2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gozun aydin canim ama sen yinede temkinli ol..birdenbire kendini yorma..

Dördüncü bebeğimizde geldi. An itibariyle her gün doğum haberi alabileceğimiz günlere geldik.

hlyrya 29+5'de erken doğum yaptı, minik kızı Defne küvezde halen, dua ediyoruz miniğe..

dlsdmstf 31+5'de erken doğum yaptı, kızı Esila ile evde şuan... Yutmayı öğrenmeye çalışıyordu yumurcak

Sarakizim 34+5'de doğum yaptı, en son bebişi küvezde idi... İnşallah iyidir..

bck_bsra44 37+4 normal doğum, bebişte anne de çok iyi maşallah nazar değmesin...

Rabbim tüm annelerimize ve evlatlarına sağlıklı hayırlı ömür versin inşallah

biz de bugün tekrar nst ye giridik.ilginç ağrı çıkmadı.p.tesi kafası doğum kanalına girmiş demişti dr 4 boyutluda.bugün hastanede bakmadı.nidilata devam dedi.2. kür celestone yaptırıyoruz bugün. 3. dozu da yaptıracağız.hayırlısı hepimiz hakkında bakalım

işte bir güzel haber daha , defnemiz inşallah çok çok daha iyi olup yakında çıkıcak hastaneden annesi, maşallah defnemize

gozun aydin canim ama sen yinede temkinli ol..birdenbire kendini yorma..

Gözün aydın cnm cok sevindim senin adina. Hayirlisi olsun hakkinizda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağolun canlarım , zaten bi hafta sonra haftada bir çıkabilicekmişim az az , dikkat edicem yine , sağsalim kavuşalım yavrularımıza inşallah...

Gözün aydın canım çok sevindim

Hadi gecmis olsun. Cok sevindim canim ya :) gelecek gunlerin daha da güzel olsun inşallah.

hayırlı olsun canım.yine de dikkat et bence eski düzenini fazla da bozma.sonlara az kaldı.seninle hemen hemen aynıyız galiba.boyu kilosu duruş şekli hakkında ne dedi dr?

Gözün aydın canım çok sevindim

Hadi gecmis olsun. Cok sevindim canim ya :) gelecek gunlerin daha da güzel olsun inşallah.

Çok sağolun kızlar , sevincimi sizlerle paylaşmak ayrı bi güzel..

hayırlı olsun canım.yine de dikkat et bence eski düzenini fazla da bozma.sonlara az kaldı.seninle hemen hemen aynıyız galiba.boyu kilosu duruş şekli hakkında ne dedi dr?
çok sağol canım , yok dikkat edicem merak etme , 2320 olmuş kilosu , baş aşağı duruyo canım , bu haftalarda dönüyolarmış sanırım benim zaten 10 gündür başaşağı duruyo...

Kizlar ben 8 temmuzda 37+4 te aksam saat 19:45 de suni sanci almadan normal dogumla kizimi kucagima aldim..kizim 2750 gr. 50 cm.dogdu darisi sizin basiniza :))
Allah bagislasin..saglikla buyusun yawrunn

cookk sewindim harika bi hbr bu..kiyamam sana

oohh bi guzel hbr de minikkustan geldi:)

Kontrolden geldik bizde 33+0 iz bugun agirligimiz 1940 gibi kafasi bi hafta geriden geliyo gövdesi de ayni sekilde.normal mi pek bilemedim
canim benimde kilosi oyle.ndr istirahat et sut yogurt yumurta filan ye kilosu biraz az dedi

supersin:))

Canim buda güzel bir haber maşallah inşallah en kisa zamanda çıkar. ..Allahım ne güzel mucize minicik doğdu kuzu şimdi nasıl büyüyor. ..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Yok cnm kalorifer kullanıyoruz burasıkısın cok soguk olmuyo ama evimiz kaloriferli cok rrahatsız kısın bizim sorun yazın ozellikle temmuz agustos kotu diger aylar ii cok sukur ama cocuk varsa bence de dogal gazlı ev sart

Yok cnm kalorifer kullanıyoruz burasıkısın cok soguk olmuyo ama evimiz kaloriferli cok rrahatsız kısın bizim sorun yazın ozellikle temmuz agustos kotu diger aylar ii cok sukur ama cocuk varsa bence de dogal gazlı ev sart

Kışın soğuk olmuyor diyecektim :)) ama klimadan ben bile rahatsızim..neyse az kaldı inşallah temmuz bitti sayilir ağustosta hayırlısı

çok heyecanlandım canım senin adına yarın bende doktora gideceğim gelişmeleri bildiririm hayırlısı olsun.

Ya tansiyon düzenlesin diye sarımsak yut diyorlar iki gün akşam yuttum ama bebeğe zararı olur mu etken maddesi filan bir zararı olur mu ki ...sanki iyi oldu gibi biraz sabahlari baya düşük ama akşam yükseğin altı belki zamanla iyi olur iyice ama sarımsak zarar verir mi bilemedim. ..

Arkadaşlar ya moralim cok bozuk.. Eşimin kardeşi hasta ve ameliyat olacak il dışında tabii.. Eşim de gidecekmiş.. başka biri gitsin baban gitsin abin gitsin ablan gitsin demek geldi içimden ama korkarım Allahtan birşey olsa beni suçlar cok mutsuzum bir hayli de öfkeli nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum o yokken doğum olursa onu asla afetmem;( annem de yanımda olacak ama insan eşini istiyor zor anında ne yapıcam ben ya ailem de bu şehirde değil zaten cekip gidesim geliyor duygularımı tepkilerimi kontrol edemiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

Nben de çok yiyorum yemeklerde , yoğurtun içinde sarımsak ama bi zararını duymadım canım , tansiyonun yükselince limon suyu iyi geliyor , bi çay bardağı içebilirsen eğer hemen düşürüyor yüksek tansiyonu..

canım sonradan üzülmemek için sert bir tepki verme.eğer gidebilecek uygun biri varsa söyle ama çok diretme bence.kendi durumun onlardan daha iyi konumda bence.annen varmış yanında.bak benim annem vefat etti.kayınvalidem hiç umursamadan doğum tarihine otelden yer aldı bir kaç ay önce.yani tatile gidecek.tek başımayım.6 yaşında kızım var .doktor yatacaksın erken doğum riskin var dedi ama nerde.tek bir dayanağım yok Allahtan başka.çok acıtasyon oldu ama şunun için söylüyorum şükret annen yanında.imkan varsa eşin de olsun tabiii ki ama büyük huzursuzluk çıkarmaya değmez.o da arada kalmış demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…