2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım bu psikolojin çok normal..
benimde oğlum 1 sene hiç uyumadı çok zor günler geçirdim.. yaşımın küçüklüğünden dolayı lohusalığımı çok zor atlattım..
ama bu sefer öle olmucak inş çünkü biz daha tecrübeliyiz..
ben de de şöyle bişey var artık ddaralmaya başlamama rağmen doğurmak istemiyorum nedense
son ana kadar beklemek düşcesi muhteşem geliyor :KK53:
ilk oğlumda hemen doğsa diye bakardım..
ama kafana takma bunu ve lohusalığında yanında en sevdiğin rahat edebileceğin biri olsun birde
sadece 1kişi..
mesela benim annem 1 hafta kalcak kardeşimle 40 günü geçircem çünkü kardeşime istediğim her lafı derim kızmaz
küsmez, herşeye karışmaz, elinden geldiğince ben istediğim kadar yardımcı olur bana tamm..
kaynana, anne çekemicem bu sefer herşeye karışan annemide karıştırmıyorum fazla ama kaynanam
inat herşeye karışmaya çalışıyor benim oğluma emzik emdirmedi..
dün yeni doğum yapmış kıza ayy ne güzel iyi ki emzik tutturmuşsun bbuna dedi sinir oldum..
çok yazdım ama sonuç olarak kendine iyi gelcek şeyleri belirle ve onları yapmaya çalış..
hem senin kızın olcak dimi ne güzel değişik bi bebek bak heyecanlı ol :KK49::KK49:x

YA ayça sana ne kadar teşekkür etsem az.yazımı yazarken kimsenin beni anlamasını beklemiyordum.10 eklenti birden olmuş.eleştirilebilecek bi konu gibi duruyor ama gerçekten ben de senin gibi çok bunalmama rağmen içimde durmasına seviniyorum.çok güzel bişey evet oğlumda büyüdü çok şükür.ama o minik varlıkların insanı ne hale sokabileceklerini biliyor olmam beni uzak tutuyor rahatlıktan.yalnız bir lohusayı sadece yalnız bir lohusa anlar.umarım kimse benim yaşadıklarımı yaşamaz.bunları yazarken bile gözlerim doluyor.

Kızlar Temmuz annelerinde geziniyordum da... biçoğu bebişlerini almiş, emzirme ve uyku muhabbetinde... bi kısmı da bekliyor heyecanla... bizlere geliyor sıra... kopmayalim bari de asıl macera sonra başlıyor... :KK34:

Bizde bugün kontrole gittik. 35+1 deyim. Gebelik kolestazisi yani karaciger enzimlerimde yukselme oldugundan ve erken dogum tehdidim oldugundan pazartesi gunu hastaneye yatışımı yapmamı istedi doktor. 22sine kadar oglum beklerse doktorumda bekleyecek ama erken gelmeye kalkarsa anında müdahale ederiz dedi. Yakın takipte olmanız gerekir dedi. Buna da şükür diyorum. Herşeyde bir hayır vardır. İnsallah bebeğimde bir sorun çıkmaz 36 haftayı tamamlarız hastanede.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404999477407.jpg
    $1404999477407.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 48
Bizde bugün kontrole gittik. 35+1 deyim. Gebelik kolestazisi yani karaciger enzimlerimde yukselme oldugundan ve erken dogum tehdidim oldugundan pazartesi gunu hastaneye yatışımı yapmamı istedi doktor. 22sine kadar oglum beklerse doktorumda bekleyecek ama erken gelmeye kalkarsa anında müdahale ederiz dedi. Yakın takipte olmanız gerekir dedi. Buna da şükür diyorum. Herşeyde bir hayır vardır. İnsallah bebeğimde bir sorun çıkmaz 36 haftayı tamamlarız hastanede.

canım 14'unde yatıp 22'sine kadar hastanede mi yatacaksınız? Geçmiş olsun şimdiden artık merak etme inşallah ne şekilde olursa olsun sorunsuz gelecektir bebiş. güzel haberlerini bekliyoruz. Allah yardımcınız olsun.

canım 14'unde yatıp 22'sine kadar hastanede mi yatacaksınız? Geçmiş olsun şimdiden artık merak etme inşallah ne şekilde olursa olsun sorunsuz gelecektir bebiş. güzel haberlerini bekliyoruz. Allah yardımcınız olsun.

