2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim de pek akrabam burda yok ama özellikle bize anı kalsın diye yaptırdım ben tembel olduğum için netten beğendik eşimle elmassekerleme diye bir siteden 50 adet bebek şekeri kapı süsü ve araba şeklinde olan şeker koyma sepeti aldım bir de ogrenciligimden beri tugba kuruyemisin lokumlarini çok begenirim ordan lokum aldık

siteyi inceliyorum, güzelmiş fiyatlar da makull... teşekkürler. :KK54:

cnm benım bebıs de 32+1 de 1700 33+1 de 1800 dü yememe dıkkat ettım her gun 2 yumurta 3 bardak sut 1 kase yoğurt 1 kase kuruyemıs koca bı tabak meyve yedim 5 gun sonra33+6 da 2,100 oldu bu arada hep soluma yatarak dinlemdım beımde 1 kızım var esime atıyorum topu gündüzde kreşte .. bence beslenmene ve dinlenmene dikkat edersen ii olur
kuzum ben o dediklerini bi haftada bile tuketmiyorumki:KK43:( tabi mecburum o ayri..masalah bebisine ayrica

Canım canını sıkma çok zayıf değil zaten , bu hafta 2 kg olması lazım seninki 1920 , 80 gr fark sadece , onu da alır 1-2 güne, karpuz ceviz badem ye , bunlar baya kilo aldırıyomuş bıdıklara...
saol canim..
Evet değerli arkadaşlarım,sizlerden bir konuda yardım istiyorum.

Malum son viraja girmiş sayılırız.Artık ben,bebişim için hediyelik,ikramlık vs ile uğraşmak istiyorum.Bazı arkadaşlarımız bu konularda yaptıkları şeyleri geçmiş vakitlerde paylaştılar.Fakat ben birkaç kez geriye gidip incelemek istedim.Çok fazla mesaj olduğu için tıkandım,yoruldum ulaşamadım.Velhasıl diyeceğim şudur ki:siz bebekleriniz için totalde neler yaptınız ya da yapacaksınız? Bir de yaptığınız şeyler varsa örnek olarak paylaşır mısınız?

Benim kendimce planım şu şekilde(yönlendirilmeye açığım):Hastanede dağıtmak için çikolata-şeker,bebek şekeri ikramı düşünüyorum.Bana gelecekler eşimin birkaç akrabası ve iş yerinden arkadaşlar.Yaşadığım şehirde hiç akrabam yok malesef :KK43: O yüzden az misafirim olacak gibi geliyor.
canim betten minik karton kutulardan getirttim..iclerine renkli kucuk lokumlardan koyucam..hastanede ikram edicem..ewe gelenlere de bebek sekeri hazirliyip wericem
Size nst den baglaniyorum:) kzimi gordum 2500 olmus cok sukur gelisim geriligi kalmamis cok mutluyummm . 25 temmuza gunumuzu verdi doktor amcamiz :) 2 hafta sonra bu saatler kavusmus olacagim allahin izniyle yavruma:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oyy masallahh...

hey maaşallah o nasil beslenme :))) ben yumurta çok nadir yiyorum :KK43:(( Yiyemiyorum. sütü de 1 ufak su bardaği içersem içtim, çoğu zmn unutuyorum... yoğurt zaten yemem. offf ben napiyorum...:KK25:

cnm inan yumurtayı nasıl yediğimi bilmiyorum hele urfa sıcağında ama mecburen bebiş için yiyorum sutu ve yogurtu keyıfle yıyorum bebıs zayof olunca yedim .. cok sukur biraz toparladı hatırladığım kadarıyla senınkı ıyıyydı gerek yok yanı ıyıyse zorlama ama sut ve yoğurt ıı olur yesen

Size nst den baglaniyorum:) kzimi gordum 2500 olmus cok sukur gelisim geriligi kalmamis cok mutluyummm . 25 temmuza gunumuzu verdi doktor amcamiz :) 2 hafta sonra bu saatler kavusmus olacagim allahin izniyle yavruma:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
hadi gozun aydinn:KK16: vuslat yakin hadi hayirlisi gelsin siradaki minigimiz...

arkadaşlar doğum yapmaktan ne şekilde olursa olsun hepimiz korkuyoruz evet...
ama bende bu konuda bişeyler yazmak istedim..
ben sezeryanla doğum yaptım ve dayanılmıcak gibi bişey yaşamadım çok şükür..
sonuçta insanlar kalp, beyin ameliyatı oluyorlar sezeryan onların yanında hiç..
ama normal doğumdan korkup sanki sezeryan hiç acısız, hiç sancısız gibi beklemekte çok yersiz..
her ikisininde zorlukları var..
fazla takmamak gerek..
insan mecbur kalınca sezeryan oluyor ama mecbur değilseniz normal doğum şansınızı deneyin..
ben bu sefer istedim ama dr.um kabul etmedi..
benimde şuan özel ssvd yaptıranlara yetecek gücüm yok mecburen yine sezeryan olcam..
ALLAH ne şekilde olursa olsun, o yolda kimseyi oyalamasın herkese kolay doğumlar nasip etsin :KK16::KK16::KK16:

