2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Nben de çok yiyorum yemeklerde , yoğurtun içinde sarımsak ama bi zararını duymadım canım , tansiyonun yükselince limon suyu iyi geliyor , bi çay bardağı içebilirsen eğer hemen düşürüyor yüksek tansiyonu..

Ay ben limon içiyorum ama bunuda dediler. ..sarımsak hiç sevmem ama yaparım gerekirse

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canım sonradan üzülmemek için sert bir tepki verme.eğer gidebilecek uygun biri varsa söyle ama çok diretme bence.kendi durumun onlardan daha iyi konumda bence.annen varmış yanında.bak benim annem vefat etti.kayınvalidem hiç umursamadan doğum tarihine otelden yer aldı bir kaç ay önce.yani tatile gidecek.tek başımayım.6 yaşında kızım var .doktor yatacaksın erken doğum riskin var dedi ama nerde.tek bir dayanağım yok Allahtan başka.çok acıtasyon oldu ama şunun için söylüyorum şükret annen yanında.imkan varsa eşin de olsun tabiii ki ama büyük huzursuzluk çıkarmaya değmez.o da arada kalmış demekki

Cevap için teşekkür ederim canım cok saol.. Annenin olmaması zor bir durum başın sağolsun... Acıtasyon deil Evet senin durumun da cok zormuş gerçekten.. Ben zaten hiç tepki vermedim.. İçimden fırtınalar kopsa da düşünmeden tepki vermem genelde.. Ama sürekli ailesinin sorunlarıyla ugraşıyor ben ugraşmasın diyemem ailesi onun ama benim ve bebegimin önceliği olmasını isterdim.. Bilmiyorum kafam cok karışık eger onsuz gecerse bu yaptıgını unutamayacagımı ve ondan soguyacagımı biliyorum.. Hakkımızda hayırlısı demekten başka birşey bulamıyrum ve sabr etmekten bakalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım sonradan üzülmemek için sert bir tepki verme.eğer gidebilecek uygun biri varsa söyle ama çok diretme bence.kendi durumun onlardan daha iyi konumda bence.annen varmış yanında.bak benim annem vefat etti.kayınvalidem hiç umursamadan doğum tarihine otelden yer aldı bir kaç ay önce.yani tatile gidecek.tek başımayım.6 yaşında kızım var .doktor yatacaksın erken doğum riskin var dedi ama nerde.tek bir dayanağım yok Allahtan başka.çok acıtasyon oldu ama şunun için söylüyorum şükret annen yanında.imkan varsa eşin de olsun tabiii ki ama büyük huzursuzluk çıkarmaya değmez.o da arada kalmış demekki

Canım erken doğum riskim var yazmışsın, en de bugün doktorumun söylediklerini sana aktarmak istedim , çünkü seninle doğumumuz aynı gün, takvimimiz aynı , " 34 ten sonra doğan bir bebeğin yaşama şansı %99 ve hatta çok büyük bir sağlık problemi olmadığı sürece küveze bile girmez "dedi, beni çok rahatlattı , senin de rahat olmanı istedim o yüzden yazdım, Allah bilir ne olacağını tabi ki ama en azından riskli haftaları atlattık çok şükür, kafana takma , benim 34 haftalık doğum yapan o kadar çok tanıdığım var ki hiçbirinin bebeği kğveze girmedi , direk eve gittiler, çok şükğr Allahım bize bugünleri gösterdi , sağsalim bebeklerimizi kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah...

Canım erken doğum riskim var yazmışsın, en de bugün doktorumun söylediklerini sana aktarmak istedim , çünkü seninle doğumumuz aynı gün, takvimimiz aynı , " 34 ten sonra doğan bir bebeğin yaşama şansı %99 ve hatta çok büyük bir sağlık problemi olmadığı sürece küveze bile girmez "dedi, beni çok rahatlattı , senin de rahat olmanı istedim o yüzden yazdım, Allah bilir ne olacağını tabi ki ama en azından riskli haftaları atlattık çok şükür, kafana takma , benim 34 haftalık doğum yapan o kadar çok tanıdığım var ki hiçbirinin bebeği kğveze girmedi , direk eve gittiler, çok şükğr Allahım bize bugünleri gösterdi , sağsalim bebeklerimizi kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah...

canım sağolasın.inşallah dediğin gibi küveze gerek kalmaz.beni doktorum da benzer konuştu.:KK16::KK16::KK16:inşallah sen de ben de hepimiz de sağlıkla kucağımıza alıp sağlıkla huzurla büyütürüz.

