2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin Geçmiş olsun arkadaşım, böbrek kumunu ve pıhtılaşmayı bilmiyorum ama şeker doğumla beraber geçecek inşallah. Kan sulandırıcı iğne kullanan var epey, hepiniz sorunsuz bir şekilde doğum yapın inşallah.

İki saattir ayaktayım, uyuyamıyorum sıcaktan

Allah şifa versin inşallah tüm sıkıntıların doğumla beraber geçer.. Şekerin nasıl farkedildiğini tahmin ediyorum zira bende de gebeliğe bağlı şeker sorunu çıktı ama diğer sorunlar nasıl fark edildi? Allah hepimizi sağlıkla evlatlarımıza kavuştursun inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ben 0.4 clexan kullanıyorum bi de coraspin kullanıyorum...dediğin gibi o kadar da korkulacak bi durum yok bence , aslında hayati riskimiz var evet ama doktorun iyiyse hiç bişii olmaz merak etme, bu şekilde doğum yapan çok kişi var hiç kötü bi haber duymadım, galiba ben doktoruma çok güveniyorum o yüzden rahatım , ben 8 aydır vuruyorum her gün canım , insan bi süre sonra alışıyo , sağsalim bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah Allahım...

Geçmiş olsun nefes darligindan mi hastanede 3 gün yattın bende de var nefes darlığı 3 gündür de arttı ekg de bir şey yok eco cektiricem pazartesi

Tamam canım ben telaştan ne yapmam gerektiğini sormadan geldim istirahat ediyim o zaman. Pzt gidince de herşeyi soriyim ciğer geliştiriciden falan hiç bahsetmedi çünkü

Canım benim korkma endişelenme , 2 gün önceki kontrolümde doktorumun bana söylediklerini yazıcam şimdi sana kigeçen gün başka bi arkadaş için yine buraya yazmıştım...doktorum dedi ki: bundan sonra korkma , 34 haftadan sonra doğan bebekler %99 yaşıyor , öyle çok büyük bi sağlık sıkıntısı olmadığı sürece küveze bile girmiyor , dedi, öyle mutlu oldum ki hatta ben bugün 33+1 im , 34 ü bitirmedim daha 34 e yeni girdim, buna rağmen bundan sonra korkmamamı söyledi , sen benden baya bi öndesin 35 tesin , sen hiç korkma tatlım , Allahım yine de zamanında doğum nasip etsin hepimize inşallah...

Sabah tan aksam 9 a kadar tek damla bile idrar yapamadim yuzum elim ayagim sismeye basladi doktora gittik nst de sanci cikti bebegin kafasi asagida dedi sonda ile idrar torbami bosalttilar eve yolladilar idrar yapamama cok kotuymus

Ayy canım çok kötüdür o çok kötüdür , bol bol su iç , offf bi daha olmaz inşallah, geçmiş olsun...

Teyzoşları oğluşum bugün sabah çok hareketliydi bende kayıt ettim..
Maşaallah demeyi unutmayın..

:13:
[video=youtube_share;U5pn3dg55UQ]http://youtu.be/U5pn3dg55UQ[/video]

Maşallah ayy benimki de resmen keyif insanı olucak , herşeyden rahatsız oluyo beyefendi , doktora gittiğimizde doktorun karnıma dayadığı ultrason aletini , nst ye girdiğimde nst nin kablolarını tekmeliyo , ittiriyo her seferinde , tişörtümü kaldırdığımda gün ışığından da rahatsız oluyo , yatış pozisyonuma bile o karar veriyo , bu ne keyfne düşkün bişii yahu anlamadım gitti...

Gecekelebegi masallah au bizm tosunda bu sabah cok haraketliydi cok keyif verdi videon goruntun bana :)))

iyi pazarlar herkeseeeee
kızımın eksikleri tamamlandı.
dün prima 3-6kg ve huggies 2-5 kg bez aldık.
sudo krem aldım
ve lansinoh lanolin aldım.
yalnız lansinoh için internette göze ve ağıza temas ettirmeyiniz yazıyo http://www.ilacpedia.com/lansinoh-lanolin
e "bebeği emzirirken silmek gerektirmez " nasıl oluyo o zaman? bilen ve daha önce kullanan var mı acep?