Amin cnm...herkese Rabbim kolay dogum nasip etsin her ne sekilde olursa olsun..isteyene de en az sancili normalinden...misal banaa:KK52:

cnm inan yumurtayı nasıl yediğimi bilmiyorum hele urfa sıcağında ama mecburen bebiş için yiyorum sutu ve yogurtu keyıfle yıyorum bebıs zayof olunca yedim .. cok sukur biraz toparladı hatırladığım kadarıyla senınkı ıyıyydı gerek yok yanı ıyıyse zorlama ama sut ve yoğurt ıı olur yesen

Ay sen urfa da misin Allah yardımcin olsun. ..adanadaydik bizde geçen ramazan öldüm öldüm o sıcaktan, çok önceden yazın Urfa'ya gezmeye gitmiştim sıcaktan ağlamistim... Adana sıcak evet ama urfa daha beter..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

bugün çok sıcak ve ayaklarım hem şiş hemde çok ağrıyor bende soğuk suya tuz attım..
ayakalrımıda salladım içine ohh ne kadar rahatlattı kızlar tavsiye ederim..
benim gibi sıcaktan şişen ayaklarının ağrısına dayanamayan varsa.. :KK49:

bugün çok sıcak ve ayaklarım hem şiş hemde çok ağrıyor bende soğuk suya tuz attım..

evet canım onu bazı akşamlar bende yapıyorum mesela dün akşam yaptım.Buz gibi suyu doldurdum leğene içine tuz attım ayaklarımı soktum.5 dk sonra o buz gibi olan su benim vücut ısıma dayanamayıp kaynadı:KK9:ciddi ciddi su sıcacık oldu ya nasıl yanıyosam

evet canım onu bazı akşamlar bende yapıyorum mesela dün akşam yaptım.Buz gibi suyu doldurdum leğene içine tuz attım ayaklarımı soktum.5 dk sonra o buz gibi olan su benim vücut ısıma dayanamayıp kaynadı:KK9:ciddi ciddi su sıcacık oldu ya nasıl yanıyosam

haha aynen benimde şuan öyle oldu su ısındı yaa inanmıyorum :KK1:

Kızlar aman dikkat edinde üşütmeyin son dönemde buzlu su falan şifayı ayaktan kapmayın :KK37:

bir yandan zaman gecsin istiyorum .. Bir yandan hiç geçmesin.. Oğlum dünyaya geldikten sonra ondan nasıl ayrılırım bilemiyorum... Cok zor olur dediğin gibi rapor izin ...bakalım...benim annem var da allahtan ona cok seviniyorum...annem de cok heyecanlı bana diyor ki sen bir defa anne oluyorsun ben iki defa :)) anneanne
:)) iki kere anne çok mantıklı... Annen yanındaymış ne güzel-çok şanslısın... Benim annem de kayın validem de istanbulda oturmuyor... ödüm kopuyor bebeğe iyi bir bakıcı bulamayacağız diye :KK43::KK45:

Kizlar ben 8 temmuzda 37+4 te aksam saat 19:45 de suni sanci almadan normal dogumla kizimi kucagima aldim..kizim 2750 gr. 50 cm.dogdu darisi sizin basiniza :))

Kizlar ben 8 temmuzda 37+4 te aksam saat 19:45 de suni sanci almadan normal dogumla kizimi kucagima aldim..kizim 2750 gr. 50 cm.dogdu darisi sizin basiniza :))

gözünüz aydın bebişinize de size de sağlıklıgünler diliyorummm.. suyunuz mu geldi de hastaneye gittini? normal doğum yapmiş biri olarak şimdi size sorular yağacaktır lakin günlerdir bizler yusuf yusuf endişe halindeyiz :) ne mutlu size ki normal doğum olmuş .darısı bizlere.

kizlar ya yesil akintisi olan var mi?fitil kullandim batiodin ve canestn krem kullandım hala devam ediyor gecmedi doktorumda baska ilac wermiyor

canımm gözün aydın tebrik ederim seni.Normal doğum yaptığın için ayrıca tebrik ederim seni.Allah bebişine uzun ömürler versin sağlık versin

kizlar ya yesil akintisi olan var mi?fitil kullandim batiodin ve canestn krem kullandım hala devam ediyor gecmedi doktorumda baska ilac wermiyor

Canım yeşil olduğuna emin misin doktor muayene etti mi yeşil olsa dayanamazmişsin.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

X