Evet 14 unde yatisim var 22 si sezeryan Allah hepimizin yavrularini bizlere bagislasin. Sagol canim.

35+1 oldu hamileliğim... Son 3 haftaya kadar çalışmak istiyordu ama işe gittiğimde çok yorulduğum için doğum iznine çıkmamı istiyor eşim... önümüzdeki hafta doğum iznine çıkıyoruz sanırım... Son 5 hafta izin kullanmış olacağım böyle olursa... Hayırlısı artık... Bebiişe de vakit ayıramıyorum işten gelip yatmaktan başka birşey yapamıyorum zaten... Bebeğimizi sağ salim kucağımıza alalım da allah'ın izni ile... Kendimi boşlukta hissettim birden doğum izni deyince eşim...:2::KK52::KK49:

Geçmiş olsun canım Allah bebeğine de sna da şifa versin inşallah.. Düşme ihtimali yokmuymuş ya benim de yüksek ya hatırlarsan panikledim😕bir de erken doğum riskinin sebebi neydi bu enzimler mi? Allah yardımcın olsun inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Geçmiş olsun canım Allah bebeğine de sna da şifa versin inşallah.. Düşme ihtimali yokmuymuş ya benim de yüksek ya hatırlarsan panikledim😕bir de erken doğum riskinin sebebi neydi bu enzimler mi? Allah yardımcın olsun inşallah

Benim erken doğum tehdidim rahim boyu kisaligindan. 24. Haftamdan beri yatiyorum kasilmalarim oluyor. Bugun doktor kontrolunde kasilmam olunca evde tehlikeye atmak istemedi hastanede hergun nst ultrason tansiyon bakilior. Enzimlerim icinde safra tuzuma falan bakilacak yattigimda. Sen endiselenme ben arada zaten hastaneye yatip cikiyordum zaten

Benim erken doğum tehdidim rahim boyu kisaligindan. 24. Haftamdan beri yatiyorum kasilmalarim oluyor. Bugun doktor kontrolunde kasilmam olunca evde tehlikeye atmak istemedi hastanede hergun nst ultrason tansiyon bakilior. Enzimlerim icinde safra tuzuma falan bakilacak yattigimda. Sen endiselenme ben arada zaten hastaneye yatip cikiyordum zaten

Kıyamam ben sana hamdolsun 35. Haftaya gelmişsin inşallah en hayırlı zamanda sağlıkla evladını kucağına almak da nasip olur inşallah

Canim ayakkarin kötü olmuş ama sen de rahat bir ayakkabı giymemissin ben Converse gidiyordum kenarlari yırtildi o zaman ayağımda şişmişti biraz gittim ayakkabı aldım 40 numara 38 numara ayaklarım belki kalıpta dar ya da aldigim 11 kilodan kaynaklı ama görsen çok çirkin babet gibi ama böyle geniş yaşlı ayakkabısi gibi nasıl giyiyorsun bu ayakkabıyi yazık ayaklarıni mahveder...

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Bu ayakkabılar baya genisti sandaet diye baya para verip aldım kapalı ayakkabilarin içinde ayaklarım yanıyor bilmiyorum ne giyeceğim artık

ya bu kvler neden boyleeeee..telde ablamla konusuyordum.esimde disari cikicak elinde gomlegi biraz bekle kapaticm dedi.oda kendi basladi utulemeye.benimde hosuma gitti.5dk sonra kv hemen almis utuluyor.neden ya neden..bu adam bekar tek yasadi.karisma ya..gicik oldum.birde soyluyorum simartma koca adam diye.

