2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Birşey olmaz diye biliyorum normal doğum yapamazsin sanirim senin ilk Sezeryandi...iki kat dolanani duydum ben birşey olmaz...

Eee sen nerelerdesin bakimm

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

artık son günlere girdik ama bende kendimi bir tuhaf hissetmeye başladım..
sürekli ağlamak istiyorum.. şimdiye kadar böyle nöbetler geldimi kendimi avuturdum
ama artık avutamıyorum.. herhalde hormonlar tavan yaptı
böyle oluncada sinir oluyorum çok şükür bebeğim iyi herşey yolunda
neden böyle sıkılıyorsamm ..
ama bunlara rağmen doğurmak istemiyorum bian önce doğsun demiyorum
çok ilginçç :26:

bu arada kızlar oğlumun arabasınıda aldık

nasıl sizce? kırmızı olcak bizimki..

Son düzenleme:

Canım benim sen en zoruyla imtihan oldun valla sen dua edin dedikçe ağlayasim geliyor insan nereye kosacagini şaşırıyor kimin duası kabul olur diye. .Allahım vermesin sana daha acı keder. ..o 3. Gün olan ismini bile demek istemiyorum seni nasıl yipratti anlayabiliyorum. ..ay çok üzüldüm ama bak iyi Defne kucağına aldin...bol bol dua oku onu alincada kucağına sana daha önce hz. Yunusun duasıni demiştim inan çok faydası olacak. Allah yavrunu sana ve babasına bağışlasin

Bu arada bende hep erken doğum yapmaktan korkuyorum. ..canım sen daha önce doğum yaptın ya biliyorsun bazı şeyleri ve bilinçaltin farkında olmadan böyle daha güzel diye uyarıyor olabilir...bilimsel yaklaşayim dedim :)

Birşey olmaz diye biliyorum normal doğum yapamazsin sanirim senin ilk Sezeryandi...iki kat dolanani duydum ben birşey olmaz...

Eee sen nerelerdesin bakimm

biz tatile gittik geldik :)
gerçi tatilden ziyade işkence oldu bana bu sıcakta
gerçi denizden çıkmadım gene
buz gibi dikildim durdum suyun içinde
kız uğraştırdı biraz işte

ya bu oğlan yedi bitirdi beni
sağ sağlim doğsada rahatlasak
ne böbreği bitti ne kordonu ne kusması
walla 2. hamilelikte perte çıktım yemin ediyorum
neyseki böbrek sabit kaldı ne küçüldü ne büyüdü
tam rahatladık derken
paşa haldır huldur dönerken içerde korkonu dolamış boynuna
şimdide bu çıktı başımıza
offf ooffff
kafayı yicem

Canım bebeklerin % 25inde olabilir diye okumuştum kordon boyunun normalden kısa olması sorun olustururmus bir sorun olsa doktor derdi zaten hayırlısıyla sağ salim kucaklarımiza alalım inşallah

Geçenlerde seni konuşmuştuk tatile filan gitmiştir belki dedik. ..Artık sen nasıl yüzduysen geri döndürmüşsün bebisi iyi bari böbreği ilerlememiş vardır herşeyde bir hayır en azından kordon olabiliyor merak etme

aynı şey bende de var canım bugün o kadar çok ağldım ki artık başım ağrıyor. anlamadım neden böyleyim. hemoroidim tavan yaptı. annemler de kv lerde doğuma 2 gün kala geliriz diyolar. eşimle ben perişan haldeyiz. eşim oruç tutuyor kaç gündür doğru dürüst yemek yok evde. ev pislik içinde. Allah razı olsun bu gün eşim biraz topladı. bu arada doktor gün verdi bebeğim yan duruyormuş kısmetse 22 ya da 23 ünde sezeryana alacak sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum. bayramı riske atmak istemiyor. ağustos annesi derken temmuz annesi olacağım kısmetse...

Nerde oyle anlayisli kv canim.iki kocasida oldu krndini bi acindiriyo bi naz sorma gitsin.sende brnde yoktur ole naz.

Ben, ailemin 1,5 saatlik mesafede oturmalarına rağmen 24. Haftadan bu yana gitmiyorum.. Doktorum 36. Haftaya kadar gitme yolculuğa demişti, bugün tam 36 haftalığım ama bu defa da oralardayken bi şey olursa diye korkumdan gidemeyeceğim sanırım 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu arada kızlar oğlumun arabasınıda aldık Eki Görüntüle 1188025 Eki Görüntüle 1188026

nasıl sizce? kırmızı olcak bizimki..

Ayçacım merhaba bende aranıza yeni katıldım güle güle kullan bebişarabanı inş sağlıklı günlerde bende chıcco lıte way alıcam inş bu arada bastakı doğum takvımıne benıde eklerimisin rıca etsem acaba

Benim kızımda basıma geldi tam 2 kere dolanmış, yalnız doğumdan önce ultrasonda doktor öyle bişey demedi, sanırım doğum eanasında oldu normal doğum oldu benim. Bebiş bir doğmus boynunda kordon iki kere dolanmış. Çokşükür bir sorun olmadı yanı.

canım geç oldu cvm ama kusura bakma ,benim şimdilik normal doğum yarın kontrolüm var dr ne derse ona göre hareket edicem çantam arabada geziyoruz sıkıntı olursa diğer ilçelere gitmek zorunda kalırsak diye ama çok stresliyim,dr um durumu biliyor idare etti hep ama bu aralar zorunlu gelmemi isteti haftada geliyorum artık gece gündüz olabilirmiş Allah hepimize yardım etsin

Est geç kalmadın canım sağol😊ya benim en son kontrolümde doktorum eğer suyun gelirse ya da kanaman çok olursa buraya kadar gelmen bir risk olur orda gideceksin dedi. Biraz daha geçsin bir sorun olursa zaten sezeryan tarihi veririm dedi.. Ben ilçeden il merkezine gidiyorum 1-1,5 saat kadar sürüyor ve yol şehirlararası yol ıssız yani.. Doktorum da böyle diyince tedirgin oldum ama hayırlısı olsun.. Hepimiz için hangi hastane hayırlıysa Allah orayı nasip etsin..

a aaaa çağır anneni gelsin canım.. yada kayınvalideni.. yazık adam oruçta tutuyor.
ağlamak bendede var sinir tavan kapılardan alıyom hırsımı allah kocama sabır versin valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…