2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım senin kadar uzun değil ama 2-3 saatlik yolcululk yapıyorum kontrole gelmek için sıkıntı da hiç yaşamadım

biraz alakasız bir soru olacak ama canım şunu merak ediyorum doğum için de kontrole gideceğin bu 2-3 saatlik mesafedeki hast ya mi gideceksin? tabi doğum şeklin sezeryan ise sorun olmaz ama. şu açıdan soruyorum ben de 1-1,5 saat öteye il merkezine gidiyorum doktor normla doğum olursa gelemezsin gibi şeyler ima etti de bana son kontrolde o yüzden merak ettim acaba senin doktorun ne dedi?

Arkadaşlar kimse isimlerden bahsetmiyor.biz hala karar veremedik.karar verenler var mi aramizda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim kizcemin adi asya olucak..cinsiyetini ogrendigimizden buyana degistirmedik.

tatlım üzülmemek elde değil ama takmamaya çalış..
bu arada demek sen de bursadasın..
ben sadece efser ve ben varım sanıyorum bursadan.
sen hangi hastaneye hangi dr.a gidiyorsun?

Ceydaaaaa kız nerelerdesin????geçen bi fotonu koydun sonra kayboldun ?????

Burdayım kuzum bu aralar biraz yoğun süslemeler içerisindeyim erken doğumlar olunca gözüm korktu valla 😉 bide ramazanya herkes misafirliğe çağırıyor saolsunlar baya iyi oluyor oyüzdende pek giremedim yani saol beni unutmadığın için 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arnızda erzurumda olan var mı ??

bir de benim özellikle kahvaltı yaparken çok youluyorum ve kalbim çok çarpıyor.ağır bişi de yemiyorum ve çok yavaş yiyorum.dr kontroluma daha var bir size soryaım dedim.

Kızlar bebeğim karnimdayken hic böyle hissetmedim o benimleydi biliyodum.şimdi kendimi o kadar yalniz hissediorum ki... çoook nadir yalniz kaliyorum aslinda ama icin daraliyo kalbim skisiyo böyle anlarda. Halbuki yalnızlığı seven biriyim normalde...bebegimden ayrı olmanin ve belirsizliğin verdiği bişi sanırım. Çok korkuyorum... çok canim yaniyo ama kimseyle Paylaşmiyorum bunlari.içime atıyorum sonra patlamalar yaşıyorum. Bebeğimi çok özlüyorum. Ordaki hemşireleri kiskaniyorum benm bebegimi bemden cok görüyorlar ben ona dokunmaya korkarken bebegimk su an benden iyi taniyolar diye. Saçma bu düşünceler farkindayim ama işte bazen böyle hissediyorum. Cok korkuyorum...sanirim gerçekten çok korkuyorum .....

canım o senin.. herkesten ve herşeyden fazla senin.. bunu düşün.

İyi iyi bol bol ye iyi olun da , merak ettim.... hiç gözün korkmasın canım zamanında doğurcaz inşallah

canım arkadaşım , defne sadece senin, çok kısa bi süre sonra da zaten sadece senin kollarında olucak, kilo alıyo Allahıma şükürler olsun , kilo aldıkça sana daha bi yaklaşıyo , çok az kaldı hülyacım , inan ki çok az kaldı , sen gücünü kuvvetini toplamaya bak şu an , yemek ye kilo al güçlen , defne sana geldiğinde ona yeticek güçte ol, gerisiolup gidecek...

Canım inşallah geçecek merak etme...7 buçuk aylık doğdu Defne birçok kişi o şekilde doğum yapıp kucağına aldı böyle düşün... kk da biri vardı pasa nickli 11 senedir olmuyordu olmuyor dediğim rahim ağzı yetmezliginden kaybediyordu,kilosu fazlaydı yeniden bebek için kilo verdi hamile kaldı, çok çok zor hamilelik geçirdi , erken doğum yaptı onunkide öyle senin gibiydi baya kaldılar ama çıktı bebeği maşallah sağlıkli sen üzülme. ..o korku karnında da olsa yanında da olsa artık hiç gitmeyecek. ..Allah yardım etsin sana bence çok değil az kaldı Defne yi kollarına almaya

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Cnm benim.. Benim kızım da 11 Gun kuvezde kaldı seni coook ii anlıyorum cok zor gunlerde kucagın bomboş endişeler de cabası. İnş allahın iizniyle az kaldı kavusacaksınız 2000 kilo olunca vermişlerdi kızımı sizinde az kaldı 2000 ye diye biliyorum hepsi geciyor merak etme ama a zor bi süreç allah yardımcın olsun

Canım lohusaligin verdigi bir gerginlik de var defne bebek de küvez de iyice bunalmissindir ama en kısa zamanda çıkacak sağlıkla ve hep birlikte olacaksınız o senden bir parça iyi olması için bir süre daha orada kalması gerek kucağına alinca hepsi geçecek güçlü bir bebek o sen de güçlü ol ki daha da güçlensin

Arkadaslar yarın sabah 10 günlük hastane maceram başlıyor. İnsallah 7 günü sorunsuz atlatır 21 ya da 22 sinde bebeğimı sağliķla kucağima alırım. Dualarınızı eksik etmeyiniz. Doğum yaklaştıkca karnımda bebeğimi çok özleyeceğimi düsünür oldum. Son 1 haftamız..