Merhaba kızlar sizi daha 2014 agustos konusu acıldıgından beri takip ediyorum fakat kadınlar kulubune uye olmaya bı turlu cesaret edemedım acıkcası :) az cok hepınızın hakkında bılgım var kımlerın dogum yaptıgını bıle bılıyorum gun gun sızı takıp edıyodum :) her gece yatarken muhakkak okuyordum yazdıklarınızı sımdı bende uye oldum ve sıze yazıyorum :) 33 haftalık hamıleyım bı kızım olucak ıns ılk bebısım:) daha hazırlıklarıımız tam degıl malesef cantamız bıle hazır degıl :)) bebısım daha ters bıle donmedı oturur pozısyonda duruyor en cok benı korkutanda sezeryan olmak bu sebepten cunkı normal dogum ıstıyorum hersey dogal gerceklessın dıye .... sımdıden herkese hayırlı pazarlar dılıyorum kızlar :)

ben ilk doğumumda 40 gün meme yarası çektim .son hafta almıştım bu ürünü ya o iyi geldi ya da iyileşme süresi dolmuştu bilmiyorum.şimdi yine aldım yalnız alırken dikkat etmek lazım eczanelerde bile yan ürünü satılabiliyor orijinal diye.kısa sürede cilt tarafından emildiği için bence yıkanması gerekmez diyor.yüzde yüz bitkisel koruma yok falan filan yazıyor ama sürdükten kısa süre sonra emzirirsen çocuk çok güzel uyuyor nedense

hoş geldin canım... Allah tüm hamilelere de bu topiğin annişlerine de sağlıkla hayırla evlatlarına kavuşmayı nasip etsin:)

slm canım bendede şeker çıktı sen insüline başladınmı diyetlemi düşürmeye çalışıyosun

ben de bi süre çektim ilk çocuğumda ilk kez kullanıcaam bi ürün.alla alla demek hemen uyutuyor
mothercare de indirim vardı ordan aldım yan ürün değildir heralde.
teşekkür ederim bilgilendirdiğin için ben büyük tüp aldım.şimdi bikaç yorum gördüm küçüğü yetiyor diyee
artık artanı elime yüzüme sürerim ben de

slm canım bendede şeker çıktı sen insüline başladınmı diyetlemi düşürmeye çalışıyosun

benim hamdolsun diyetle kontrol altında canım... aslında bana gestasyonel diyabet değil, glukoz intoleransı teşhisi kondu. anladığım kadarıyla diyabetten bir tık daha iyi bir şey ama benim de çok dikkat etmem lazım. diyetisyen eşliğinde diyet yapıyorum 24. haftadan beri..

Son düzenleme:
hoş geldin canım... Allah tüm hamilelere de bu topiğin annişlerine de sağlıkla hayırla evlatlarına kavuşmayı nasip etsin:)

hoşbulduk tatlım karsılamann için teşekkür ederım Amin inş hepimize hamılelıkte en cok sevdıgım sey bol bol dua etmek cunkı cok sukur kı rabbım hıc bır duamızı gerı cevırmıyor :) bişey sorabılırmıyım yenı oldugum ıcın bılmıyorum tabıkı sımdı bu konuya uye olmak ıstıyorum ben nasıl olcak acaba :)

güzel dualar etmeyi ben de çok seviyorum çünkü biliyorum ben başkalarına güzel dualar edersem Rabbim de bana o güzel duaları nasip eder:))) inşallah yani:)) açıkçası forumla ilgili teknik bilgilerim zayıf canım ya daha iyi bilen bir arkadaşımız sana yardım eder inşalah:) ben bu konuya üye olmakla neyi kast ettiğini şöyle anladım o ilk sayfadaki tabloya adını yazdırmak. eğer öyleyse konu sahibi olarak gözüken aycaaaa (a sayısı eksik ya da fazla olmuş olabilir ilk sayfadan bakmak da fayda var) arkadaşımıza mesaj at, ya da onun bir forum yazısını alıntılayıp gerekli bilgileri verip onun seni listeye eklemesini bekleyeceksin.... ay tabi ben senin üye olmakla kastettiğin şeyi doğru mu anladım bilmem canım:)

Amin inş Rabbim kabul eylesın butun dualarımzı :) çok teşekkur ederım aycaa hanımın bı yazısını gordugum anda onada yazıcam ıns lısteye ekletıcem kendımı :) bu gruba uye olmayı sormustum aslında :) onu da karıstırırken buldum :) konu grubuna uye oldum sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…