2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım yeşil olduğuna emin misin doktor muayene etti mi yeşil olsa dayanamazmişsin.
yesil cnm doktor da muayene etti baticonla vajinayi temizledi cok yogun kat kat mantar olmus dedi fitil vs verdi bi hafta durdu yeniden basladi ve bildigin yeşil akinti ve cok yogun bıktım valla

Geçmiş olsun canım inşallah kurtulursun...

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Kizlar ben 8 temmuzda 37+4 te aksam saat 19:45 de suni sanci almadan normal dogumla kizimi kucagima aldim..kizim 2750 gr. 50 cm.dogdu darisi sizin basiniza :))

Maşallah.. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin senin dediğin gibi darısı bizim başımıza inşallah..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kontrolden geldik bizde 33+0 iz bugun agirligimiz 1940 gibi kafasi bi hafta geriden geliyo gövdesi de ayni sekilde.normal mi pek bilemedim

Kizlar ben 8 temmuzda 37+4 te aksam saat 19:45 de suni sanci almadan normal dogumla kizimi kucagima aldim..kizim 2750 gr. 50 cm.dogdu darisi sizin basiniza :))

allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin..eve ciktiniz herhalde uykusuz geceler basladi..normal dogum bizim topigin korkulu ruyasi o yuzdrn senden bir dogum hikayesi bekliyoruz canim.sancin nasil geldi nasil acilman oldu hepsini istiyoruz..kuzunu isir bizim icin.

Tebrikler canım, maşallah ya ne güzel normal doğumla hemde suni sancısız doğum yapmışsın. Çok özendim şuan sana. Nazar değmesin. :nazar::nazar:

Dördüncü bebeğimizde geldi. An itibariyle her gün doğum haberi alabileceğimiz günlere geldik. :KK52::KK52:

hlyrya 29+5'de erken doğum yaptı, minik kızı Defne küvezde halen, dua ediyoruz miniğe..:nazar::nazar:

dlsdmstf 31+5'de erken doğum yaptı, kızı Esila ile evde şuan... Yutmayı öğrenmeye çalışıyordu yumurcak:nazar::nazar:

Sarakizim 34+5'de doğum yaptı, en son bebişi küvezde idi... İnşallah iyidir..:nazar::nazar:

bck_bsra44 37+4 normal doğum, bebişte anne de çok iyi maşallah nazar değmesin...:nazar::nazar:

Başka yoktu dimi dört kişi oldu. :KK34:

Size nst den baglaniyorum:) kzimi gordum 2500 olmus cok sukur gelisim geriligi kalmamis cok mutluyummm . 25 temmuza gunumuzu verdi doktor amcamiz :) 2 hafta sonra bu saatler kavusmus olacagim allahin izniyle yavruma:)

Maşallah:) bende heyecanladım mesajını okuyunca,inşallah herşeyin istediğin gibi olur.bebişin sağlıklı sıhhatli sende ağrısız sızısız atlatırsın arkadaşım :)

Maşallah Allah analı babalı büyütsün.darısı bizlerin başına :)

kızlar benimde ağustosn 10 u gibi doğum olcak . hastaneye neler götrdnz ne gerekiyo . çok fazla eşya götrmek istemiyorum . lütfen doğum yapanlar ne lazm oluyo söyleyebilir mi

Masallah Allah anali babali buyutsun arkadasim. Darisi basimiza. Benimkide dogum kanalina girmis dedi doktorumuz gecen c.tesi. benimde hergun agrim oluyor bekliyorz artik. Kizim gecen hafta 2 490 di. Yarin kac kilo gelecek bakalim. Bugun 36. Haftaya girdim. Abimizde 37. Haftada dogmustu. Kismet artik. Kizlar 2 gun once goz doktoruna gittim sol gozum kanlanmisti birde agriyordu. Mikrop kapmis dedi. Damla verdi sukur gecti. Fakat sag gozumde ileri derece katarak cikti. Resmen sol gozumu kapatinca sag gozle cok asiri bulanik goruyorum. Acil dogumdan sonra ameliyat dedi. Cok uzuldm.bu zamana kadar hic farketmemisim. Bilgisi olan varmi. Bende diyarbakirdayim iyi bir doktor ariyorum.dogimdan korkarken birde ameliyat cikti. Birden ameliyattan sonra goz damlasi kullaniloyormus acaba sute gecermi kafamda birsuru soru. Kafayi yemek uzereyim. Diyarbakirli arkadas varsa.bilgisi olan varsa lutfen bir akil verin

Masallah Allah anali babali buyutsun arkadasim. Darisi basimiza. Benimkide dogum kanalina girmis dedi doktorumuz gecen c.tesi. benimde hergun agrim oluyor bekliyorz artik. Kizim gecen hafta 2 490 di. Yarin kac kilo gelecek bakalim. Bugun 36. Haftaya girdim. Abimizde 37. Haftada dogmustu. Kismet artik. Kizlar 2 gun once goz doktoruna gittim sol gozum kanlanmisti birde agriyordu. Mikrop kapmis dedi. Damla verdi sukur gecti. Fakat sag gozumde ileri derece katarak cikti. Resmen sol gozumu kapatinca sag gozle cok asiri bulanik goruyorum. Acil dogumdan sonra ameliyat dedi. Cok uzuldm.bu zamana kadar hic farketmemisim. Bilgisi olan varmi. Bende diyarbakirdayim iyi bir doktor ariyorum.dogimdan korkarken birde ameliyat cikti. Birden ameliyattan sonra goz damlasi kullaniloyormus acaba sute gecermi kafamda birsuru soru. Kafayi yemek uzereyim. Diyarbakirli arkadas varsa.bilgisi olan varsa lutfen bir akil verin

Çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin inşallah. Ne yazıkki katarakt ya da Diyarbakır da Dr ile ilgili bir fikir veremeyeceğim.. İnşallah önce bebeğine sağlıkla kavuş, sonra gözlerin iyileşir inşallah..