Sağlıkla al inşallah kucağına bebeğini 10 gün hastanede mi yatacaksın Allah yardımcın olsun

Kızlar az önce bir grupta okudum birinin eşi iskide calisiyomus dunden beri istanbulda sularda bir koku vardi klorlamislar diye düşünmüştüm megerse arıza varmış su sakaryadan aliniyomus ve sanayi atıgı varmış yemek bile yapmayın yazmış dogeu mudur ki

Bunu bende merak ediyorum. Benimde hastanem uzak, aslında trafik olmazsa 25-30 dakika sürer herhalde ama trafikte 1-1,5 saatten fazla sürüyor. Sırf bu yüzden doğumlar sabaha karşı başlar tezine inanmak istiyorum. İş geliş gidiş saatlerinde yola çıkarsak geçen gün gazete de okuduğum kadın gibi hastanenin önünde doğuruveririm diye korkuyorum. Tövbe tövbe Allah korusun

Kadın arabadan inip donakaldı hastanenin kapısında, üzerinde tayt olduğu halde doğuruverdi. Hemşireler filan dışarıda kestiler bebeğin göbeğini ya tövbe tövbe. Tayt da giymiycem ben, elbiseyle gideyim en iyisi. Ne olur ne olmaz. Bu hafta değil önümüzdeki hafta gideceğim tekrar kontrole bebek iri demezlerse inşallah normal doğum şansım devam ediyor olacak. Yok kilosu uçmuş gitmiş derlerse bana da sezaryan tarihi verirler herhalde hiç de istemiyordum ama ne yapayım

arnızda erzurumda olan var mı ??
bir de benim özellikle kahvaltı yaparken çok youluyorum ve kalbim çok çarpıyor.ağır bişi de yemiyorum ve çok yavaş yiyorum.dr kontroluma daha var bir size soryaım dedim.

Valla İstanbuldayım ben canım. Allahtan bebeğinin ilk zamanları sıcağa denk geliyor, Erzurum çok soğuk oluyor. Babam bir kez gitmiş anlatıp durur, burnum akarken dondu diye

Benim senelerdir bu çarpıntı olayım var, hamileyken çok olmadı Allaha şükür. Yalnız geçen günü 169 olmuştu, gözümden yaş geldi resmen bir kaç dakika sürüyor ama mahvediyor adamı. Derin derin nefes almaya çalışıyorum, birde öksürüyorum. Biliyorsun öksürmek kalp atışını düzene sokuyor. Daha doğrusu kalp krizi geçirdiğini hissettiğinde öksürüyorsun ya bende düzeltmek için öksürüyorum işte. Doktoruna sor mutlaka ihmal etme çok sıkıntı veriyor insana...

Birde ben soluma yatarsam da düzensizleşiyor kalp atışım, nefes almam filan zorlaşıyor. Ayağa kalkıyorum çoğu zaman çünkü sırt üstüne dönsem bile düzelmiyor. Bebekle alakalı büyük ihtimal artık nereye basıyorsa

Canım Allah kurtarsın. Herşey çok güzel olacak inşallah, çekilen sıkıntılar çok hatırlanmayacak ama dünyaya yeni bir birey getirmiş olmanın verdiği mutluluk da hiç unutulmayacak. Allah sana ve bebeğine sağlık versin güzelim, herşey iyi sonuçlanacak inşallah.

Moralin bozulduğu için yerden göğe kadar haklısın canım. Normalde yaşamaman gereken bir aksilik yaşadın, lohusa dönemindeki duygularla iyi bile dayanıyorsun. Bebeğin iyi olacak, o geldiğinde tüm ilgini ve alakanı ona vermek için kuvvetli olmak zorundasın balım. Hem fiziksel hem zihinsel açıdan. Epey bir zayıflamıştın öncelikle normal kilona ulaş balım, besle kendini. Kendini yalnız hissetmek olmaz, bebeyi yaptık ama bugün ama yarın gelecek kollarına sonra taa evlenene kadar (bak ben 31 yaşında evlendim ama annem gene kurtulamadı benden) hatta evlendikten sonra bile seninle olacak o sebeple artık hiçbir zaman yalnız kalmayacağız bunu unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…