerarası. Senin en azından şehiriçi başka hastaneler de vardır muhakkak yolüstü. Benim yaşadığım ilçede sadece devlet hastanesi bar..hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Insanların sagliklariyla oynuyorlar madem öyle bir durum var söyleşinler zaten pimpirikliyim simdi mikrop kaptım mi diye düşünüp dururum

İnşallah birsey olmaz ya senle aynı gibi hissediyorum kendimi ,

Bu arada sol kasigima agri giriyor sonra geçiyor sancı mi bu acaba tek taraflı olunca şey yapmadimda aklıma takıldı ama birde sanki idrar yaptıktan sonra yanma ya da kaşıntı var gibi off tansiyonu sabitledim sanci mi değil mi ona takılıyorum. ..birde eşimi dövmek istiyorum.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Canım sancı olabilir ama idrarla yanma ve kaşıntısı varsa enfeksiyon da olabilir sabah bir idrar tahlili yaptir istersen enf3ksiyonum varken kasık ağrım da vardı geçmiş olsun sanırım hamilelikte en çok eşlerimize sinir oluyoruz

Sag olun desteğiniz icin kızlar evet iste lohusalik psikolojisiyle bebegim kucagimda yokken her şey 10 kat zor geliyo ara ara... toparlanmaya çalışacağım aslinda bebeğimi iyi görüyorum cok şükür ama işte neyse... bizim de 2 kilo olunca veriolar normalde az kaldı ama solunumu düzene girmedi henüz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ciğer geliştirici iğne yapmışlardı değil mi? Peki şuanda hala makinaya mi bağlı yoksa kendi başına mi. .ama kolay değil gerçekten o ufaklik için Rabbim onun nefesine güç kuvvet versin

Canım zaten direk kesinti yapıyolar Anadolu yakasında oturuyorum ben bizim kestiler suları mesela ama bugun sular iyiydi gayet dün biz çaydan farkettik direk

Canım bebeğin sağlıkla zamanında gelsin inşallah...bizi haberdar et olur mu...

Canım sabah bi idrar tahlili ver istersen için rahat olur, idrar yolu enfeksiyonunda kasık ağrısı olabiliyor...

Canım sabah bi idrar tahlili ver istersen için rahat olur, idrar yolu enfeksiyonunda kasık ağrısı olabiliyor...

İnşallah çok ilginç ama geçenlerde baya belirtim vardı çıkmadı birşey şimdi bakalım. ..birde ben çarşamba gittim doktora arada karin ve kasik ağrısı oluyor dedim bir iki kez olmuştu olabilir ama çok olmamasi lazım dedi...hay ertesi gün sol kasigim ağrı oldu hafiften geçiyor oluyor filan canım sıkıldı. .

Ben de esimle anasini dovmek istiyom.yarin esimle 2. Yoldonumumuz gecen yil ben memleketteydim kutlayamadik bu yilda kv basima eksidi ayni ilcedeyiz kucucuk yer ama gitmiyo kadin evine gel isyan etme

kızlar merhabalar
bir sorum olacak
2 hafta önce herşey normaldi
baş aşağı duruyordu
son kontrolde dönmüş başı yukarda
o da yetmezmiş gibi boynuna kordonu dolamış
napcam ben şimdi
böyle bir durum yaşayan gören bilen var mı???????????????????????
bişey olur mu????????????????????

Benim bebk cok hareketli,dr.uma sordum ya kordonu dolanirsa diye o da normal dogum olmaz sezeryanla aliriz demisti.birde tahminimce dr.un tehlikeli gorseydi sezeryana alirdi hemen seni.

Evet cnn yapmislardi bebegim baya faydasını gördük aslinda ama 3. Gün bebegimin kalbi durdu sonra 2 gun makinede kaldi yavaş yavas çıktı şimdi sadece kuvez içine hafif oksijrn destegi aliyo bu son aşama bundan sonra kendisi nefes alacak tamamen kuzucugum.ama 3. Gun yaşanan o olay beni baya tüketti içime bi korku yerleştirdi gitmedi bi daha... azaldı ama gitmedi. Yoksa böyle olmazdim muhtemelen. Defnemi iyi bebeklerin oldugu tarafa geçirdiler gelişmeler iyi kucağıma alıyorum 2 gundur kızımı uzun süreli muhteşem bi duygu... allahim sizlere de yaşatacak zaten. Kizimi da benden ayirmaz inşallah Rabbim dua edin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de esimle anasini dovmek istiyom.yarin esimle 2. Yoldonumumuz gecen yil ben memleketteydim kutlayamadik bu yilda kv basima eksidi ayni ilcedeyiz kucucuk yer ama gitmiyo kadin evine gel isyan etme

:)))) bizimde bu sene ilk evlilik yil dönümüydü ve bizde eğitimden dolayi doğuma kadar ailesiyle kalıyoruz...biz yemeğe gittik ama anlayışlı kv ilk olunca belkide, sizde plan yapın gidin Hayır farklı yerden gelir ayıp olur dersin ama aynı yerde birşey olmaz...bu adam beni arada deli ediyor sonrada normal sirnasiyor...

Allah kızını sana bağışlasın, acısını göstermesin inşallah.. Eminim buradaki tüm arkadaşların hep aklındasın hep dualarındasın çünkü benim de öyle.. Bu mübarek ayın hatrına Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…