Ben 3. Yu kaçırmışim ve şimdi 2 arkadaşin da bebeklerini allah bagislasin. Benim Defnem kuvezde ama bugun daha iyi bebeklerin olduğu odaya gecti çok şükür kızlar dualarinjz icin çooook sag olun ve dua etmeye devam edin akliniza geldikçe. Hepinizi seviorummm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Her gün güzel bir haberinizi alırız inşallah😊çok sevindim durumun daha iyi olmasına, hamdolsun. Allah evladının acısını göstermesin inşallah

biz de bugün tekrar nst ye giridik.ilginç ağrı çıkmadı.p.tesi kafası doğum kanalına girmiş demişti dr 4 boyutluda.bugün hastanede bakmadı.nidilata devam dedi.2. kür celestone yaptırıyoruz bugün. 3. dozu da yaptıracağız.hayırlısı hepimiz hakkında bakalım

Allah yardımcın olsun inşallah canım. En hayırlı zamanda kavuşursun inşallah evladına..

Çok mutluyum :KK52::KK52::KK52: doktordan geldim canım şimdi , dediki bebişim çok iyiymiş , veeeeeee artık istediğim zaman oturabilirmişim , sürekli yatmama gerek kalmamış , veeeeeee hatta bi hafta sonra haftada bir dışarı çıkabilicekmişim artık, nasıl sevindim anlatamam , 33 hafta yattım sadece wc için kalktım , ve doktorum artık risk yok diyooo, bunu duymak ne büyük mutluluk anlatamam :KK52::KK52::KK52:

Maşallah çok sevindim canım😊Allah en hayırlı zamnda evladını kucağına alıp büyütmeyi de nasip etsin. Gözün aydın😊

Çok mutluyum :KK52::KK52::KK52: doktordan geldim canım şimdi , dediki bebişim çok iyiymiş , veeeeeee artık istediğim zaman oturabilirmişim , sürekli yatmama gerek kalmamış , veeeeeee hatta bi hafta sonra haftada bir dışarı çıkabilicekmişim artık, nasıl sevindim anlatamam , 33 hafta yattım sadece wc için kalktım , ve doktorum artık risk yok diyooo, bunu duymak ne büyük mutluluk anlatamam :KK52::KK52::KK52:

Gözün aydın canım çok sevindim :) geçenlerde suyum geldi zannedince doktor bana 2 3gn hic kalkma demisti inan 2 3 gn bile bana o kadar zor geldiki hep seni düşündüm. Ve sen hiç sikayet isyan etmedin. Zamani geldiğinde sağlıkla kavuş inşallah bebisine.. bu yatmalarin acısını birlikte çıkarırsınız :)

Her gün güzel bir haberinizi alırız inşallah😊çok sevindim durumun daha iyi olmasına, hamdolsun. Allah evladının acısını göstermesin inşallah

Aminn cnm cok sag ol. Rabbim sizlere de Hayırli kolay doğumlar nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK49::nazar::nazar::emir_bebek::nazar::nazar:maşallah canım.kafesten çıkmış kuş gibisindir simdi:KK55:sıracsekiz dokuzz aydır bekleyen bebişlerimize:KK55::KK16:

:KK49::nazar::nazar::emir_bebek::nazar::nazar:maşallah canım.kafesten çıkmış kuş gibisindir simdi:KK55:sıracsekiz dokuzz aydır bekleyen bebişlerimize:KK55::KK16:

Gözün aydın canım çok sevindim :) geçenlerde suyum geldi zannedince doktor bana 2 3gn hic kalkma demisti inan 2 3 gn bile bana o kadar zor geldiki hep seni düşündüm. Ve sen hiç sikayet isyan etmedin. Zamani geldiğinde sağlıkla kavuş inşallah bebisine.. bu yatmalarin acısını birlikte çıkarırsınız :)

Maşallah çok sevindim canım😊Allah en hayırlı zamnda evladını kucağına alıp büyütmeyi de nasip etsin. Gözün aydın😊

çok sağolun tatlı anneler , valla dünya bi ayrı güzel görünüyo gözüme bugün, hepberaber sağsalim kavuşalım bebişlerimize inşallah...