:KK47::KK47::KK47::KK47: sana nispeten yapmıştır:KK52:

YA ayça sana ne kadar teşekkür etsem az.yazımı yazarken kimsenin beni anlamasını beklemiyordum.10 eklenti birden olmuş.eleştirilebilecek bi konu gibi duruyor ama gerçekten ben de senin gibi çok bunalmama rağmen içimde durmasına seviniyorum.çok güzel bişey evet oğlumda büyüdü çok şükür.ama o minik varlıkların insanı ne hale sokabileceklerini biliyor olmam beni uzak tutuyor rahatlıktan.yalnız bir lohusayı sadece yalnız bir lohusa anlar.umarım kimse benim yaşadıklarımı yaşamaz.bunları yazarken bile gözlerim doluyor.

evet canım kesinlikle haklsın.. aynı şeyleri yaşama ihtimali insanı dehşete düşürüyor bazen..
Allah a dua etmekten başka çare yok..
ve şuda bir gerçek o lohusalık olayı çok başka evet insan yaşamadan anlamaz..
ben 1 hafta boyunca hergece ağladım neden doğurdum bu çocuğu diyee
kızarlar diye düşündüm kimsye söyleyemedim ama bebeğimi istemediğimden değil..
nasıl böyle bir sorumluluk yükledim kendime, buna bişey olsa nasıl dayanıcam diye sürekli ağladım..
ve bunun gibi 1000 tane sorun inş bu sefer daha rahat atlatırız arkadaşım..
şu yönden de şanlıyız ilk çocuklarımız büyük ya 1-2 yaşlarında olsalardı
o zaman nasıl başa çıkardık asıl :18:

Bu ayakkabılar baya genisti sandaet diye baya para verip aldım kapalı ayakkabilarin içinde ayaklarım yanıyor bilmiyorum ne giyeceğim artık

Kötü olmuş eve gidince tuzlu suya koy ayaklarını sonra soğuk suda yıka..ve yükseğe koy gerçekten çok üzüldüm çok rahatsız oluyorsundur ben burdan oldum

Kötü olmuş eve gidince tuzlu suya koy ayaklarını sonra soğuk suda yıka..ve yükseğe koy gerçekten çok üzüldüm çok rahatsız oluyorsundur ben burdan oldum

kizlar karnim agriyor genelde yatarken agriyor.ayakta ve oturur pozisyonda hissetmiyorum..acab bebek baski yaptigi icinmi agri yapiyor..karin agrisi yasayan varmi aranizda

35+1 oldu hamileliğim... Son 3 haftaya kadar çalışmak istiyordu ama işe gittiğimde çok yorulduğum için doğum iznine çıkmamı istiyor eşim... önümüzdeki hafta doğum iznine çıkıyoruz sanırım... Son 5 hafta izin kullanmış olacağım böyle olursa... Hayırlısı artık... Bebiişe de vakit ayıramıyorum işten gelip yatmaktan başka birşey yapamıyorum zaten... Bebeğimizi sağ salim kucağımıza alalım da allah'ın izni ile... Kendimi boşlukta hissettim birden doğum izni deyince eşim...:2::KK52::KK49:

canım ben de haftaya ayrılıyorum valla.. ben de son 3 hafta istiyordum ama olmadı işte dayanamıyorum son 4 hafta olacak.. bir yandan da evde de sıkılır mıyım diye düşünüyorum..bekledikçe zaman gecemez ki.. yine dışarı cıkmak isterim ama zor oluyor işe gitmek artık... dediğin gibi sağlıkla alalım da diğer şeyler gelip gecer...

canım inş vaktinde gelsin kuzun.
hastanede yatmak zordur. 22 sinde gelsin kuzucuğun bizimkilere abilik yapsın.
kizlar karnim agriyor genelde yatarken agriyor.ayakta ve oturur pozisyonda hissetmiyorum..acab bebek baski yaptigi icinmi agri yapiyor..karin agrisi yasayan varmi aranizda
canım yan yatınca bebek ağırlığı biniyor tek bi tarafa. belki ondandır. yoksa ayaktayken de olurdu diye düşünüyorum.

X