2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşım duygularıma tercüman olmuşsun,içimde aynı duyguları yaşıyorum.kimseyede söyleyemiyorum,korkuyorum,bazen niye hamile kaldım diyorum ki 2 aşılamz ve tüp bebek tedavisi gördüm birde.hormonlar sanırım bizi böyle yapıyor ama bunalıyorum artık bende.yüzüm pek gülmez oldu benim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

gerçekten yaşadığınız durum zor bir süre. Allah yardımcınız olsun.bebeğin durumunun iyiye gittiğini duymak inan kendi çocuğummuş gibi sevindirdi beni.rabbim bu kadar içten gelen duayı geri çevirmez senin annelik dualarınla bu günler mazide kalır eminim Allahın izniyle.bebeğinle sana uzuuun huzurlu ömür dilerim

Hayırlı olsun canım kırmızı güzel

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

saol canım

yaa bende farkındayım aslında ama diyorum ya artık nasıl haldeyse hormonlarım mantıklı düşünüyorum fakat uygulatamıyorum kendime :)

canım sunny baby 700 travel sistem 769 tlye aldık gittigidiyordan..

evet bende öleyim iş yapmak istememekten ziyade yapamıyorumda.. zaten temizlik konusu ayrı bir dert ayrı bir depresyon sebebi
benim annemde çalışıyor doğumdan önce gelcek 1 hafta kalcak ama kardeşim 1 aydır yanımda ve doğumdan sonrada 1 ay yanımda olcak..
senin doğum tarihinden sonra benim randevu tarihim kız 24 temmuz :)) benimde ozaman belli olabilir.

Hayirli olsun canim.kirmizi zaten daha guzel,gunesli gunlerde siyah gunesi ceker .buarada benide listeye ekler misin :)

teşekkür ederim kızlar.. etmm eklerim sizide ..

bende bu akşam ilk defa eşime dedim ki ben sanırım pişmanım dedim hamiile olduğuma
çok erken oldu ama adam resmen şoka girdi
sen ne diyorsun diyor aval aval anlayamadı :))
dedim o sorumluluktanmı korkuyorum neden korkuyorum anlamadım gitti..
kesinlikle hormonlardan ama işte beynimiz bunu bilsede hormonları yenip vücuda söz geçiremiyor sanırsam ..

aynen bende o durumdayım benim bide kendini leydi diana zanneden ne bana nede karnımdakine hatta hiçkimseye değer vermeyen bi kayın validem var.. cadı yramaz mı yaramaz bi kızım var annesinin dırdırlarından huyu değişmeye başlamış bi kocam zor bi hamilelik şehre uzak bi ev asosyal bi hayat of mu diyem puf mu diyem ne diyem ben

listeye eklenmek isteyen arkadaşlar bilgilerinizi yazın
Ayçacım merhaba sanırım benim ismimde yok listede eklersen sevinirim ben aklımdaki bilgileri yazayım eksik olursa söylersin

Ceyda tüysüz - Rıfat tüysüz kızım olucak ismi Hiranur tüysüz doğum tarihim 28/07/1986 aslan burcuyum evlilik tarihim 31/05/2009 muhtemel doğum tarihi 27/08/2014 😉

gunaydin kizlar erkenciyiz bugun oglum uyutmadi sagolsun...
aycacigim benide eklrsn sevinr oglm olck bklnn dgm tarih 31 08 2014

tabiki bakarsın.. allAH izin verir sen içini rahat tut..

Amin kizlar inşallah cok sag olun iyi ki varsınız kendimi her yalniz ve caresiz hissettigimde en azindan buraya yazip rahatliyorum sizden dua alarak. Dediginiz gibi bu mübarek ayin hurmetine Rabbim aci değil mutluluklar yaşatıyor çok şükür.. her an korku dolu bi bekleyis içinde olsam da kızıma kavusacagim inşallah hissediyorum. Hatta belki bayramda :) dualariniz icin minnettarim. Ben cok inaniyorum duanin gücüne...sonuçta Rabbimiz bize yeter degil mi... kucagima aldığımda da dua ediyorum minigime. Hayırlısıni versin Rabbim... şerlerimizi hayra cevirsin inşallah. Yazip sizleri uzuyosam kusuruma bakmayin nolur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar herkese günaydınlar.. Cımartesi kontrole gittim .. Bebiş baş aşağı dönmüş umarım bir değşiklik olmaz dr her an doğum olabilir dedi çantanı hazır tut dedi içimi heyecan bastı:)) zaman daralıyor.. Bir de çatı muayenesi yaptı iğrenç birşeydi çığlığı bastım tabi:) rahmin cok yumuşamış doğum yakın dedi.. Son ayda bebek dönmesi nadir görülüyormuş.. Son hazırlıkları tamamlamam lazım cok heyecanlıyım.. Daha bebişimin odası bile tam hazır deil

Üzmek ne kelime lütfen.. İstediğin zaman yaz zaten sen yazmayınca merak ediyoruz ve hemen arkadaşlardan biri soruyor kesin defne nasıl oldu diye😊aklımız sizde yani..

Günaydın canım.. Ben de heyecanlandım bak şimdi😊Allah hepimizin yardımcısı olsun, hayırlı Zamanda hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.. Hazırlıklarımızı tamamlamakta fayda var demek..

günaydın moral kaynaklarım.
birazdan kadın gelecek temizliğe.evi kaldırıp indircez.
o evi yaparken ben de mutfak dolaplarını indircem.bi yandan da oğlumu oyalarım artık.
yardıma gelenim de yok bunlar kesin beni doğum sonrasında da yalnız bırakırlar.hoş kimseye de gel demedim.kendi işimi kendim yaparım çok şükür.Allahım kendinden başka kimseye muhtaç etmesin,bu annelerimiz bile olsa.
her neyse
kızımın odasının duvar kağıdını yaptı babası dün.silinsin,halısını serip resmini koycam
öpüyorum sizi ve kuzucukları.

günaydın canım:) oooo çok iş var sizde bugün ben de olsam gelmem:) şaka bir yana insanın yanında şöyle candan biri olsa kardeş, kuzen vs iyidir aslında ama bende de yok... ama ben de başından beri hep şöyle dua ettim "ben sağlıklı olayım hamile de olsam işimi kendim yapayım." Allah hepimize yardım etsin inşallah... sen yine de yorma kendini çok eğilip kalkma boşver olduğu kadar.

ilahi,güldürdün beni hakkaten demi iş olan yere niye gelsinlerki..
kız kardeşim yok maalesef ahh ah
nehnehcim çok yormadan tüm işi bitimek hedefindeyim
nasıl olacaksa artık o
teşekkür derim canım,amin Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

Kızlar selam günaydın,

Kadınlar Klubunde mesaj bildirimi alamıyorum artık, ayarlarımda sorun var sanırım. eğer ki geçen hafta birşeyler gönderdiyseniz Göremiyorum. neyse güzel bi gün olsun. Temmuz'u da yarıladık. az yolumuz kaldı.

kızlar cumartesi günü ilk defa kuaföre gidip bikini bölgesine ağda yaptırdım allahım nasııl bir acı o öyle yaptıranlar nasıl dayanıyor çok zor. ilk defa olduğunu için çok canım yandı birde tam yapamadılar ağda hepsini alamadım 2 hafta sonra tekrar gel dedi. ama bende acayip sivilce çıktı ya o bölgede iltihaplı gibi ne yapsam acaba cildim biraz hassas zaten normalde de bacaklarım bile kanar bacaklarım da çok kızardı geçer mi dersiniz?:44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…