Ya tansiyon düzenlesin diye sarımsak yut diyorlar iki gün akşam yuttum ama bebeğe zararı olur mu etken maddesi filan bir zararı olur mu ki ...sanki iyi oldu gibi biraz sabahlari baya düşük ama akşam yükseğin altı belki zamanla iyi olur iyice ama sarımsak zarar verir mi bilemedim. ..

Allah şifa versin inşallah... sarımsağın bence bir zararı olmaz ama tabi yine de doktoruna mı sorsan acaba? daha kontörlüne varsa aile hekimine gidip sor olmazsa, sonuçta o da doktor... her gün soğan yiyen gebeler var biliyorum. yani öyle salata içinde değil, hususi yemeğin yanına kuru soğan doğrayıp yiyen ya da yeşil soğanı alıp yiyenler var, bir şey olmadı onlara :)

Allah' bin kere şükürler olsun bu haftalara kadar geldik inşallah bundan sonrayı da kazasız belasız sağ salim atlatır sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza...

Allah şifa versin inşallah... sarımsağın bence bir zararı olmaz ama tabi yine de doktoruna mı sorsan acaba? daha kontörlüne varsa aile hekimine gidip sor olmazsa, sonuçta o da doktor... her gün soğan yiyen gebeler var biliyorum. yani öyle salata içinde değil, hususi yemeğin yanına kuru soğan doğrayıp yiyen ya da yeşil soğanı alıp yiyenler var, bir şey olmadı onlara :)

Allah' bin kere şükürler olsun bu haftalara kadar geldik inşallah bundan sonrayı da kazasız belasız sağ salim atlatır sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza...

Ay amin canım inşallah bakalım...normalde sarımsak için antibiyotik filan deniliyor nette, araştırdım son ay alınmalı Rahmi güçlendirir filan diyor ama bu bilgilere pek inanamıyorum, birinin yazdığını hepsi kopyala yapıştır yapmış. ..sanki sarımsak daha iyi gelmiş gibiydi...inşallah bu tansiyon doğumdan sonra kalmaz. ..şuanda çok aşırı bir yükseklik olmadı ama sınırda işte yükselmesin diye
.

vücut ısısı 36-37 derece, eee havada hemen hemen öyle çoğu yerde:KK70: buzlu sular ne yapsın :))

haklsın cnm..

Kızlar aman dikkat edinde üşütmeyin son dönemde buzlu su falan şifayı ayaktan kapmayın :KK37:

bende onu düşünüyordum yapmıyordum hiç bugün ağrısına dayanamadım yaptım mecburen.. ama çok sık yapmam bende ayaktan hem gazda yapar bebişlere ALLAH korusun :KK49:

kızlar slm lar nasılsınız uzun bir süredir yoktum şifremde sorunlar çıktı yeni girebiliyorum , çok özledim sohbet etmeyi sizlerle ...
herşey yolundadır umarım,

25 temmuz dedi doktor amcamiz:) yani tam 2 hafta once 38. Haftada gelecek insallah
Senin niye zorunlu sezeryan? 2. Mi seninde:)

Son düzenleme:
25 temmuz dedi doktor amcamiz:) yani tam 2 hafta once 38. Haftada gelecek insallah
Senin niye zorunlu sezeryan? 2. Mi seninde:)

hayır canım benım ilk olacak inşaallah,bazı sağlık sebeplerımden dolayı sezaryen olacak , 38,5-39 haftada alırız dedi ama yınede sancıları bekliycez dedi,40 a kadar yolu var dedi..:KK70: bende cok sabırsızlanıyorum:KK9:

Bugün birden halsizlestim migdem bulanmaya basladi tansiyondan suphelendim 13/9 cikti.limon ictim normale döndü baktim bebekte oynuyodu dr a gitmedim bende inşallah bidaha olmaz

X