2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

siteyi inceliyorum, güzelmiş fiyatlar da makull... teşekkürler.

kuzum ben o dediklerini bi haftada bile tuketmiyorumki( tabi mecburum o ayri..masalah bebisine ayrica

Canım canını sıkma çok zayıf değil zaten , bu hafta 2 kg olması lazım seninki 1920 , 80 gr fark sadece , onu da alır 1-2 güne, karpuz ceviz badem ye , bunlar baya kilo aldırıyomuş bıdıklara...
saol canim..
canim betten minik karton kutulardan getirttim..iclerine renkli kucuk lokumlardan koyucam..hastanede ikram edicem..ewe gelenlere de bebek sekeri hazirliyip wericem

oyy masallahh...

hey maaşallah o nasil beslenme :))) ben yumurta çok nadir yiyorum (( Yiyemiyorum. sütü de 1 ufak su bardaği içersem içtim, çoğu zmn unutuyorum... yoğurt zaten yemem. offf ben napiyorum...

cnm inan yumurtayı nasıl yediğimi bilmiyorum hele urfa sıcağında ama mecburen bebiş için yiyorum sutu ve yogurtu keyıfle yıyorum bebıs zayof olunca yedim .. cok sukur biraz toparladı hatırladığım kadarıyla senınkı ıyıyydı gerek yok yanı ıyıyse zorlama ama sut ve yoğurt ıı olur yesen

hadi gozun aydinn vuslat yakin hadi hayirlisi gelsin siradaki minigimiz...

Amin cnm...herkese Rabbim kolay dogum nasip etsin her ne sekilde olursa olsun..isteyene de en az sancili normalinden...misal banaa

Ay sen urfa da misin Allah yardımcin olsun. ..adanadaydik bizde geçen ramazan öldüm öldüm o sıcaktan, çok önceden yazın Urfa'ya gezmeye gitmiştim sıcaktan ağlamistim... Adana sıcak evet ama urfa daha beter..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

bugün çok sıcak ve ayaklarım hem şiş hemde çok ağrıyor bende soğuk suya tuz attım..
ayakalrımıda salladım içine ohh ne kadar rahatlattı kızlar tavsiye ederim..
benim gibi sıcaktan şişen ayaklarının ağrısına dayanamayan varsa..

evet canım onu bazı akşamlar bende yapıyorum mesela dün akşam yaptım.Buz gibi suyu doldurdum leğene içine tuz attım ayaklarımı soktum.5 dk sonra o buz gibi olan su benim vücut ısıma dayanamayıp kaynadıciddi ciddi su sıcacık oldu ya nasıl yanıyosam

haha aynen benimde şuan öyle oldu su ısındı yaa inanmıyorum

Kızlar aman dikkat edinde üşütmeyin son dönemde buzlu su falan şifayı ayaktan kapmayın

:)) iki kere anne çok mantıklı... Annen yanındaymış ne güzel-çok şanslısın... Benim annem de kayın validem de istanbulda oturmuyor... ödüm kopuyor bebeğe iyi bir bakıcı bulamayacağız diye

Kizlar ben 8 temmuzda 37+4 te aksam saat 19:45 de suni sanci almadan normal dogumla kizimi kucagima aldim..kizim 2750 gr. 50 cm.dogdu darisi sizin basiniza :))

Kizlar ben 8 temmuzda 37+4 te aksam saat 19:45 de suni sanci almadan normal dogumla kizimi kucagima aldim..kizim 2750 gr. 50 cm.dogdu darisi sizin basiniza :))

gözünüz aydın bebişinize de size de sağlıklıgünler diliyorummm.. suyunuz mu geldi de hastaneye gittini? normal doğum yapmiş biri olarak şimdi size sorular yağacaktır lakin günlerdir bizler yusuf yusuf endişe halindeyiz :) ne mutlu size ki normal doğum olmuş .darısı bizlere.

kizlar ya yesil akintisi olan var mi?fitil kullandim batiodin ve canestn krem kullandım hala devam ediyor gecmedi doktorumda baska ilac wermiyor

canımm gözün aydın tebrik ederim seni.Normal doğum yaptığın için ayrıca tebrik ederim seni.Allah bebişine uzun ömürler versin sağlık versin

kizlar ya yesil akintisi olan var mi?fitil kullandim batiodin ve canestn krem kullandım hala devam ediyor gecmedi doktorumda baska ilac wermiyor

Canım yeşil olduğuna emin misin doktor muayene etti mi yeşil olsa dayanamazmişsin.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…