2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar kimse isimlerden bahsetmiyor.biz hala karar veremedik.karar verenler var mi aramizda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Telefondan cevap yazilirken alinti nazil yapiliyor hala çozemedim

Oğluşuma ahşaptan ismini yazdirmistim boyadım sonuc bu :) Odası bir gelse de düzenlesem..

Eklentiler

• $1405248734809.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 42
Teyzoşları oğluşum bugün sabah çok hareketliydi bende kayıt ettim..
Maşaallah demeyi unutmayın..

:13:
[video=youtube_share;U5pn3dg55UQ]http://youtu.be/U5pn3dg55UQ[/video]

maaşallahhhh

pes.. sadece pes..

benımde bacaklarımda damarlardan kan dakışı duzensiz oldugunda pıhtı atma riski var. mecburi sezeryan yani allah kolaylık saglık versin.

Arkadaşlar kimse isimlerden bahsetmiyor.biz hala karar veremedik.karar verenler var mi aramizda

ata 3. ayda karar verdim ben.

slm kızlar nasılsınız...bu haftalarrda 4-5 saatlik araba yolculuğu yapan yada yapacak varmı?? uzun zamandır görmediğim yeğenlerime gitmek için bi fırsat çıktı doğumdan sonrada gitmek bebeğimle zor olur diye düşündm.sizce ne yapsam yol sarsarmı acaba???:|

bende diyet yapıyorum ama bazen yükseliyo çok dengesizleşiyo doktor daha çok dikkat etmm gerektiğini söledi

anladım canım... ben de diyetimi delmemeye çalışıyorum mesela günde sadece 1 dilim çavdar ekmeği yiyorum ve kendimi doğuma kadar sürecek sadece diye teselli ediyorum.. inşallah doğumdan sonra hayırlısıyla bu sorunumuz geçer... Allah yardımcın olsun canım benim..

bence sotunun yoksa ve özel aracla gıdeceksen git.

evet canım doktorum doğumdan sonra geçecek ama hayatının bundan sonraki kısmında da yediğine içtiğine ve sporuna hep dikkat etmen lazım dedi zaten benim babam a şeker hastası ne yazık ki zaten. ama bu senin dediğin 3 aylık şeker ort testinden bahseden olmadı. ama ben de doğumum hayırlısıyla olsun şeker için dahiliyeye gitmeyi düşünüyorum... elbette sağlıklı besleniyoruz aslında ama meyvenin sayı işi olması ve bazılarının olmaması çok çok çok kötü. gerçi doktor bana kavun karpuz nadir de olsa çok küçük bir üçgen dilim yiyebilirsin dedi ama ben doğuma kadar hiç yememe kararı aldım... Allah hepimizi beterinden esirgesin.. senin şeker hastalığın da inşallah doğumdan sonra daha düzene girer ki bahsetmiştin gebelik öncesi şeker değerlerinin daha iyi olduğundan..

canım senin kadar uzun değil ama 2-3 saatlik yolcululk yapıyorum kontrole gelmek için sıkıntı da hiç yaşamadım

Yeni nesil - beyfendiler ve hanımefendiler - den oluşuyor anlaşılan...
Ne yapacağız bu bebişlerle

ömer taha düşünüyoruz canım biz..taha kısmında kararsızız ama ömer diye sewiyoruz aylardır

Oğluşuma ahşaptan ismini yazdirmistim boyadım sonuc bu :) Odası bir gelse de düzenlesem..
çok datlu

canım doktoruna bi sor yine istersen ama riskli bi durum yoksa bol molalı dinlenmeli yürüyüşlü bi yolculuk zararlı olmaz kanımca

kızlarr diyorumkii..bazılarımız doğum yaptı bazılarımız sezercik tarihi aldı..sık giren we takip edebilcek birisi bi liste mi yapsa..ilk sayfadaki liste çook uzun biçoğu artık girmiyo bile belki..arkadaşların doğumlarını takip etsek..ben iice yrm akıllıyım unutuyorum herkesin tarihini

Ozel aracla olursa sarsmaz diye dusunuyorumben 26. Haftamda otobusle 12 saatlik yola gittim :)dr.um izin vermisti bence bisi olmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…