Ay sen urfa da misin Allah yardımcin olsun. ..adanadaydik bizde geçen ramazan öldüm öldüm o sıcaktan, çok önceden yazın Urfa'ya gezmeye gitmiştim sıcaktan ağlamistim... Adana sıcak evet ama urfa daha beter..

ewt cnm ilk evlendıgım yaz bende aglamıstım neden buraya geldım memleketımın suyu mu cıkmıstı diye ama artık kabullendim cok sıcak gerçekten bugun kontrole gıttımm geldım ama sen bana sor vücudumdan su boşaldı resmen geceler de oyle zor gecıyo bakalım bebek doğunca sıcakktan duracak mı inş benı yormaz oglumm

ewt cnm ilk evlendıgım yaz bende aglamıstım neden buraya geldım memleketımın suyu mu cıkmıstı diye ama artık kabullendim cok sıcak gerçekten bugun kontrole gıttımm geldım ama sen bana sor vücudumdan su boşaldı resmen geceler de oyle zor gecıyo bakalım bebek doğunca sıcakktan duracak mı inş benı yormaz oglumm

Canim siz kışın klima mi kullanıyorsunuz , biz adanada klima kullaniyorduk şuanda ankaradayiz ama belli olmaz gideriz belki oraya doğal gazlı bir eve çıkariz diyoruz pek yok gibi o şekildede klima hasta eder bebeği diye düşünüyoruZ kışın soğuk siz ne kullaniyorsunuz..

Senin bugün kontrolun mu vardı nasıl geçti. ...

Çok mutluyum :KK52::KK52::KK52: doktordan geldim canım şimdi , dediki bebişim çok iyiymiş , veeeeeee artık istediğim zaman oturabilirmişim , sürekli yatmama gerek kalmamış , veeeeeee hatta bi hafta sonra haftada bir dışarı çıkabilicekmişim artık, nasıl sevindim anlatamam , 33 hafta yattım sadece wc için kalktım , ve doktorum artık risk yok diyooo, bunu duymak ne büyük mutluluk anlatamam :KK52::KK52::KK52:

Çok mutluyum :KK52::KK52::KK52: doktordan geldim canım şimdi , dediki bebişim çok iyiymiş , veeeeeee artık istediğim zaman oturabilirmişim , sürekli yatmama gerek kalmamış , veeeeeee hatta bi hafta sonra haftada bir dışarı çıkabilicekmişim artık, nasıl sevindim anlatamam , 33 hafta yattım sadece wc için kalktım , ve doktorum artık risk yok diyooo, bunu duymak ne büyük mutluluk anlatamam :KK52::KK52::KK52:

Canım gözün aydın..çok sevindim inşallah artık herşey daha güzel olur. ..dikkat et çok sıcak çarpmasin serinlikte çık akşam vakti. ..Süper oldu bu

Canım gözün aydın..çok sevindim inşallah artık herşey daha güzel olur. ..dikkat et çok sıcak çarpmasin serinlikte çık akşam vakti. ..Süper oldu bu

Sağol canım benim , akşam çıkarım kim tutar artık beni yuppiiiiiiii

Tebrikler canım, maşallah ya ne güzel normal doğumla hemde suni sancısız doğum yapmışsın. Çok özendim şuan sana. Nazar değmesin. :nazar::nazar:

Dördüncü bebeğimizde geldi. An itibariyle her gün doğum haberi alabileceğimiz günlere geldik. :KK52::KK52:

hlyrya 29+5'de erken doğum yaptı, minik kızı Defne küvezde halen, dua ediyoruz miniğe..:nazar::nazar:

dlsdmstf 31+5'de erken doğum yaptı, kızı Esila ile evde şuan... Yutmayı öğrenmeye çalışıyordu yumurcak:nazar::nazar:

Sarakizim 34+5'de doğum yaptı, en son bebişi küvezde idi... İnşallah iyidir..:nazar::nazar:

bck_bsra44 37+4 normal doğum, bebişte anne de çok iyi maşallah nazar değmesin...:nazar::nazar:

Başka yoktu dimi dört kişi oldu. :KK34:

Ben 3. Yu kaçırmışim ve şimdi 2 arkadaşin da bebeklerini allah bagislasin. Benim Defnem kuvezde ama bugun daha iyi bebeklerin olduğu odaya gecti çok şükür kızlar dualarinjz icin çooook sag olun ve dua etmeye devam edin akliniza geldikçe. Hepinizi seviorummm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gözün aydın cnm cok sevindim senin adina. Hayirlisi olsun hakkinizda :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X